Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MARY 31

Czy daje się jeszcze imię Zosia?

Polecane posty

Gość MARY 31

u mnie w małej miejscowości to nie jest popularne imię jak mówię że córci tak planuje dać to ludzie tacy lekko zdziwieni ..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alexxxa
Mojej kuzynki córeczka nazywa się Zosia. Ale ona "od zawsze" planowała to imię i pewnie nie zastanawiała się nad modą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daje sie i to imie teraz \"na czasie\' moja kuzynka rodzila 3 miesiace temu... jej cocia ma na imie Zosia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcę już urodzić
a dlaczego nie? nie rozumiem co to znaczy czy daje się dziecku tak na imię - dajesz takie imię jakie ci się podoba a innym nic do tego. Nie zastanawiaj się nad tym, tyklo zrób tak, jak uważasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imię na czasie
Ostatnio modny stał się powrót do starych imion.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARY 31
Tak chyba dam na imię ( po zmarłej babci)Moje wątpliwości biorą się właśnie z tego żeby mała kiedyś nie cierpiała np. w szkole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niedługo mamuśka
moja kolezanka dala wlasnie na imie swojej coreczce zosia- chociaz ja szczerze mówiąc nie chcialabym miec na starośc na imie zofia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okropne imie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaakkkkkkk
wezcie pod uwage ze w szkole beda na nia wołas zoska albo zocha a to juz nie jest ładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatatata
nie!!!!!!!! te imie jest okropne ,pozniej dziekco bedzie ci marudzic ze takie brzudkie imie wybralas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alexxxa
To czy brzydkie czy ładne, to kwestia gustu. Dziecku może się spodobać albo i nie, tego nie przewidzimy w przypadku żadnego imienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chm.. imie nie ma sie podobac tylko Tobie.. pomysl o malej i jej relacji z rowiesnikami. dzieci potrafia byc okrutne....a wyczytalam w necie ze duzy procent dzieci malych i potem juz starszych nie jeste zadowolonych z imienia i winia za to rodzicow.. ja bym nie dala imienia zosia ani krysia ani jadzia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwwwwwwww
a ja mojej corci dam na imie Hania:) bo mi sie to imie podoba a synkowi Leszek! moze i starodawne ale mi sie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwwwwwwww
a co do zosi to naprawde sliczne imie moja mama ma tak na imie i tesciowa tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×