Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

a1sa

rocznik1964 , kto w to wchodzi

Polecane posty

Witajcie 馃尲 gokja 鉂わ笍 witamy serdecznie , wpadaj i pisz o... wszystkim , tak jak my . My te偶 si臋 m艂odo czujemy , jak my艣le te偶 tak wygl膮damy :P tylko czasem dopadaja nas r贸偶ne chor贸bska , depresje i wtedy nam l偶ej , bo mamy gdzie si臋 wy偶ali膰 .

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
cmoki jak smoki na dobry dzie艅... w艂a艣nie jestem w domu na przerwie, bo mam tak膮 pracusie: za godzink臋 mykn臋 spowrotem, i do 22... ludziska na mnie czekaj膮, a ja ich lubi臋, wi臋c pogonie... Te偶 macie szalej膮ce ci艣nienia, k艂opoty sercowe dwojga rodzaj贸w, w艣ciekle bol膮ce stawy i kr臋gos艂upy do d... ???? Wiele moich kole偶anek z rocznika te偶 tak ma, wi臋c wszystko w nielubianej normie... Ale: nasze babcie 偶y艂y z tym wszystkim do samej 艣mierci, no to i my do偶jemy... kurde, zajefajnie... Co tam stere ko艣ci! takie cudne kwiaty w ogrodzie i maj taki pi臋kny, jak w bajce. Troch臋 cienko na grz膮dce w warzywniaku, podlewanie szlaufem, to nie to samo co deszczyk, podobno jednak natura natura ma swoje sposoby na wyr贸wnanie wszelkich potrzeb. Kto艣 tu pisa艂 co艣 o Wroc艂awiu? Urodzi艂am si臋 w 艢rodzie 艢l膮skiej, ale prawie nie pamietam tamtych stron. Mieszkam na Podkarpaciu, posr贸d zielonych wzg贸rz. Pozdrawiam Was weso艂o majowo pachn膮co i serdecznie, zajrz臋 tu jutro, bo dzis wr贸c臋 padnieta. Mi艂ego opo艂udnia i uroczego wieczoru.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
gokja witaj . Z nami nie powina艣 si臋 nudzi膰 . Mo偶esz ponarzeka膰 podchudza膰 si臋 przeprowadzi膰 remont wi臋c zapraszamy.Meg matur臋 pisemn膮 zaliczy艂膮艣 ju偶???> Jak remont??> A1sa jak zdrowie:):):)????> WSzystkim zycz臋 mi艂ych sn贸w . Tekst musia艂am skr贸ci膰 bo mi poprzedni zjad艂o a g艂os jaki艣 prosi .Ukruj chleba i to nie s膮 wcale ch艂opcy tylko moja panna > wiec mykam bo jeszcze umrze z g艂odu i bedzie na mnie:):):)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
taaaak... poodchudza膰 si臋... nigdy nie mia艂am z tym problem贸w, ale zateskni艂am za czasami kiedy by艂am naprawd臋 zgrabniutka, przyda艂oby si 臋 co艣 zrzuci膰... Tylko jak nie tu nie lubi膰 ciasteczka do kawy?Ruchu mi nie brakuje: od 5 rano do padni臋cia. szczerze m贸wi膮c, przyby艂o mi wagi, kiedy zacz臋艂am bra膰 leki kr臋gos艂up, te wszystkie diclofenaki tp s膮 sole, a sole wiadomo wi膮偶a wod臋 w organi偶mie, Bra艂am zastrzyki przez 2 tygodnie i po tej kuracji, niestety, nie mog艂am patrzec na siebie, z powodu nap臋cznienia. Zreszt膮 tych r贸偶nych proch贸w mam tyle, 偶e mog艂abym ju偶nic wiele nie je艣膰 i szczerze, wcale si臋 nie objadam!!! ale te 64kg to dla mnie krasnala 156 troch臋 za duzo... Przyznam ze na domiar szcz臋艣cia, te ...atrybuty kobieco艣ci te偶 mam dd, cholerka, jest co nosi膰 i swoje to to wa偶y, ale przecie偶 nieodchudzakne, nie?W ka偶dym razie, po cz臋艣ci z lekka, pogodzi艂am si臋 z tym 偶e jestem ju偶 doros艂a kobiet膮 i mam膮 i musz臋 si臋 troch臋 odr贸偶nia膰 od moich c贸rek. A cz臋sto i tak uchodziny za siostry. Kiedy艣 kiedy dzieci by艂y w wieku szko艂y podstawowej, a wtedy wa偶y艂am 48kg... posz艂am z nimi na badania. Podaje poni skierowanie, a ona do mnie: Czy nie m贸g艂 przyj艣膰 z wami kto艣 doros艂y?.. fajnie by艂o. Wczoraj popracowa艂am do p贸偶na, dzi艣 posiedz臋 w domu do po艂udnia, podeszfy piek膮!!!! ale to nic. Tylko deszczu nas znowu nie ma, jak macie nadmiar to pogo艅cie na Podkarpacie jak膮艣 soczyst膮 chmurk臋, bardzo prosz臋. Mi艂ego dnia .

