Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość DziabaDziaba

Do mam, które w 1-ych miesiącach ciąży miały okres

Polecane posty

Gość DziabaDziaba

Jak to krwawienie wyglądało, czy było tak samo obfite jak okres i czy bolał brzuch jak podczas okresu? I w którym miesiącu ustąpiło. Bardzo proszę o odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia***
Ja miałam w pierwszym miesiącu ciąży. Ale to nie wyglądało jak normalny okres. Tylko takie brązowe plamienie, pozostałe objawy jak przy normalnym krwawieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia***
Trwało kilka dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DziabaDziaba
Dzięki za info Niunia*** :) Może ktoś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mialam brazowe plamienie w 1 m-cu, u mni to trwalo moze pare godzin, ale bole miesiaczkowe byly normalne i wciaz czekalam na dalszy ciag krwawienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miałam plamienie delikatne
potem krwawienie i właśnie straciłam ciążę. Do lekarz - marsz! Nie wolno lekceważyć ŻADNYCH plamień, czy krwawień w ciąży. A nawiasem mówiąc, krwawienie w ciąży to nie jest miesiączka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DziabaDziaba
Dziękuję za odpowiedzi :) Zdaję sobie sprawę, że to nie jest okres, nawet wzięłam go w cudzysłów jak pisałam temat, ale nie wiem dlaczego teraz go nie ma :O I nie jestem w ciąży, tak tylko pytam, bo w niedalekiej przyszłości zamierzam zacząć się starać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miałam plamienie delikatne
No to powodzenia :) Będziesz już coś wiedziała. U mnie zaczęło się od leciutko zabarwionego śluzu (nawet się nie zaniepokoiłam) a skończyło na poronieniu niestety. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DziabaDziaba
Współczuję Ci, bo to rzeczywiście przykre :( Dzięki za przestrogę, na pewno nie będę bagatelizować żadnych plamień w ciąży. A Tobie życzę kolejnej, 100%-owo zdrowiutkiej ciąży 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miałam plamienie delikatne
Dzięki 🌻 Ja się będę starać najwcześniej w lutym. Obyśmy się spotkały kiedyś na "ciążówkach", ech... :( Wszystkiego dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×