Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

a1sa

rocznik1964 , kto w to wchodzi

Polecane posty

Woitam wakacyjnie:) pierwszy dzień lata:) ale niestety deszczowo:( Wczoraj uroczyście pozegnaliśmy szkołe,maly z dużą ulgą. Troszkę się zdolował bo nie dostal świadectwa z paskiem,rok temu mial, i chciał mieć takich 6 i zostać wpisany do księki szkoly:( Pani nawet tlumaczyla że konsultowala jego przypadek ,ale bez orzeczenia niestety nic nie mogła zrobić. W poniedzialek jedziemy do poradni na drugą wizyte, zobaczymy co dalej, Czekają nas pracowite wakacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj jestem w pracy, więc jestem dostępna:) zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam A ja wczoraj poszłąm na koncert moje lubianego zespołu dżemu . Był nidaleko a graął z Operą Bytomską > zmokłam popłakaąłm sie bo grali utwory które słuchaałm z mężem a jeden to był nawet sygnał którym dzwonił mi . Ale warto bylo nie czułam tego co w pażdzierniku czyli 20 lat ale warto było pójśc . A dzis opera wystawia w plenerze operetkę \" księżniczka czardasza\"\" Ide nawet za cenę moknięcia. Przynajmniej nie będę mysleć. Miłego wypoczynku:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(.(D:D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale piszę > Muszę patrzeć lepiej na pisany tetst a nie na klawiaturę. SORRY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dżem... pamietam ich koncerty sprzed lat, kiedy mieszkałam w Tychach i blisko teatru małego gdzie często mieli swoje próby... dzis moja 18oletnia chrześnica szaleje za nimi... a deszczu i u nas jest sporo, na dodatek zapowiadają snieg na podhalu, więc będziemy mieć zimno.... brrrr.... 765, widzisz, wystarczy zamknąć oczy i przenieść się w czasie... pozdrawiam Was cieplutko. Dobrej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam W piątek Dżem a wczoraj operatka Księżniczka czardasza . I znów wspomnienia one są na kazdym kroku ale coż to zycie. Gokja to Ty jesteś z Tych:):)??. A pogoda dalej pod psem . Zimno za to ja WAM zyczę miłej niedzieli:):):).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam niedzielnie:) u mnie poranek śliczny, troszke pokropiło o 14, a teraz zaczyna się chmurzyć,ale jest ciepło. dzisiaj na noc do pracy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 765--> dziękuje:) Właśnie pije kawke na dobry początek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śpijcie słodko, niech wam się śnią same piękne sny dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w ten paskudny , deszczowy dzień . Już mam dość deszczu i zimna :(:( . Mam nadzieje ,że w końcu przyjdzie prawdziwe lato , nawet na rowerze nie mam jak pojeździć , bo cały czas pada .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a1sa jak to Cię pocieszy to u mnie też pada i jest bardzo zimno . I ta pogoda nic wspólnego z latem i wakacjami nie ma . Ale mnie to nawet troszeczkę pasuje bo jest mniej żal że nie wyjeżdżam choć mam małe plany chciaałbym dzieciom zrobić niespodziankę ale co mi wyjdzie nie wiem. Ciepłego popołudnia życzę w domku bo Wy możecie zapalić w piecu a ja nie:):) a w domu też zimno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_(¯`v´¯) $$$$$$$$$$$$$$$$$$ (¯`(♥)´¯)HALLO!!!!!! _(_.^._) $$$$$$$$$$$$$$$$$$ Niech to bedzie dzien radosci. Ciepła, szczescia i milosci. Niech usmiech na buzi sie maluje. Niech Ci humor dopisuje...;))))))) ___$$$$$$$$______$$$$$$$$§ _$$$$$$$$$$$$__$$$$§§(¯`v´¯)$ $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$(¯`(♥)´¯)$ $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$(_.^._)$$ $$$$$$$$$$$$$$$$$(¯`v´¯)$$$$$ _$$$$$$$$$$$$$$$(¯`(♥)´¯)$$$ ___$$$$$$$$$$$$$$(_.^._)$$ ______$$$$$$(¯`v´¯)$$$$$ ________$$$(¯`(♥)´¯)$$ ___________$(_.^._)$ ____________$$$$$$ ______________$§ _____________$§ ___________$§ _________$§ _______$§ _____$§ ___$§ __$§ _$§ _$§ _$§ __$§_______________$§ ____$§___________$§ ______$§$§$§$§$§$ MILEGO POPOLUDNIA!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciągle pada.... jak w piosence... albo inna: idzie dysc idzie dysc idzie sikawica.... w realu to wcale nie jest takie fajne. A dzisiaj wiało solidnie, całkiem grube konary mojej zabytkowej lipy latały jak zapałki. Już dawno zwracałam się do właściwych instytucji z uwagą że drzewo stanowi zagrożenie dla ludzi i mienia, ale w naszym kraju jak kogoś nie utłucze, to znaczy ze jest dobrze.... A to jest tuż przy drodze. Wyobażcie sobie jak coś takiego spada na jadący samochód... przy każdym większym wietrze ciarki mi po plecach chodzą. A ja nie całkiem mogę powiedzieć że z Tych, właściwie ślązacy mówią z Tychów, bo urodziłam się na DolnymŚląsku, w Środzie Śląskiej, a w tychach dorastrałam. Jednak mimo że mam tam całą niemal rodzinkę, nie czuję się Ślązaczką, moje serducho zapuściło korzenie na Podkarpaciu. Tu czuję się najlepiej i nie ma na mnie rady. Mniej \"światowo\", ale