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
U mnie - w 艂贸dzkim - te偶 prawie nie pada艂o . M贸j ogr贸d - suchy jak pieprz . M膮偶 posia艂 now膮 traw臋 , bo star膮 pies skopa艂 - i nie ro艣nie chocia偶 podlewamy . Kwesti臋 odchudzania , mam opanowan膮 do perfekcji :P , oczywi艣cie g艂贸wnie w teorii :D , cho膰 w praktyce te偶 coraz lepiej . Czuje ,偶e co艣 sie ruszy艂o , nareszcie hormony przesta艂y dzia艂a膰 .

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
witam gokja-->witam serdeczne wpadaj poklika膰:) Dorwa艂am si臋 na chwile do neta w pracy ,wi臋c nadrabiam zaleglo艣ci , pewnie jutro na nocce b臋dze wiecej miala spokoju> Pisemny polski i angielski z glowy jeszcze tylko ustny i biologia, geografia. corka m贸wi 偶e -spoko-ale 偶臋by nie zapeszy膰..ci.... u mnie ci膮gle pada albo kropi,ch臋tnie wam wy艣le troszke deszczyku. W sobote mam egzamin u ksz臋dza rodzice +dziec:) codziennie majowe w ko艣ciele + proby....... wczoraj maly pisal w szkole test kompetencjii z materialu 2 klasy. Obl臋d!!!! dalej nie ma nic do ubrania:( wszystko albo jakie艣 male ,albo babcine -jak mowi moja corka. kolorek pokoju ok, maly wprowadzil si臋 wczoraj ,艣pi na materacu ze starego 艂贸偶ka:) Zaczynam sajgon w kuchni,oj b臋dzie sie dzialo>>>> Dieta poszla w diab艂y,ale mam sporo biegania wi臋c mo偶e jeszcze co艣 spale. to tyle z nowo艣ci:) zagl膮dne jutro.papa.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Meg , nawet jak ci臋 czytam , to dostaj臋 przyspieszenia , wi臋c domyslam sie co masz \" na 偶ywo \" . Zobaczysz powoli wszystko sie unormuje , a jak oddetchniesz po wszystkim :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
mmmmmmmm... jak dobrze 偶e te wszystkie szkolne przeprawy mam juz za sob膮, c贸ry ko艅cz膮 studia, syn pracuje bo karier臋 naukow膮 zakonczy艂 na technikum... dzi艣 ju偶 sobie tego nie wyobra偶am, szko艂a jest zupe艂nie niepodobna do tych, kt贸re my ko艅czy艂y艣my, mniej bezpieczna, bardziej stresuj膮ca i dla dzieci i dla rodzic贸w. Mo偶e jestem w b艂臋dzie, bo wysz艂am z tematu. Dreszczyk emocji i przezycia maturalne zwi膮zane z moimi dzie膰mi ci膮gle 艣wie偶e, jak zreszt膮 i te z czas贸w ci膮偶y, rodzenia, pierwszych k膮pieli - wszystko jakby wczoraj. A teraz przyjedzie czasem troje doros艂ych ludzi, zasi膮d膮 przy stole tacy wielcy, a ja z podziwem nastawiam uszu i przys艂uchukj臋 si臋 ich wszelakim dyskusjom na niesamowite tematy. Tak jakby wczoraj urz膮dzali艣my sobie domowe teatrzyki,konkursy i zabawe w podchody, a tu macie... 艂oj wzi臋艂o mnie na sentymenty. A na konto odchudzania odnowi艂am sobie dzi艣 rowerek. Bo mia艂 brzydkie przyrdzewia艂e rafki. Poczy艣ci艂am, zmy艂am benzyn膮 ekstrakcyjn膮, oklei艂am opony ta艣m膮 malarsk膮 i maln臋艂am sprayem chromo nikiel... efekcik ca艂kiem ca艂kiem... Je偶d偶臋 na rowerze systemetycznie od13 lat.Pooprawia kondycj臋 ale tez wykszta艂ca wi臋ksze mi臋艣nie w 艂ydkach. Zreszt膮 czy praca fizyczna nie powoduje przyrostu mi臋艣ni? G艂odzi膰 sie raczej trudno, bo si艂y uciekn膮... Popijam zielon膮 herbatk臋 bez cukru, udaj臋, 偶e nie widz臋 jak si臋 do mnie ciasteczko u艣miecha, ale, jak Wy to robicie 偶eby tak na luzie cos spad艂o? Kiedy艣 u偶ywa艂am balsamu wyszczuplaj膮cego z wyciagiem z bluszczu, troch臋 wspomaga艂, ale na d艂u偶sz膮 mete stwierdzam, 偶e jest szkodliwy. Zle wp艂ywa na wszystko co w brzuszku.Zdarza艂y si臋 problemy z jelitamy, zapalenie wyrostka,kt贸ry mi zreszt膮 wyci臋li i w og贸le zawsze podobne dolegliwo艣ci powtarzaj膮 sie kiedy go uzywa艂am, dlatego wyrzuci艂am. Za to super dzia艂a przy wysi艂ku fizycznym eLkarnityna, sama solo, tylko te偶 super kosztuje---- niestety..No i poprosze o t臋 deszczow膮 przesylk臋, bo nadal sucho... Gdzie艣 tam na pod艂贸dzkich terenach mam rodzink臋 ze strony ojca, ca艂kiem nie ma艂膮... bo 艢wiat jest maly. S艂odkich sn贸w, mocno zkr臋conych i relaksujacych, papa

