Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość robson.123

CO JEST WARTE ZYCIE W SAMOTNOSCI? JAK TO ZMIENIC?

Polecane posty

Gość robson.123

JESTEM SAMOTNY OD JAKIEGOS CZASU. ZOSTAWILA MNIE DZIEWCZYNA PO 3 LATACH. CZUJE TAKA PUSTKE JAK TO PUSTKE WYPELNIC? NA NOWY ZWIAZEK NIE JESTEM JESZCZE GOTOWY. CO MAM ROBIC POMUSZCIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama chciałabym poznać tą recepte na wolne,aleszczeslwie zycie.Mnie facet zostawil po 5 latach i nadal mi brak tego co bylo. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robson.123
wszystko jest do bani cale zycie. ja nie zyje ja wegetuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestes samotny
od jakiegos czasu i juz pytasz czy takie zycie ma sens?? sa ludzie samotni od zawsze. znajdz se jakąś pasje, a nie zadawaj glupie pytania o sens zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszyscy jesteśmy wariatami
jestes samotny--->pytanie o sens życia nie jest głupie, towarzyszy człowiekowi od zawsze, to pytanie jest częścią człowieka i dobrze, że jest! Zadawanie pytań i szukanie odpowiedzi oznacza rozwój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"CO MAM ROBIC POMUSZCIE\" Myślę, że skoro masz teraz więcej wolnego czasu, to proponuję lekturę słownika ortograficznego. A potem się zobaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A JA LUBIE
NA NOWY ZWIAZEK NIE JESTEM JESZCZE GOTOWY. To czego chcesz ? Nie chcesz nowego związku - ale tez nie chcesz być samotny ? Samotny możesz być nie zależnie czy jesteś w związku czy nie :) Stawiasz złe pytania .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×