Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tak tak tak tak tak

lista ksiazek, ktore warto przeczytac..

Polecane posty

Gość a mi sie bardzo podobalo
oo i jeszcze wyznania gejszy czytalam:) tez bardzo fajne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coelho hmm z jego książek podobał mi sie oczywiście Alchemik no i Zahir tez był niczego sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to może jeszcze ja coś dodam
Był sobie chłopiec - N. Hornby Dziewczyna z perłą; Dama z jednorożcem - Tracy Chevalier Stowarzyszenie umarłych poetów - N. H. Kleinbaum Wojna państwa Rose - nie pamiętam autora i wiele innych, a te tytuły po prostu przyszły mi na myśl, bo niedawno je czytałam poza tym polecam polską fantastykę: Sapkowskiego, Ziemkiewicza, Białołęcką, Pilipiuka, itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajapoli
Ja nie czytam ksiazek. Wole byc gupia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mi sie bardzo podobalo
ma ktos to stowarzyszenie umarlych poetow na kompie i moglby mi wyslac? :D z gory dzieki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze mi się przypomniało O.Wilde \"Portret Doriana Graya\" Norwid \"PROMETHIDION\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mi najbardziej podobała sie \"Saga o Ludziach Lodu\" M. Sandemo polecam wszytkim!!!! cześci jest 47.. ale jak zaczniecie czytac pierwsza druga kolejne.. bedziecie chcieli je przeczytac wszytkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podbijam bo fajny topic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmhmhmhmhm
podbijam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuupppppppppp
Zielona Mila -S.Kinga Kod Leonarda da Vinci jeszcze duzo zalezy czy czytamy dla przyjemnosci zeby poczytać czyli lekkie i nie wymagajace myslenia ksiazki, czy chcemy poglebiac swoja wiedze albo zeby ksiazka sklaniała nas do wiekszych refleksji... ja raczej wole tą pierwszą opcje... ;) dlatego polecam jeszcze Harrego pottera :P a i jeszcze zapomniałam... Dorota terakowska - Samotność Bogów. jeszcze ma kilka fajnych książek ale styl pisania podobny w niektorych co moze nudzic zwłaszcza jesli czyta się kilka ksiazek pod rząd ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gombrowicz-"Kosmos" Beckett-"Czekając na Godota" Witkacy-"Pożegnanie jesieni" Cuda nad cudami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kod da Vinci, Anioły i Demony Browna, Trzydzieści sześć dusz Sama Bourne'a :) Jest jeszcze wiele wiele innych wspaniałych ksiązek ale to przeczytałam ostatnio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 21_lat
ja lubie ksiazki Nory Roberts i Danielle Steel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terree
Z takich aktualnych książek to na pewno wart uwagi jest Hill i jego – Przekręt. Futbol i zorganizowana przestępczość ( www.officyna.com.pl/ksiazka-przekret-futbol-i-zorganizowana-przestepczosc ). Nie można się pozbierać po tej książce. Już żaden mecz nie jest taki sam ;P także jak coś to czytacie na własną odpowiedzialność. Mnie tak książka skrzywiła nieco. Ridley Scott produkuje serial na podstawie książki, także będzie ciekawie ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TRAFIONA PRZEZ PIORUNA Gloria Polo!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PAmietnik Fanny Hill :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×