Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

a1sa

rocznik1964 , kto w to wchodzi

Polecane posty

Hej / Bawić przestałąm się w niedzielę:),Po spotkaniu w domu byłam o 2 w nocy :) Było super przyszła nasza pani od matematyki i miała nazs dziennik okazało się że miałam 100procent frekwencji i jaksię śmiały dziewczyny to byłam kujon :); było super . A nie pisaałam bo w niedzielę z okazji rocznicy ślubu pojechaliśmy na wycieczkę z dziećmi. Wiecie było miło tak rodzinie :). A wponiedziałek nie było mi dane dojść do kompa . W wtorek z córą szalałam po sklepach i na piwku z imbirowym sokiem:):)ale ciuchy kupiła tylko młoda ja chciałam buty ale nic mi sie nie podobało:);).a1sa już dziś życze cI super imprezy . OPISZ swoją kreację:):):):). Życzę kolorowych snów:):). JUŻ się poprawię z pisaniem:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane , wpadłam sie przywitać i pożegnac :) wyjeżdżamy i wracam w poniedziałek Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam zniknełam na troche, przepraszam:( Miałam urwanie głowy, tysiące spraw. I mała niespodzianka,mam pieska ,a wlaściwie suczke.Posokowiec bawarski, ma 7 tygodni, Byłam wsciekła ,bo rozmawiałam z mężem na temat psa, i nie chciałam. To był jego plan, wiedział,że bedzie szczeniak do zabrania i poprostu jak skączyła sześć tygodni zabrał ją do domu. Nie wiem co będzie jak mąż skączy zwolnienie,kto z nią zostanie. Następna wiadomość -synka coś ugryzło wczoło ,chyba osa .Bardzo spuchł , wcale mu nie było widać oczu.Byliśmy na pogotowiu, dostał zastrzyki i leki . teraz jest lepiej ,wygląda jak by dostałm od kogoś. Jutro zostanie jeszcze w domu. Jak widać ja mam zawsze wesoło. Dieta poszła w odstawke jestem naa siebie wsciekła ,że znowu przegrałam:( co gorsza ja sama już siebie nie lubie, na pocieszenie byłam u okulisty i optyka i w czwartek będe miała nowe okulary.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Czy u was też tak zimno? Mam wrażenie że , zaraz założe kozaki:( Tydzień temu we wtorek był upał, szukałam po szafie bardzo letnich rzeczy,a dzisiaj robie przegląd kurtek. a1sa--> jak tam po weselu?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macham do was łapką Wesele było super , wybawiłam sie za wszystkie czasy . Mam urwanie głowy w pracy , jak będę miała dłuższą chwilę to do was napiszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ja też nie umię dorwać się do kompa ciągle coś do zrobienia załatwienia ale coż trzeba zapłacić za zabawę a bawiłam się m w sobotę na koncercie Dżemu a w niedzielę na Perfekcie. Czułam sie jak moja córa i to chyba ja sie lepiej bawiłam niż ona pośpiewałam poskakałam ale było fajnie:):):. Za to od poniedziałku ciągle coś że nawet nie miałam czasu , Teraz też mykam bo obiad na jutro muszę podgotować bo mąż o 2. ):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam U mnie też urwanie głowy, jakoś wszystko trzeba zrobić na już:( Chyba nawala organizacja,a ja się czuje jak bym była przed urlopem ,po całorocznej charówce. Może to ta pogoda, na coś trzeba zwalić te problemy. Dzisiaj jade do corki na zebranie ,a potem na noc do pracy, za oknem paskudnie ,właściwie nie mam w co sie ubrać, ( jak zwykle) zmykam myć podłogi, bo psina śpi. Ciągle latam z mopem i ścierką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja z kolei piszę plany i rozkłady . U mnie w szkole niestety robimy to co roku i bardzo dokładnie indywidualnie dla każdego ucznia . Ale niedługo skonczę i będę miała więcej czasu , to i tak sukces że mimo wszystko tu zaglądamy ! Ja na razie cały czas dietkuję choć przy ważeniu okaże się na ile skuyecznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam bardzo się cieszę zaczynam pomału wracać do normy:) jeszce tylko dziś kolej na moje gotowanie więc mykam .Zyzcę miłego popołudnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny,nie sposob nie dołaczyc skoro własny rocznik zaprasza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) witam -akunia:D Bryyy...zimno, już codziennie pale w centralnym,okropność, co będzie zimą? Ale myśle że to tylko szok termiczny i jakoś to będzie ,musi bo zbankrutuje na opał. pogoda chyba wplywa na mnie depresyjnie:( Ciągle nie moge sie wyrobić, kłade sie spać z poczuciem winy, że jeszcze tyle spraw mam nie załatwionych. dieta poszła w kąt:( nie ma czym sie chwalić. Jedyna pociecha że w nowych okularach widze i wyglądam lepiej. dzieciaki ciągle zabiegane , ten rok będzie ciężki, a w maju to pełan odjazd, komunia i matura. Musze to sobie wszystko poukładać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meg spokojnie . Zdążysz ze wszystkim ! Najwięcej pracy i tak będzie przed samym przyjęciem , bo wszystko sie wtedy nałozy naraz - i jedzenie i kościół :D . Teraz sobie wszystko spisz co i kedy po kolei będziesz robiła , listę gości , menu itd i się tego trzymaj , a w miedzyczasie chudnij kochana chudnij . Spójrz w moją stopkę - nareszcie ruszyło i to w tą stronę co trzeba :) I teraz tak będzie - do celu A gdzież to się podziała 765 ? Akunia witamy w naszym gronie , piszemy tylko we trzy , ale za to już od ponad roku regularnie . Zaglądaj do nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:) Skoro piszecie we trzy ...to jako czwarta dołaczam:) zupełnie jak do brydza:) Pogoda chyba wszedzie podobna... zimno i mokro:( Sobota upływa mi na leniuchowaniu...w taki ciemny dzien to jedyne co chce sie robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No masz i zapomniałam...oczywiscie bardzo dziękuje dziewczyny za miłe powitanie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Akunia w naszym gronie:):).