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
witam no i geografia z g艂owy, (chyba ) znowu zwariowany dzie艅, ale powiesi艂am karnisz irolete( znaczy m膮偶) prosto po ko艣ciolku do pracy teraz delktuje si臋 kawk膮 i 艂apie oddech. U mnie dzisiaj by艂o pi臋knie, rano jeszcze porawilam malowani, bialy pasek przy suficie , i przenioslam rzeczy syna do pokoju:) 0 12 zrobil si臋 upal ,a ja poszlam poflancowa膰 salate do ogrodu, opalilam sobie nos i teraz wygl膮dam jak by mnie ur膮bala osa:( nie wiem czy ta sa艂ata prze偶yje, reszt臋 zrobie jutro jak wroce z nocki., w nocy ma jeszcze popada膰 to mo偶e lepiej si臋 przyjmie. dobra kawa wypita trzeba troszke popracowa膰:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
hej Meg, fajny masz zakr臋cik, ale te efekty poremontowe to dopiero radocha, jak ja to lubi臋!!!Kiedy ta pi臋kna uroczysto艣膰? ma艂y musi by膰happy...w艂asny odnowiony pokoik, prezent z klas膮! Moja sa艂ata ma przykazane siedziec pod foli膮 az si臋 Zocha z ogrodnikami wyprowadzi... Og贸rki te偶 posadzi艂am w ma艂ych doniczkach, maja ju偶 drugie listki, za tydzien b臋dzie wsam raz do gruntu i mam nadzieje ze wreszciie sprawdzi sie prognoza.A doniczek jest prawie 200... a wka偶dej 2-3 sztuki... oj b臋dzie sie dzia艂o!! W pracy dzi艣 mia艂am zajefajnie: robisz cz艂owieku impre na 40 os贸b, a tu kurna chata nie ma pr膮du, nie ma wody, urz膮dzenia nie dzia艂aj膮, wszystko r臋cznie, a to wszak szeryfa imieniny! szefa znaczy.. jutro obiadek na 30, w niedziel臋 komunia na 40, zawr贸t g艂owy.i To by by艂o na tyle, na temat odchudzania. A rowerek oczywi艣cie spisa艂 si臋 dzielnie, je偶dze nim do pracy. Jako艣 nigdy nie czu艂am powo艂ania do zasiadania za kierownica samochodu. Prawo jazdy mam po艣lubine i musi wystarczy膰... kafee mniam...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
witam :) Oj goka- przyda艂a by艣 mi si臋 31.05:) widze 偶e te偶 masz urwanie g艂owy ,ale u ciebie to chyba norma. zawsze tak oblegana ?:) ale to znaczy 偶e dobrze go艣ci karmicie:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
oczywi艣cie mia艂o by膰 gokja:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Widz臋 , 偶e wszystkie jeste艣my w okresie :P ogr贸dkowym , Ja dzi艣 b臋d臋 wsadza艂a pelargonie w skrzynki na tarasie i sia艂a kwiatki . Dzi艣 sobota wi臋c du偶o pracy w domu i zagrodzie :D . 呕ycz臋 wam mi艂ego dnia . 765 a ty gdzie sie podziewasz :( Ja te偶 codziennie je偶d偶e na rowerze , ale to z czysto zdrowotnych powod贸w , 偶eby si臋 porusza膰 , bo niestety ja jestem samochodziara

