Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewelaska

mam 160cm wzrostu i krzywe nogi jak sie ubierac?

Polecane posty

Gość ewelaska

teraz w sklepach jest masa ciuchów ale zeby fajnie wygladac to mozna załazyc rurki,fajna spodnice, czy inne spodnie np rybaczki,jednak ja mam strasznie krzywe nogi, od kolan ida na boki i na dodatek łydki sa strasznie chude i koślawe-nie ma mowy musze je ukrywac, wiec co moge ubierac? jestem niska do tego, chciałabym jakos fajnie wygladac bo do tej pory codziennie ubieram rozszerzane dzinsy, pomozcie cos. mam 160cm wzrostu,obcasy zawsze nosze ok 6-8cm, szczupła waze 48kg, jak mam sie ubierac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ja
długie spódnice i szerokie spodnie - nie ma rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja kuzynka ma podobną figurę, też jest niewysoka, szczupła i ma nogi trochę krzywe od kolan w dół. Nie przejmuje się tym, odkąd pamiętam nosi spódnice (nie bardzo krótkie mini, ale takie do kolan i trochę dłuższe), czy rybaczki, do tego buty na obcasie i naprawdę ładnie wygląda, ma przystojnego męża, podoba się facetom i w ogóle:-) Nikt nie zwraca uwagi na to, że ma średnio zgrabne łydki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośśśka 23
spódnice rozkloszowane za kolanko dobrze maskują,a są teraz modne,spodnie najlepiej nie zbyt obcisłe i jak krótsze to za a nie przed kolanko.i nikt nie zauważy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelaska
ale ja mam te nogi krzywe i nawet w kolanach sie nie łącza wiec ida na boki i jakbymw łosyła krotkie za kolano spodnie to tragedia, a nawet jesli włosze spodnice rozkloszowana to wydaje mi sie ze widac ze juz w kostkach id ana boki, a moze jestem przewrazliwiona? mozecie wkleic mi jakies zdjecia krzywych nog? mi sie wydaje ze mam najgorsze jakie mozna miec!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×