Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaba-0

Chce byc piekna/ny-dam rade

Polecane posty

Moje plany:) wybielic zeby Invisalign brwi juz mi prawie odrosly...(nie sluchalam sie mamy jak mi mowila nie wyrywaj brwi!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka, troszke mnie nie było ale juz jestem :) za tydzień bede juz miała piekny uśmiech , nareszcie :D a tygodnia biegam, aby pare kg zrzucić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki,widze że ostro bierzecie sie za siebie,bede trzymać za was kciuki i zaglądac na ten topik żeby sprawdzać jak wam idzie.Troche mnie dziwią te wasze docelowe wymiary,wzrost 180 i niecałe 60 w pasie????????????????????????????????szok ja mam 170 cm wzrostu 68 w pasie i jestem płaska jak naleśnik jak to któraś z was napisała,więc jak wy chcecie wyglądać,tak jakby wam brzuch do kręgosłupa przyrósł????????? Jeśli chcecie jakies porady na temat ćwiczeń to chętnie wam napisze jestem instruktorka fitness ,prowadze aerobik więc może na coś wam sie przydam!!powodzenia!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaba-0
Witam widze ze duzo sie tu nas nagromadziło-ja własnie wróciłam z wakacji i nie mamn mowy za 10 miesiecy musze byc bbbbbbboooooooooosssssssskkkkkkkkkkkaaaaaaaa.....Cieszew sie bardzo z tego ze mamy w swoich szeregach pania instruktor-serdecznie zapraszam do aktywnego uczestnictwa w zyciu tego forum. A oto moje postanowienia: 1.schudnac 74-50 kg 2.ujedrnic skóre 3.uelastycznic miesnie 4.wybielic zabki 5.zrobic cos z włosami 6.zmienic swoja garderobe 7.TO ZACHOWAM DLA SIEBIE K.C.Ł.M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaba-0
Witam widze ze duzo sie tu nas nagromadziło-ja własnie wróciłam z wakacji i nie mamn mowy za 10 miesiecy musze byc bbbbbbboooooooooosssssssskkkkkkkkkkkaaaaaaaa.....Cieszew sie bardzo z tego ze mamy w swoich szeregach pania instruktor-serdecznie zapraszam do aktywnego uczestnictwa w zyciu tego forum. A oto moje postanowienia: 1.schudnac 74-50 kg 2.ujedrnic skóre 3.uelastycznic miesnie 4.wybielic zabki 5.zrobic cos z włosami 6.zmienic swoja garderobe 7.TO ZACHOWAM DLA SIEBIE K.C.Ł.M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donoszę, ze umieściłam moje brwi na intensywnej terapii:D. TZN. pakuję w nie wszelkie odżywki i coś jakby ruszyło! hura, a jak u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
je też chętnie się przyłacze. już pare razy próbowałam sie za siebie wziać ale zawsze traciłam zapał. mam nadzieję, ze teraz, mając Wasze wsparcie, uda mi się. moje cele to: 1. pozbyć się \"oponki\" na brzuchu 2.schudnąć z 64 do 57kg 3. doprowadzić suche i zniszczone włosy do lepszego stanu 4.poprawić kondycję i wyrobić mieśnie 5. polepszyć stan mojej cery razem na pewno damy rade :-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) jak dlugo nikt sie nie odzywal heh ale koniec przeciez mamy byc pienki moje postanowienia to 1. schudnac do wymiarow 96-58-88(obecnie97-66-98) 2. jak juz schudne to zmienic wszystkie jeansy ja rurki;) 3. byc baaaardzo gipka;) i to chyba tyle........albo az tyle;/ wypisujcie co osiagneliscie^^^ przez ten czas jak sie nie oddzywaliscie lub piszcie swoje postanowienia i bedziemy sie wzajemnie wspierac:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princess Jeanette
Ja także postanowiłam zmienić swoje życie.Kilka razy obiecywałam sobie zmiane wizerunku,ale kończyło sie na kilkunastu dniach pracy.Może brak silnej woli?Gdy zerwałam z chłopakiem,przestałam o siebie dbać.Nie miałam żadnej motywacji.Z atrakcyjnej kobiety zrobiłam z siebie zaniedbana dziewuche.Tragedia.Od jakiegos czasu mam faceta...Wiec ponownie mam motywacje do zmiany.Zaczynam od dzisiaj :) Co chcę zmienić? 1.Popracować nad figurą a)Schudnąć 2-4 kg b)Wzmocnić mięśnie brzuszka (ćwicze A6W), c)Wyrobić sobie jędrne uda,pośladki d)Ujędrnić piersi 2.Poprawić wygląd buźki (cera,pory itp) 3.Wybielić ząbki 4.Poprawić wygląd włosów (są dosyć zniszczone i popalone prostownicą),nadal utrzymując,aby były proste (zakupiłam preparaty wspomagające prostowanie włoskow,dzięki którym mam je proste,ładn i w miare zdrowe :) ) 5.Zadbać o dłonie,paznokcie,stopy 6.Zadbać o skórę:ujędrnić,nadać lekko opalony kolor,nawilżyć W tych wszystkich celach zebrałam potrzebne mi informacje (np diety,ćwiczenia,tabele kalorii itd),zakupiłam nowe ciuszki,kosmetyki,zalożyłam specjalny notatnik,w którym będe sledzic moje postępy. Mam nadzięje,że uda mi się zmienić Pozdrawiam Was serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×