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witam poczyta艂am Was i jest mi 偶al ogr贸dka a m贸j balkon w daremnym punkcie jak mawia c贸ra . A co do wspomnien to mnie te偶 cz臋sto bierze i wiesz gokja ja te偶 mam niektore obrazy ci膮gle w pami臋ci A 偶e chlopcy to bli偶niaki to si臋 dzia艂o oj dzia艂o. meg wytrzymaj do 31 maja to ju偶 nie d艂ugo:):). Meg p贸艂 matury ju偶 za Wami .A u mnie za oknami zn贸w s艂once deszcu nie wida膰 . troch臋 popada艂o ale to za ma艂o. Za to wieje bardzo zimny wiatr . M贸j m膮z 艣pi po nocce a ja nie mam z kim i艣c na spacer . C贸ra uczy si臋 na egzamin a ch艂opcy wybyli:):):). Ale p贸jd臋 sobie przynajmniej po loda bo mam ochot臋. To narka

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
obiad uroczysty poszed艂 sprytnie, kolacja i grill przygotowane, a ja ju偶 mam luz. 偶eby te nogi tak nie bola艂y, by艂oby super.. Ale Meg wpad艂abym na te Twoj膮 komunie, tylko troszke dalekoooo... A wiesz 765, mia艂am taki moment ze bardzo chcia艂am mie膰 bli偶niaki! z pewno艣ci膮 bylo zajefajnie. Oj jutro re偶 biegam od 7 rano, bo w og贸le ma艂o kiedy mam wolne, chyba 偶e w prtfelu... Ale skoro zacz膮艂 si臋 sezon na grilla, czy u偶ywacie do marynaty octu balsmicznego? kosztuje co prawda wi臋cej, ale nadaje zapach niesamowity.polecam, zreszt膮 nie tylko do tego celu. Np, wczoraj, robi艂am dorsza opiekanego, na patelni grillowej, albo zwyk艂ej, albo upiec w piekarniku, pokro膰 na takie ma艂e rybki, u艂o偶y膰 w g艂臋bszym p贸艂misku, przybra膰 wed艂ug w艂asnego gustu, i zalac galaret膮 przygotowan膮 z bulionu warzywnego pikantnie przyprawionego pieprzem bia艂ym, i lekko przykwasic tym octem. Oprcz smaku i aromatu, nadaje kolorek. Przek膮ska efektowna , lekka i niebanalna. Zjedli wszystko i nawet nie spr贸bowa艂am!!!! Mi艂ego dobrego wypoczynku z rodzink膮. narka

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
No nie , jedna o lodach , druga o grillu , a ja na diecie , lito艣ci :( Ale octu balsamicznego te偶 u偶ywam od wielu lat , bardzo lubi臋 go z sa艂at膮 , wystarczy odrobina soli , cukru , oliwy i ten ocet , pycha

