Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Katherine

Mam 20 lat i jestem niewyżyta seksualnie.

Polecane posty

Dokładnie! Masz skarb i go pielęgnuj, błona nie włosy, nie odrośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sam nie wiem czego chcem
Mam więcej lat i jestem niewyżyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bosiak
ja stoba chetnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viz z wrocławia
Witam. Ja ma wiecej lat, o wiele. Zawsze byłem niewyżyty... Zastanawiam sie jak to jest, ze nie wychodzi dobrac sie odpowiednio pod tym wzgledem. Moje partnerki narzekały, na moje libido. Na to ze lubie dlugo, wiele razy, ciagle mam ochote, lubie urozmaicenia itp. Sam juz mysle, ze nie znajde partnerki, ktora lubi to w takiej ilosci jak ja.... no coz. Moze czasy sie zmieniaja... bo z moich rocznikow to trudno o kobiete, ktora ma wieczna ochote, niezaspokojone pragnienia i fantazje. pozdrawiam wszystkie, ktore maja ciagla ochote, masturbuja sie czesto i potrafia ostro fantazjowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie to szczescie, ze moj partner jest tak rownie niewyzyty jak ja :) Mamy tak samo jak ty kolego powyzej- im wiecej tym lepiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sulosulo
Odświeżam temat, bo to całkiem o mnie ;) Też chyba mam za wielkie wymagania, i też cały czas myślę o seksie, wyobrażam sobie różne sytuacje, fantazjuję, im ostrzej tym lepiej. I coraz częściej takie myśli jak autorka, o: "czasem czuję, że poszłabym do łózka bez głębokiej miłości, gdyby mnie ktoś bardzo pociągał. Pozatym ciekawość narasta" Dokładnie tak... CHŁOPA MI DAJCIE bo samej to nie to samo i już się znudziło :P Hmmm, ktoś jeszcze się wypowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nesta_][
mam wiecej lat i natura dalej sobie drwi ze mnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XL chętny na ...
Ja mam bardzo dużo lat i też jestem cholernie niewyżyty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bububu
Ja też :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qdka
Dopisuję się do klubu ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xymenka
Jak to mówią, efekt nieprzeczyszczonego komina, i mi również nie daje spokoju... Piszcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nesta_][
a co tu wiecej pisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sulosulo
Ano mnie się też wydaje że natura sobie ze mnie drwi i chyba ma niezły ubaw : >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nesta_][
nie mowie ze jest nie wiadomo jak zle, ale do harmoni sporo brakuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem normalny
Trochę smutna jest sytuacja polek. Z jednej strony macie mega ochotę za seks, ale z drugiej strony jesteście nauczone, aby to w sobie tłumić choćby nie wiadomo co i żyć w abstynencji seksualnej. Kobiety w innych krajach nie krępują się ani nie tłumią w sobie swoich naturalnych potrzeb seksualnych i jakoś nic złego się im nie dzieje. Odpowiedzcie mi na jedno pytanie: Co zyskujecie tym, że tłumicie w sobie popęd? Czy uważacie, że uprawiając z kimś seks (niekoniecznie z miłości, bo miłość do tego nie jest potrzebna) tracicie na wartości? Jako to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bububu
Ja wiem że każdy żyje swoim zyciem i nie powinno się oglądać na innych ludzi, ale jakoś się tak utarło w tej naszej kulturze że facet ma wysokie libido no bo to facet, a kobieta raczej woli takie przytulanki i czułości. Wg mnie to guzik prawda ale tak jak funkcjonuje do dziś w niektórych środowiskach stereotyp- że kobieta też może z seksu czerpać radość- i to nie żart, niektórzy nadal używają powiedzenia "obowiązek małżeński"- a w tym słowie już wszystko jest zawarte. No, a jak już się kobitka z tym wysokim libido nie kryje, to zaraz zewsząd podnoszą się głosy że puszczalska, dziwka, kurwa, suka... I to obie płcie na taką nadają, a taka to niby "solidarność jajnikow". Ja na przykład bardzo nad tym ubolewam że nadal taki stereotyp pokutuje, ale- Polska, mieszkam w Polsce. Róbmy swoje (;)) a może kiedyś postrzeganie się odmieni. Mam nadzieję. Pozdrawiam :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bububu
W tym fragmencie ma być oczywiście: ale tak jak funkcjonuje do dziś w niektórych środowiskach stereotyp- że JAK TO kobieta też może z seksu czerpać radość" :P Za chaotyczość i błędy przepraszam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konghong
Gest powiadasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i v o n a
Cos tu nie gra!? 20 lat atrakcyjna dziewica???????????? Jedzie mi tu czołg!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnoszonko
temaciku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mhmhhmhm
hmmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taaa jasssne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieto, seks jest dla ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To dlaczego sie nie wyzywasz tylko klawiature urzywasz,moja babcia bez klawiatury sie z dziadkiem wxzywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smiesza mnie takie facetki jak ty-autorko,uwazajace same siebie za ideal i szukajace ksiecia.Smieszna jestes i zalosna.Gdybym cie zobaczyl to pewnie by sie okazalo ze z ta twoja uroda i atrakcyjnoscia cieniuto.Zapodaj foty.Nie musisz pokazywac wyraznie twarzy.Tak wiele z was facetek ma tak wielkie mniemanie o sobie a w rzeczywistosci jest zupelnie inaczej.Tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×