Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

a1sa

rocznik1964 , kto w to wchodzi

Polecane posty

witam :) widze że u nas cichutko dzisiaj. mam nadzieje że jutro sie jakoś zklikamy, albo ustalimy jakiś termin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jutro też moge ,ale po południu , albo wieczorkiem ,bo od rana sprzatanie i nie włączam komputera żeby nie kusił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meg , a jestes je4szcze ? Dużo czasu nie mam bo czekam na kumpele , ale możemy pogadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :):) i o dietkę pytam:):). Humorek u mnie nie taki ale cóż tak się mi to lato żle cos układa:) kłopot za kłopotem . Czasem mam ważenie że otwarłam wór pecha :( ale wiem inni mają gorzej:). Wieci ja nie jestem pesymistką ale mnie to wszystko czasem przerasta :)a dobija mnie to że żeby pomóc to potrzebna kasa a ja jej nie mam . A pomoc muszę bo tak dyktuje mi sumienie i poczucie obowiązku i jak to wszystko pogodzić?? Czasem mam wrażenie że co dotykam ostatnio to psuję i jestem do niczego .:(. Chyba dopadła mnie letnia - wakacyjna chandra :) . A nie mam na nią leku::( bo lekarze na urlopach. To taki żart:) Lek muszę znalezć sama a to przychodzi mi nie łatwo:) . KOniec wołają mnie na obiad .A może potem spacer po coś słodkiego :)?? To narka::) >Fajnie że WAS mam::):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na spacer nie poszłam bo mi się nie chciało . Życzę kolorowych snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) 765--> może jak poklikasz z nami to troszke odgonisz smutki? A narazie na poprawe humoru:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadziejeże dzisiaj sobie poklikamy:) tylko o ktorej? Wracając do wątku 765

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz znikam ,bo za bardzo mnie kusi ,komputer:( przykładnie odpracuje wszystkie obowiązki ,a potem będe miala czas dla siebie:) Kursuje między kuchnią a klawiaturą, do córki mam bliżej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :)Wróciła z pracy . DZiś mój dzień gotowania:). mykam Przygotować strawę rodzinie a smutki odpędzam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja część rodzinki wybyła , zostaliśmy sami z synkiem i psem :D . Meg jak tam twoja dieta? Ja się jutro ważę i podam wynik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o diete _ -to podobno dobrymi chęciami ,piekło jest wybrukowane:( Nawet nie będe pisać co zjadłam dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja ci się pochwalę , bo sama nie mogę w to uwierzyc , - jutro mija dwa tygodnie jak dietuje bez rzadnej wpadki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz nie chodzi nawet o to ,czy jutro się okaże czy duzo schudłam , bo przestawiłam sie na inne myslenie - 100 gram do tyłu i jest ok. W tej chwili jestem na diecie 10 dniowej i kończę trzeci dzien - na pewno wiesz o jaką diete chodzi - bardzo mi ona pasuje , nie jestem kompletnie głodna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Która to dieta, bo ja juz tak duż czyta łam i próbowałam że możne się pomieszać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własciwie to jutro moja waga może nie być adekwatna do własciwej , bo dzis dostałam @ a zawsze wtedy więcej ważę , ale ciuchy są luźniejsze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest dieta w której je sie przez dwa dni po kolei : kefir , twaród , jajka , mięso , warzywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli ubędzie Ci nawet tylko 100g to też jest sukces, mały ,ale cieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś miałam dzień twarogowy , ale ponieważ samego nie lubie , to bardzo mało go zjadłam , dlatego jutro zamiast twarogu znowu będę piła kefir , który uwielbiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja szfagierka robi ją sobie od czasu do czasu, i jest zadowolona. Nie pamiętam dokładnie co je ,ale był tam dzień kurczakowy warzywny ,ziemniakowy itp. U niej to działa zawsze jej ubywa troszke tłuszczyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co jest najdziwniejsze , ze w ogóle nie czuje sie osłabiona , a to przeciez mało kalorii , ale wręcz przeciwnie dziś robota tylko mi furczała w rękach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piszę szybko , bo umówiłam się z mama na gg i już mnie pyta czemu z takimi przerwami z nia gadam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko pozazdroscić.:D mały do szkoły niestety się nie szykuje:( Na zakupy duże.... wybieram sie w tygodniu. mam problem z ksiązkami . dostałam od siostry męza komplet ,ale okazało sie zę oni będa ieli jakąś nową wersje udoskonaloną. I teraz nie wiem czy kupić nowe czy czekać do 1 września i sprawdzić czy bardzo się rożnią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze ci tylko napiszę ,że moja mama w wieku 60 lat zrobiła prawo jazdy - Ma 65 i jeździ jak szatan , aż sie o nia czasem boje , a teraz kupiła sobie laptopa , ma internet i gada ze mna na gg i muszę ją trochę doszkalać - więc znikam - jutro tez o tej godzinie będę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to teraz pogadaj sobie z mamą, daj tylko znać czy będziesz jeszcze dzisiaj>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×