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
a1sa, pomarzyc zawsze mo偶na, powacha膰, sprawi膰 przyjemno艣膰 g艂odomorom... u mnie to chyba skrzywienie zawodowe: najwieksz膮 przyjemno艣膰 sprawia mi widok kogo艣, kto wcina ze smakiem cos co w艂a艣nie przygotowa艂am, a ja raczej tylko sprawdzam smak i tak naprawde nie pamietam kiedy ostatnio przyzwoicie zjad艂am normalny obiad, nawet jak ugotuje w domu, to dla rozrywki zjwdwm p艂atki kukurydziane z mlekiem. A na jakiej jeste艣 teraz diecie?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
a chcia艂am zapyta膰, jak si臋 robi te pyszczki kwiatuszki i inne bajerki? bo jako艣 nie widz臋 takiej opcji..?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Gokja , jestem na diecie m偶 z przewag膮 warzyw , ale nie gardz臋 gotowanym mi臋skiem i rybk膮 :) Znaczki robi si臋 tak : np. kwiatek - otwierasz nawias kwadratowy [ bez spacji wpisujesz s艂owo kwiatek , zamykasz nawias kwadratowy i jak naci艣niesz wy艣lij wypowied藕 , to si臋 w twojej wypowiedzi poka偶e kwiatek . Tak samo zrobisz ze s艂owem cze艣膰 - Meg m贸j ma艂y w te艣cie kompetencji po 3 klasie dosta艂 39 punkt贸w na 40 , jestem z niego bardzo dumna , cho膰 ten jeden b艂膮d by艂 tak potwornie g艂upi ,偶e te偶 nie powinien si臋 zdarzy膰 . Ale my艣l臋 ,偶e to dla zachowania r贸wnowagi psychicznej :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Gokja cd . serce 鉂わ笍 usta 馃憚 Ale bu藕ki robi si臋 inaczej , np. tak :) - dwukropek i nawias ) :( - dwukropek i nawias ( :D - dwukropek i D :P - dwukropek i P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
gokaj to musi by膰 mi艂e patrze膰 jak kto艣 pa艂aszuje z smakiem moje danie :):):):), A co do grila to nie ku艣 ja nie mam warunkuch . Nawet znajomych z dzia艂kom:):):):), Zostaje mi elektryczny ale to nie ma klimatu. ale za to dzi艣 b臋d臋 mia艂a m贸j ulubiony roso艂ek:):):. Ju偶 si臋 gotuje A potem piernik z odpusty bo dzis u nas jest:). A WAm te偶 po jednym dam nawet tym na diecie:);0. Tylko najpier musze i艣膰 po nie . To do popo艂udnia , acha mam podpowied偶 postaw te偶 tym Pani膮 kaw臋 . to jedyn z moich syn贸w zaprasza panie na kaw臋 bo czyta mi przez rami臋. Wi臋c do popo艂udnia bo intru偶 skale prosz臋 zej偶 tylko co艣 sprawdz臋\":):):):)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
______________$$$$ _____________$ ______________$$ _________________________ _____$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ _____$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ _____$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$__$$ _____$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ ______$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ _______$$$$$$$$$$$$$$$$$ $$$$$$___$$$$$$$$$$$$$$___$$$$$$ $$$$$$$$________________$$$$$$$$ __$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ _______$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ Tu obiecana kawa od syna a odemnie po pierniczku i cukiereczku z odpusty po 1 dla odchudzaj膮cych si臋.Bo ja spa艂aszowa膮艂m kilka na艣cie ale co偶 robi膰 kiedy by艂y moja ulubione odpustowe cukierki m Podaruj臋 sobie kolacj臋 . Mi艂ego wieczoru.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
witam sobota i niedziela znowu w biegu. Egzamin zaliczony, zostaly tylko proby.,m膮偶 sk膮czy艂 dzrzwi do ko艣ciola i zostal darczy艅c膮:). ba 艂agan w kuchni,zosta艂 przesuni臋ty na po艂owe tygodnia ,jutro( jak zrobi nowe meble do zabudowy kuchenki i piekarnika)monta偶 mebli. je艣li chodzi o moj膮 diete to staram si臋 je艣膰 jak najmiej w臋glowodan贸w i i przestalam slodzi膰. waga narazie stoi ,ale najwa偶niejsze 偶e nic nie przybywa.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Meg gratuluje zdanego egzaminu :) Dla nas to pikus , ale dzieciaki przezywaj膮 .