Żyję dziewczyny ale co to za życie jak mawiają . A żeby mi nie było za wesoło to dziś przyszło rozliczenie z centralnego i wyszła mi tak dopłata że aż mie możliwe . Złożę reklamacje Bo gdybym naprawdę użytkowała te centralne inaczej ale od lat tak samo i miałąm zwroty a co sie stała teraz nie wiem .Aż się poryczałam > Biednemu zawsze wiatr w oczy . Mykam do spowiedzi bo w poniedziałek Msza za teścia.Narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
765 z tego co wiem , to najgorsze jest to ,że i tak trzeba najpierw zapłacic , a dopiero potem rozpatruja reklamacje :( ale może coś się zmieniło . Ja pamiętam ,że jak mieszkaliśmy w bloku , to nigdy nie mogłam dojść za co tak naprawdę płacę . Akunia masz racje , zimno , ponuro , ale u mnie w kominku ogieniek buzuje i jest fajnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam za oknem zimno i mokro a w domu też bo zakręciłam kaloryfery. .Przepłakalam calą noc z bezsilności i zpowodu tego że mam placić za coś co nie miałam . W tym tygodniu mąż pójdzie to wyjaśnić ale napewno nic z tego nie będzie . Tylko znowu na mnie się to odbije. Koniec ględzenia. mykam poplakąć sobie bo chyba mnie dopadł dół . MIŁEJ NIEDZIELI WAM ŻYCZĘ i ciepełka rodzinego i z kominka:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:) Raport pogodowy bez zmian...szkoda gadac,mialam własnie wyjsc i zaczeło lac,wiec serwuje kawke i zostaje w domu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam przerwę na kawę . 765 głowa do góry , na pewno wszystko się wyjaśni , jeszcze będzxiesz się z tego śmiała .Nie mów nic o dołach , bo ja walczę z jesienną :P depresyjką wszelkimi siłami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zacznijmy razem a1sa walkę na poczatek kawał Facet w sklepie prosi o trudne puzzle.Sprzedawca poleca: -500 sztuk, plaża. - E tam, na 10 minut. -1000 sztuk- las tropikalny. - 20 minut i po wszystkim. -1500 sztuk- morze. - Panie, pół godziny i ułożone. Sprzedawca nie wytrzymał i mówi: - Panie, tam za rogiem jest piekarnia, kup pan sobie bułkę tartą i ułóż rogalika......pozdrowiam i życzę miłych zdarzeń by Ci nie było smutno:):):):):):):):):), Acha pogoda ma się poprawić od środy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
765 super żart , proszę o jeszcze :D nad moim domem widzę ogromne czarne chmury , a dopiero co chwaliłam się mężowi przez telefon ,że u nas nie pada :( Nie chce mi sie iśc jutro do pracy :(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorkiem. cały dzień w pracy ,ohyda , do piętnastej pracowali płytkarze . Cztery stacje radiowe na ful i jeszcze cieli takerem plytki, Głowa mi pęka, probowalam robić porządek w papierach , ale jakoś nic mi nie wychodziło, bo jeszcze meble nie stoją na swoim miejscu, i jak je zapełnie to nikt ich ruszy z miejsca. I jeszcze ta pogoda:( a1sa--Brawo ,brawo brawo:D, u mnie bez zmian:(ale to efekt mojego lenistwa . 765--> na pocieszenie Ci powiem ,ze ja też zbankrutuje w tym roku na opał , :( jeśli od 15 .09 pale w centralnym akunia --> napisz co o sobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam . Nie chciało mi się dziś pracować , ale juz minęło - teraz jem sałate z pomidorami i buszuję w internecie . Za chwilę mały przyleci ze szkoły , to będę miała zajęcie , ale teraz pełen relaks. Meg my tez już włączyliśmy ogrzewanie w domu i tez juz się martwie co będzie dalej :( jeśli juz musimy ogrzewać . I tak w tym roku sporo wydalismy na gaz , a tu jeszcze mają być podwyżki . Ale , wiecie co ? U nas zrobiła sie tak piękna pogoda ,że mam nadzieje na ocieplenie i zakręcenie jeszcze gazu . 765 , napisz co załatwiliscie . U mnie dieta ok. ( wyplułam ,żeby nie zapeszyc ) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daniell
pozdrawiam Was dziewczyny ,trzymajcie sie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie . Danielle . u mojego syna w szkole jeszcze nie grzeja , zmarzł dziś okrutnie , zaczyna ciągać nosem , jak znam życie , zaraz sie pochoruje . A u nich jest naprawde zimno :( A robi się ładna pogoda i mieli w piątek jechać na wycieczke . Jak się do tego czasu nie rozłoży , to pewnie go puszczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nie załatwiłam nic bo wczoraj wyprawa była do teści na cmentarz i na Mszę a dziś mąż maiała zebranie wpracy i znów kłopoty. Ja chyba w tym roku zwarjuję:(.Meg masz rację to nie jest normalne by w wrzesniu palići mogę sobie wyobrazić jaki to są koszty bo wiem ile kosztuje węgiel. To narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach kawał to dzis powiedział syn. Stoją blondynki przy maluchu i jedna mówi do drugiej otwierając bagażnik - patrz nie ma silnika Druga otwiera silinik i mówi - NIe martw się jest zapasowy:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×