Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MMMMAAAAŁŁŁLA

mój facet chodzi na kurs tańca z koleżanką_pomóżcie

Polecane posty

Gość MMMMAAAAŁŁŁLA

co o tym sądzicie? nie wiem czy mam się przejmować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMMMAAAAŁŁŁLA
DZIELI NAS 250KM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola zaocha111
w czym mamy pomóc? podaj jego nr telefonu to mu przemówie do lba ,że to kretyński pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMMMAAAAŁŁŁLA
coś mnie trafia ja pomyślę, że on tańczy salse z jakąś panienką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola zaocha111
może powiedz mu że to cię boli najprostsze rozwiązania sa najlepsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no...
to Ty się zapisz na kusr tańca w swoim mieście i tańcz salse z jakimś kumplem ;) .. a na poważnie: zaufaj mu bo trzymanie na smyczy nic nie da :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem tak zrob z tym cos
Wiec Ty tez wyciagnij jakiegos kolege na kurs tanca:) sadzac po "tancu..." zle to sie moze skonczyc dla Waszego zwiazku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vaniliowa lolita24
to Ty tez zacznij np.uczyc sie z kolega. (mozesz w tym czasie chociazby spotykac sie z przyjaciolka,ale oficjalnie byc z kolega-zeby on tez byl zazdrosny. mnie by tam szlag trafil z zazdrosci jakby moj facet tanczyl z kolezanka-normalnie zagryzlabym hehe i dopiero bym zazdrosc u niego sprowokowala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMMMAAAAŁŁŁLA
jeszcze tańczą jive'a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola zaocha111
byłabyś szczęśliwa gdyby twój facet chodził na tance z inną panienką.każdy wie ,że takie pląsy bardzo zbliżają i wytwarza się specyficzna atmosfera. po co prowokować los. a porównanie uśmiechu do przytulanek jest nie adekwatne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co ma siedzieć w domu .. i się nudzić.. lepiej iść na salse.. co z tego że z koleżanką.. fakt że możesz być zazdrosna (też bym się dziwnie czuła, ale).. ale skoro jesteście parą to powinnaś mu ufać.. a jak Cię zdradzi to będziesz wiedziała że nie był godny tego zaufania..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobre sobie
też bym się wkurzyła. Normalny facet to raczej na mecz z kolegami pójdzie niż na kurs tańca z koleżanka . Nie znaczy to, że faceci nie mogą uczyć sie tańczyć, ale zazwyczaj to jednak jest inicjatywa partnerki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ttygryss
hej. Nie przejmuj się tym. Jeżeli wiesz o tym pomimo dzielącej was odległości. To chyba powinnaś policzyć mu to na plus, że Tobie powiedział. Wolałabyś gdyby chodził na te kursy a Ty o niczym byś nie wiedziała. Zaufanie to podstawa związku. Jeżeli o tym wiesz to znaczy, że obdarza Cię głębokim zaufaniem i liczy na Twoje zrozumienie. A jak to Cię nie przekonuje to zastanów się dla kogo to robi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jeśli robi to właśnie po to żeby może kogoś tam poznać? Np mój facet poszedł na pierwsze spotkanie kursu tańca, bachaty no i przyszedł do domu i mówi mi że może byśmy poszli tam razem po czym jednak zmienil zdanie że on będzie chodził tam sam. Bo są dzieci itp i Kto z nimi zostanie A poza tym mnie przecież taniec nie interesuje A on chce się rozwijać w tym kierunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wlasnie, zwykle faceci chodzą na piwko albo nawet jeśli maja jakieś pasje to raczej nie taniec...facet autorki daleko od niej mieszka i nagle idzie na tańce z tzw. ,,koleżanką" taaa...to smierdzi na kilometr. Pewnie autorka dawno juz rogi ma. Faceci zdradzają na potęgę a juz tym bardziej jak mieszkają tyle km od swojej partnerki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×