Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

a1sa

rocznik1964 , kto w to wchodzi

Polecane posty

Witam w 2010 r. Co nieco odespałam Bawiłam sie super , choc po drugiej juz wrócilismy do domu , bo rozbolała mnie głowa i gardło , teraz też czuje ,że łapie mnie jakieś choróbsko . Mam nadzieje ,że się wykuruje do poniedziałku . Jeszcze raz wszystkiego najlepszego ,zeby ten rok był duuuuuuzo lepszy niż ten co minał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w naszej bajce... spac sie chce.... Moi ookupanci odjechali już w swoja stronę, szkoda, pusto w domu.... No to mamy do zagospodarowania cały nowy Rok!!!! i ani sie obejrzymy, jak znowu będzie Sylwester.... Wszystkiego Dobrego!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu a ja korzystam bo moi wyszli z domu i mam komp. Niech juz idą do Szkoły !!! A ja do wszystkich zyczeń noworocznych które otrzymaliści chcę dołączyć i swoje; Życzę WAM zdrowia miłości w szarej codzinności duzo radości i uśmiechu . Żyzce Wam By Wasz diety przyniosły oczekiwane efekty . Jednym słowem najlepszego w 2010 roku. Sorry ż e zyczonka dopiero dziś ale moje sampoczucie zostawiało wczoraj wiele do ztyczenia. Było gorsze niż w święta!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja własnie wróciłam z fajnej imprezkii, jak widac godzina całkiem przyzwoita, ale było bardzo milo i na poziomie... od kolędowania głos mi wysiadł... hmmmm... lekkie na zdrowie i człowiek zakrecony!!!! buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No zycie wraca do normy > ale się cieszę bo miaąłam juz trochę dość cały dzień z młodymi w domu haha . To mogło być tylko ten zajęty komp. Więc do jutra!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, skoro już kolęda zaliczona, to wskakujemy na zwyczajne tory codzienności! mamy prawie cały rok do zagospodarowania, więc do roboty. Po pierwsze nie dawać się żadnej handrze, po drugie być sobą. To i tak dużo... Powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie , ja znów na zwolnieniu lekarskim , znów przeziebienie . Nie bardzo zaczał mi sie ten nowy rok :( no ale ponieważ mam zamiar być w tym roku optymistka to traktuję to jak złe dobrego poczatki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnieszko, może grzaniec, taka herbatka... całkiem dobra i grzeje. ale sobie planik naszkicowałaś! też chciałabym mieć takie zacięcie w kwestii odchudzania... gdzie te czasy gdy wazyła 48kg i miałam figurę Merlin m.... no nie chce mi się ... Zadanie dla was: zmobilizujcie mnie, proszę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Sorry że nie pisałam ale moja córa załapała fuchę na kompa i waliła w niego od rana do wieczora bo miała wolne na uczelni .A u mnie też jakos kijowy początek roku . mam ł doły gorsze niż w maju . Docieraja do mnie takie rzeczy że ciągle wyję . Wczoraj oglądaąłm bajki na wystawie w księgarni i zaczęłą płakać bo już z meżem nie kupie tych bajek dla wunków ani im on nie poczyta . A potem spotkałam znajomych obchodzili rocznicę slubu i znów płacz ja juz takiej miec nie będę . Ale mam doły i jeszcze to zimno w pracy. Uciekłam sobie dziś 2 h prędziej dobrze że tak mogę .Piję ciepłą herbatkę zastanawiam się nad własną głupota . Ale cóż życie to nie bajka z heppy endem czasem jest zły koniec.MIŁGO popołudnia. AGNIESZKO ZDRÓWKA ------kuruj się dziewczyno i dbaj o siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zdrowie agnieszko? wplyw tej niby zimy nie jest najlepszy na naszą kondycję... dopadła mnie iuekielna rwa kulszowa, bałam sie że nie wstanę rano do pracy, poprostu nie mogłam się poruszyć... znowu solne prochy...przy których zawsze trzeba coś zjeść bo żrą żołądek. Rano się zwlokłam i kontynuuję leczenie farmakologiczne. Nie wiem jaki to ma sens, bo juz naprawde dłuuugooo jestem na prochach a ciągle boli. Okien dalej nie mam nowych, bo pogoda nie sprzyja tym pracom, wykonawa nie chce ryzykować, bo im gdzieś wszystko zjechało i spaprana robota. Poczekam. Marysiu, pomyśl co jeszcze będziesz miała...Wnuki? potrafisz kochać za dwoje i opowiadać im dobre historie z waszego życia. Rocznice, te dobre obchodź jak najbardziej, o ile sie da z dziećmi, niech pamiętają o szczęściu, przecież nie cieszą ich Twoje łzy... On przecież jest blisko Ciebie.... i tez nie chce Twojej rozpaczy. Jeszcze chwila i będzie wiosna, nowe życie, Twoje też nowe... nie poddawaj się ! Meg pracusiu, gdzie jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzę Wam bardzo udanego tygodnia I dużo zdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co z WAMI takie zaganiane jesteście?????????? Zycze Wam miłego dnia!! :):):):):):):):):):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Dawno nie pisałam ale miałam mnóstwo roboty , teraz też zbliza się zakończenie semestru więc znów dodatkowa robota . Ale was też tu nie widzę :( . U mnie wszystko w porzadku - Marys dzięki za meile