Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Basia...

Proszę podawać znak zodiaku Wasz i Partnera , pisząc czy Wam się układa czy nie.

Polecane posty

Wpadłam na taki pomysł, chcąc zobaczyć czy te horoskopy partnerskie się sprawdzają, czy nie. Bo jak wiadomo, nie każdy do siebie pasuje astrlogicznie, a mimo to świetnie im razem.I odwrotnie-ktoś kto teoretycznie powinien tworzyć z kimś związek idealny, źle się czuje w tym układzie. Zapraszam! Proszę robić to tak: Ja Baran , On Koziorożec. Dobrze nam razem :) mimo że w horoskopach pisze że to zły układ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszyscy jesteśmy wariatami
a jak ktoś nie ma partnera to może podać tylko swój znak zodiaku?:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podtrzymmuuuje
Ja Kozororzec on Byk.....ale nie wiem co nam wrozy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczęśliwaaaa
Ja -ryba ,on strzelec-układa nam sie swietnie od 10 lat (mimo ze w jednych horoskopach było ze be a w innych ze cacy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ja wodniczka
on koziorożec super się dogadujemy, świetnie nam razem ale też często mamy małe wojny uhuhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja koziorożec, On panna, taki układ sprawdza się zawsze czy to w miłości czy w przyjaźni. Każdy horoskop to powie i co ważniejsze tak wynika z mojego doświadczenia. Niemniej średnio wierze w horoskopy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowka
ja strzelec , on ryba już 7 lat razem :) jest cudownie ( a czytałam że nic z tego nie wyjdzie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszyscy jesteśmy wariatami
Basia...--->:) ja rak, ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elszeba
Ja koziorożec,On ryba-super uklad od 15 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to mnie pocieszylas teraz ;) ale on ma taki zbyt olewatorski charakter... :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ja wodniczka
a co mówią o związku takim jak mój? (ja wodnik, on koziorożec)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszysto co
z bykiem jest idealne:P oprócz koziorożca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hymala
ja waga a on rak...... wszedzie pisze ze sie nie dogadamy :(:(:( ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszyscy jestesmy wariatami: szukaj więc mężczyzny a) skorpiona - on da Ci poczucie bezpieczeństwa, ochroni przed nieprzyjaznymi ludźmi, bo ma mocną psychikę, umie zapewnic byt b) rybę- on tak jak Ty jest romantykiem, melancholijnym i wrażliwym. Łatwo rozpoznacie swoje nastroje, rak i ryba to znaki wzajemnie napędzające się (także seksualnie).. pan ryba wiele wybaczy. ps: to mój opis anie ściągnięty skądś. A gdzies szukasz partnera? np. w necie? jesli tak- patrz na te dwa znaki szczególnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja wodniczka: w horoskopach pisze sie głownie, że wodnik+koziołek to zły układ, bo wodnik inaczej patrzy na świat. Pragnie nowoczenosci, nie lubi stagnacji, zastoju, a koziorożec całkiem poświeca sie pracy i często nie zauważa że w jego życiu pojawia sie rutyna. ale skoro Wy sie dogadujecie dobrze, to jest ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuuuuuuuu
to się nie zgadza zupełnie (wodnik i koziorożec) co napisałaś o nas :P:P to raczej on szaleje i nie wie co to rutyna to ja już bardziej lubię jakiś spokój..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hymalko: te znaki mogą sie dogadac, pod warunkiem że Ty powstrzymasz sie od mimowolnego kokietowania innych facetów. Bo wagi są zwykle atrakcyjne i nawet nie wiedzą że kuszą. Raki są zazdrosne i zaborcze. Chcą absolutnego poparcia dla siebie.Moze to być harmonijny układ ale oboje muszą dać coś z siebie: Ty: zapewniac o wiernosci, a Pan rak- uspokoic sie i nie wymyslać urojonych zdrad :) cenicie spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość giudbkdghieubfuivaghlfkveuif
ja- panna on- baran do tego dwie 8 ( numerologia) bez szans.. własnie sie rozpadło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszyscy jesteśmy wariatami
Basia...--->eh nie szukam, a przynajmniej nie jakoś desperacko;) a net to chyba nie najlepsze miejsce na poszukiwania;) Ta ryba ...:) A gdyby je tak połączyć to wyszedłby ideał;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszyscy jestesmy wariatami: a mozna wiedziec ile masz lat? i jakie województwo? ps: co , spodobał ci sie opis pana ryby?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ustyna: dla wodnika najlepszy własnie jest bliźniak i waga, Ty masz jednego z nich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy dla bliźniaka najlepszy jest wodnik czy niebardzo? :D pasowałoby żeby to działało w obie strony :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ustyna: to działa w obie strony jesteście z grupy znaków z żywiołu powietrza (razem z wagą) sa to 3 znaki, mające podobne oczekiwania, tacy ludzie powinni sie łączyć.Stawiacie głownie na rozum i podobnie myslicie u Was nigdy nie będzie nudno, bo oboje jestescie pomysłowi. Nie lubicie nudy, wzajemnie sie motywujecie.rozumiecie,.Raj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×