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
jejku...widz臋 偶e mam zaleg艂o艣ci i to jakie mi艂e... ze smakiem wpierniczam tego pierniczka i wci膮gam kawe.... relaxik dzisiaj dla mnie 艣ci艣le wskazany! By艂am rano u pani reumatolog, obejrza艂a mnie ze wszystkich stron i wys艂a艂a na badania. M贸wi, 偶e fizykalnych zmian w moich stawach nie wida膰, a te wszystkie dotkliwe b贸le mog膮 mie膰 zwi膮zek z tarczyc膮, bo mam przebarwienia na kolanach. hmm... krew mi wzi膮li, dosta艂am par臋 nowych proch贸w i poczekam na wyniki. Sama nie rozumiem: skoro jest tak dobrze, to dlaczego tak boli?! hipohondria? histeria? i艣膰 do psychiatry? a to dla Was, dla ka偶dej po 1 {kwiatek}{kwiatek}{kwiatek}

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
gokja zr贸b badania i du偶o zdrowia:):):):):):D. Meg ale b臋dziesz mie膰 super kuchni臋 i bedzie tak mi艂o fajnie w tym wyremontowanym domku:):):):). A synowi gratulacje za zdany egzamin:):). U mnie dzi艣 pada i jest zimno ale to dobrze bo dzeszczjest potrzebny. a mnie jest dzi艣 tak dziwnie . M膮偶 znowu 艣pi ja si臋 zastanawiam ile mo偶na spa膰. ??Ch艂opcy wybyli c贸rka na pr贸bie komuni na czas 偶eby w tym wieku ju偶 posz艂a do 1 komuni:):):):). 艣miej膮 si臋 synowie . A ja 偶e za ka偶dym razem gdybym chcia艂am dawa膰 jej prezent gdy pilnuje komuni to mia艂a by ju偶 nie z艂a kolekcj臋:):):) bo przecie偶 to zawsze 1. A by艂o ich kilka. Sprz膮tac dzi艣 tez nie musz臋 bo u mnie nie ma wody czyli wolne od zmywania bo leci nawet zimna brudna . i powinnam by膰 zadowolona z lenistwa a jest mi 偶le . trudno nam dogodzi膰 zawsze co艣 nie tak. Do jutra >Dobranoc

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
##,................,#**#,.,#**#, .....##.........,,#####...........# .......##....,#..........#....//.....# ........###*.....#..........((......# ..........\'\'\'#................... ....# .............\'\'#......#...............# .................\'\'##;........#.....#, ......................#........\"##\"...#, ......................#....................#, ......................#.....#................#, ......................#.....#..................#, S艂onik na szcz臋艣cie dla WAS M贸j syn mnie co艣 nauczy艂 i moimi nowymi umiej臋tno艣ciami si臋 dziel臋?? Teraz b臋d臋 Wam co艣 mi艂ego wkleja膰 ?:):):):):)D:)D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
u mnie te偶 spad艂o 111 kropel deszczu!!! a teraz wygl膮dw na to, 偶e w nocy troch臋 pomrozi. Trudno powiedzie膰, ile mo偶na spa膰, zwykle niewiele sypiam, ale w tym tygodniu troszk臋 odrabiam zaleg艂o艣ci, Zeby nie wpa艣膰 w pracocholizm. A 偶e pierwsze komunie trwaj膮, to dzi艣 mielismy pielgrzymkowe dzieci ze szko艂y integracyjnej na grillu: serducho si臋 艣ciska, kiedy si臋 wiszu jakie nieszcz臋艣cia dotykaj膮 niekt贸rych i 艂za wzruszenia na widok tych zdrowych maluch贸w, kt贸re potrafi膮 tak pieknie zajmowa膰 si臋 chorymi kolegami. Do po艂owy czerwca b臋dziemy mie膰 t艂umy takich go艣ci, b臋dzie wesolo. Mi艂ego wieczorku

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
witam wpadam na hcwilk臋 ,bo mam urwanie glowy w pracy. mam nerwa i wyskiczylam zapali膰!!!!!i zaklika膰. By艂am przed prac膮 u syna na wywiad贸wce, wszystko ok tylko coraz wi臋cej ( a wl艣ciwie ci膮gle )robi b艂edy ortograficzne mimo 偶e zna zasady, i to jego pismo:( Walczymy z tym od przedszkola:( dosta艂am numer do poradni, jutro zadzwonie podobno trzeba czeka膰 d艂ugo na wizyt臋. to by by艂o na tyle I jeszcze jeste艣my ju偶 po bioligi:) 765-->pi臋kne wstawki:) gogja--> mam nadzieje 偶e po nowych lekach poczujesz si臋 lepiej:) jeszcze zagl膮dne a teraz zmykam poracowa膰

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×