i przepraszam że nie odpisywałam , ale nie tylko do ciebie :) , Zaganiana jestem i w pracy i w domu . jeżdżę też do rodziców pomóc przy bracie , który czuje się coraz lepiej fizycznie . Najgorzej jest z psychiką , ale nad tym też pracujemy :) Jeszcze dokłada nam pogoda , u nas jest pełno śniegu i dzis znów pada :( Już mam dosyć tej zimy , nie ma jak jeżdzić , nie ma gdzie zaparkować :( Jednym słowem zimowa masakra . Napiszcie choć słówko , że wam prądu nie zabrali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak się macie w zimowy styczniowy dzionek? Ja ciąglę ciesze nnowymi oknami... tylko jak chce wejść na kafe to jakiś makarom mi po monitorze lata... też tak macie? co to za zaraza wiecie coś o tym? W miom regionie ferie będą w drugiej połowie lutego, aż szkoda że nie teraz kiedy zima taka piękna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnieszko, a dzis wszystkie agnieszki swiętują swoje imieniny, wie przyjmij serdeczne życzenia Wszystkiego Najszczęśliwszego!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !! też jakoś nie miałam dostępu do kompa. Najpierw sieci lokalnej brak a potem córka potrzebowała pilnie . Bo pisz e już prace licencjacką . A dopiero pisałałm że dostała sie na studia. U mnie też kiepsko , Mam total doły. W pracy tak przenkający ziąb że az trudno mi wytrzymać a to nie jest moja 1 zima taka. Agnieszko fajnie że brat zdrowieje. Będzie dobrze . MY trzymamy też za to kściki i modlę się o zdrowie. Przyjmij też spóżnione życzenia z Okazji imienin . MNie to przeszło uwadze bo my na Śląsku napisze po naszemu Fajrujemy Gyburstak. Nie wiem czy dobrze napisane ale tak sie u nas mówu. Czyli my świętujemy urodziny. MIŁEJ niedzieli .U mnie dzis mrozno za oknami widać ale nie wiem ile jest bo zawsze zapominam kuoić termometr zewnętrzny. To narazie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Agnieszka - spóznione ,ale szczere życzenia imieninowe. nie mialam komputera bo córka zabrala bo jej był w naprawie zaglądałam na nk tylko w pracy. u mnie zima mrożna ,ale prąd mam :) mam nadzieje że u was też wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baaardzo dziękuję za życzenia , będą mnie grzały do kwietnia , bo wtedy je obchodzę :D , ale to bardzo miłe ,że zwróciłyście uwagę ❤️ 🌼 , to dla was za pamięć . U nas trzaskające mrozy , dzis było ponad - 20 . bardzo współczuję ludziom bez prądu i wody , nawet sobie nie wyobrażam takiego kataklizmu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witka dziewczynki. U mnie rekord mrozu to było 28 stopni ale wtedy tak bardzo nie odczuliśmy chłodu, jak dziś kiedy jest tylko 8 i piekielny wiatr.Ja co prawda miałam dostęp do kompa. ale jak sie logowałam na kafe to rozciągał mi sie czarny makarom na całym ekranie.. Dzisiaj bez tych efektów na szczęście, bo ile można spagetti..? Pracusia sie kręci, dzieci już nawet z ferii zimowych wyrosły... muszę sobie jakis nowy porządek rzeczy ustalić, stosowny do sytuacji. Tymczasem cieszę sie oknami i bogu dziękuję że tak mi sie udało wskoczyc przed mrozy... Pozdrawiam was gorąco z kominkowym ciepłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry . Choć nie pisaął to o Was myślałam . miał kłopoty z internetem . To zima jest dla mnie w tym roku z zdwojoną siła zła i jest mi tak samo zimno . Nic mi nie wychodzi tak jak chce w pracy . Wam zyczę miłego sobotniego popołudnia i miłej w rodzinnym gronie niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Maryś , a co to znowu za dołki ? U mnie też zimno na dworze , ale trzeba pocieszać sie ,że do wiosny juz bliżej niż dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świętujemy dziś omieniny Marii!!! Rego przecież nigdy za wiele.... Więc milion buzioli Marysiu!!!! Walczyłam wczoraj z nadmiarem śniegu na podwórku no i mam... zapalenie stawu barkowego. Co za przyjemność! A jutro ma być nowa dostawa tego białego szczęścia, już się cieszę...A bo u Was> Zakopane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tak, byki jak smoki... ale wiecie o co chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za życzonka. ta zimaw tym roku przesadza Co ? Sypie trzyma i niszczy nam zdrowie . Byle do wiosny. A u mnie jakoś tak dziwnie z samopoczuciem . Agnieszko co u CIEBIE jak brat. ? Życzę WAm dziś ciepełka i miłego dnia a Ty Gosiu uważaj dziewczyno n a siebie >TY jestes nie do zdarcia . Zaniedbujesz swoje zdrowie a to grzech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyznaje bez bicia, czasem myśle ze wszystkoprzeskoczę, przerobie, itd... bo wszystko trzeba zrobic a tylko ja do tego zostałam... i jakaś dziwna odpowiedzialność, moze nad.. za wszystkich wokół mnie. dopóki nie padam na dziób bezwładnie to tak robie wszystko co mi się wydaje że powinnam, dopiero jak padam, nie mogę nic fizycznie, to zaczynam mysleć o sobie... Agnieszko co słychac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×