Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

a1sa

rocznik1964 , kto w to wchodzi

Polecane posty

Witajcie , ja znowu cały dzień poza domem :( , niech mi sie juz ta komunia zacznie i skończy :) , to będę miała wiecej czasu . Na razie , spadam , bo jestem skonana . Meg tak trzymaj , wcale nie jesteś egoistką , każdy potrzebuje chwili samotności i namiastki wolności , nawet od najukochańszych osób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meg tak trzymaj przecież my jesteśmy starsze nastolatki . DZiewczyny podziwiam Waszą silną wolę ja dalej oszukuję i podjadam a winko popiero dziś kupiłam . Kolorowych snów nastolatki starsze:):)a1sa jeszcze tylko trochę czasu upłynie i będzie po komuni i po stresie . Trzymaj się?:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja znowu od dentysty :( , ale juz dawno powinnam go odwiedzić to teraz mam . Jak tam Meg , dalej laba? zazdroszcze . U mnie dieta ok . w sobote sie zważę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie , domek wysprzątany jak się patrzy , całe dwa dni sprzątałam łącznie z myciem okien - niezła gimnastyka . Dziewczynki zobaczcie w stopce jak pieknie działa moja dieta - co to znaczy silna wola . Teraz już się zawzięłam i nie popuszczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A1sa gratulacje to się nazywa silna wola:) Gratuluje:):) U mnie dziś zimno i mokro za oknem awczoraj upał co za anomalie pogodowe:)::).Miłego popołudnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich . Dziś u nas piekna pogoda , nawet do koscioła polecieliśmy na piechotę - tez w ramach diety . Meg , co u ciebie , ta laba tak na ciebie wpłynęła ,że nawet do nas nie zaglądasz :( , mam nadzieje ,że wszystko ok. My ćwiczymy modlitwy , bo mój syn ma we wtorek egzamin do komunii :) , co prawda obiecali że to tylko formalnosć , ale mój syn chce dobrze wypaść , zuch chłopak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie , wczoraj cały dzień nie zaglądałam , bo byłam poza domem . Dzis wpadłam się przywitać przed praca , a potem idę z małym na rozmowe - egzamin komunijny :) . Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Przepraszam że tak długo milczalam, ale mam troszke zawirowań. Dużo pracuje, mąż dalej poza domem. Dieta tak sobie , popijam czerwoną herbatke i unikam pulpek, spodnie troszke lużniejsze. Ciesze się ze u was wszystko ok:) a1sa--> jak egzamin? Do koń ca tygodnia mam młyn ,ale przyszły już lużniejszy,więć nadrobie zaległośći.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Egzamin zdany na piatkę :D , teraz zacznął się próby :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam a1sa pogratuluj synowi egzaminu:):) u mnie mokro zimno i nic się nie chce:) < Mam pytanie co myślicie i co robicie z różnymi łancuszkami szczęścia bo ja mam już mętlik w móżgu . wiem nie powinam się tym martwić wu\\iara nie pozwala ale gdy się czyta że coś ma pomoc dziecku lub komuś innemu to co ?? Napiszcie co o tym myślicie.....narka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie . U mnie była dziś piękna pogoda - zobacz 765 , a mieszkamy w tym samym kraju :D . Pytasz co robie z łańcuszkami szcześcia - wywalml do kosza - zawsze odkąd pamiętam , chwała Bogu nic mi sie jeszcze nie przytrafiło - odpukuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooras
Łancuszka nie mozna przerywac, żle wrozy..........Tak...........tak...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie , wrócilśmy z zakupów - udane - wszystko kupiliśmy małemu do komunii , sobie tez kupiłam kieckę . Idę teraz coś zjeśc bo padam z nóg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a1sa a to jedzenie to dietetyczne??:) A kiecka jaka pochwal się:) wiecie ja też dziś z koleżankom skusiłam się na zółtą(miodową) torebkę mąż stwierdził że mi trochę ostatnio z torebkami odbiło i zastanawia się czy następna będzie zielona bo lato blisko:) . Mykam na obiadek . Do jutra👋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
765 hm ... jak by ci tu odpowiedzieć , jedzenie jest bardzo dietetyczne , bo od kłopotów \\z zebami , moge jeść tylko wszystko w płynie :( a więc dieta na całego i wcale nie zaplanowana . Sukienka ładna - szara za kolano z krótkim rękawem , mam do niej żakiet , wszystko jak nalezy do kościoła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skróciłam stopkę . Z moją waga powoli , ale do dołu i tak trzymać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a1sa to powodzenia z zębami :) Meg a co u Ciebie:)????. TAk zakryj ramiona do kościoła mnie się od mamy i cioci na Mszy w sierpniu oberwałoi bo byłam w bluzce bez rękawów i panie tym były oburzone a ja nie czułąm że popełniłam gafę:) .Mykam może wykuszę męża na spacer:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie . Zęby nie bolą , ale na górne piątki zakładam koronki i nie bardzo mam jak gryźć :( , dlatego jem papki i pije . Ale za to będzie ładnie . Ta komunia mojego małego zmobilizowała mnie do większego zadbania o siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki , co tu tak pusto , do mnie dziś przychodzi fachowiec , bo zmieniamy umeblowanie w łazience - czeka mnie ciężki dzień :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w niedzielę , piękna pogoda , będzie można wyjść na spacer , życzę miłej niedzieli . Meg odezwij się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej u mnie zimno i na spacer nie chce się wyjsć . Miłego popołudnia:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaglądam i czekam na wiesci. Jutro czeka mnie wyprawa z synem do lekarza boli go w klatce gdy odycha . muszę to sprawdzić bo gdyby coś się działo to miałabym wyrzuty sumienia. Miłego popołudnia:)):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wróciłam z próby w kościele , podziwiam katechetki , opanowanie tego żywiołu w postaci 100 dzieci , to masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane , chyba padnie nasz topik , bo nie chce mi sie pisać samej do siebie :( Za godzinę znów lecę na próbę do kościoła , tylko u nas strasznie zimno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×