to jest mój świat. A byłyście kiedyś nad Soliną? tą spośród zielonych wzgórz Piotra Szczepanika? Dziś jest tam zupełnie inaczej niż w czasach młodości tej piosenki...zgodnie z dzisiejszym trędem: głosniej, bardziej kolorowo, wiecej ludzi. Ale jakiś czar tego miejsca przyciąga i chce się tam wracać, zwłaszcza o wschodzie czy zachodzie słońca, bo te chwile są najbardziej urokliwe. Osobiscie uwielbiam tam złotą jesień, kiedy już jest spokojniej. W tychach jest jezioro Paprocany, w Mosir chociaż dziś nie wiem jak to działa. Też było fajnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam Gokja nad Soliną w 1998 roku było super , Mieszkaliśmy w takim ośrodku W Myczkowcach . Na półwyspie . Płynęliśmy tam łódką . Było tam wspaniale . Mieliśmy to powtórzyć lecz się nie udało.. Okolice są piękne. A u mnie też ciągle leje . Musiaąłm zostać dłużej u rodziców bo tak lało że nie szło wyjść. A kałuże takie ze nawet z czasow dzieciństwa takich nie pamiętam nie szło przejść ale do domu udało mi się dojechać i nie zmoknąc . Mykam . DOBRANOC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SŁOWNICZKA.
🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na szczęście samo słowo wakacje nastraja mnie optymistycznie , bo w innym przypadku bym szału dostała na taka pogodę .. :( U was tam dziewczyny na południu nie zaciekawie z tymi podtopieniami . Mam nadzieje ,że nie dotyczy to waszych domów . U nas dziś znowu zimno , wieje i pada . Gokja , byłam nad Solina z dziesięć lat temu . Nie zapomniane przezycie , bardzo mi się podobało .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meg mnie nie potopiła ja mieszkam w okolicach Katowic a potopienia to na opolszczyżnie < Szkoda tych ludzi. A ja też zaczęłam myśleć o wakacjach . Może zabiorę gdzieś dzieci choć na kilka dni By pobyć razem bo ostatnio moi synowie zaczynają żyć gdzieś obok mnie a tego nie chcę . Z kasą bardzo krucho ale coś wykombinuje . Bardzo bym chciała pobyć z nimi. A chcieć to módz. A wy kiedy wyjazdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry miał być a1sa ale z e mnie gapa. Sorry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach te wakacje.... mam teraz wkoło siebie trochę więcej rozspiewanej młiodzieży i wakacyjny nastrój daje sie odczuć . Dziś już lepsza pogoda. Mokro wokól, w polach stoją jeziora, zboże czernieje, powietrze jest gęste od pary unoszacej się z gruntów bo temperatura wysoka. Słowem - sauna. W Myczkowcach jest teraz pięknie zadbany ośrodek rehabilitacyjno wypoczynkowy CARITAS diec rzeszowskiej, dzieci tam mają kolonie i ferie a przez pozostałe okresy roku są turnusy rehabilitacyjne i różnego typu rekolekcje. Wszystko pod patronatem CARITAS. Byłam tam kilka razy i naprawdę jest super. Ze wspomnien jeszcze wpadła mi do głowy Sucha Beskidzka Babia Góra, Szczyrk, >Żywiec, Ustroń i Czantoria.... fajnie jest tak pobujać w obłokach... a może wylądować nad morzem...? Dziś miałam luzik i trochę rozrywkowo a jutro i niedziela bedzie pracowicie oj pracowicie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gokja jak Such Beskidzka to Karczma \'\'RZym \'\'gdzie diabeł złapała Pana Twardowskiego.NO i pyszny żurek Streszawśki który wkryzysie robił furorę bo miał mięso i wędliny w środku bez karte , Ale czasy to były , Ustroń to oazowe dnie wspólnoty latem . ile wspomnien kilko nazwami mozn aprzywołać i jak cofnąc czas i odzywają wspomnienia .Życzę Ci miłej pracy tylko pamiętaj też o wypoczynku. A ja pomarzę troszkę powspominam . Narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wpadłam dziś na 1 stronę i wiecie poczytaałm trochę , nasze początki z kopem i minki . To już 2 lata , Nawet na naszym forum widać jak szybko płynie zycie i jakie dziwne pisze scenariusze, Choćby mnie .A mnie dziś trudno . sama w domu i szukam sobie czegośc by zabić samotność. CHyba ubiorę się i pójdę na spacer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorkiem uff.. zwariowana pogoda, trano ulewa, 0 14 upał,że rozbierałam sie do nagusa,bo plewilam a wlaściwie karczowalam ogród. potem burza a teraz taki prawdziwy letni deszczyk aż ziemia paruje. W domu córka zaczyna fiksować, bo lada dzień wyniki matur. Właśnie pije kawke na dobry początek pracy, tak mi się chce zapalić że coś strasznego:( Mam nadzieje że pogoda się poprawi bo muszę się poprać bo mam du- że zaległości. jestem może ktoś ma chwilke poklikać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie . troche pieliłam , trochę czytałam , trochę gotowałam .. jednym słowem wakacje :) Bardzo mi tylko szkoda ludzi na południu , zastanawiam sie czy ten deszcz nigdy nie przestanie padac ? połowie lipca wyjeżdżamy w góry , mam nadzieje ,że do tego czasy wszystko sie uspokoi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadąłm na chwilkę przed pracą . Życze bez deszczu weekendu i dobrego wypoczynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×