Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość denisa

jak przekonać rodziców?

Polecane posty

Gość denisa

Zastanawiam się jakby tu przekonać rodziców, żeby mój chłopak mógł zostać czasami na noc. Dziewczyny pomóżcie mi, opiszcie jak wy sobie poradziłyście w takiej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile macie lat
i jak długo jesteście ze sobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość synowa geja
Bo uprawiać seks można tylko w nocy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość total
pierwsze pytanie ile masz lat???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość denisa
ja mam 17 a on 18

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile macie lat
wkurzają mnie takie dziewczyny...najpierw zakładają topik a później nic nie piszą...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość denisa
pol roku,nie siedze caly czas na kafe idiotko dlatego nie odpisywalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam 18
moj chopak 20 jestesmy razem 3 lata i nie moze u mnie zostawac na noc ja u niego moge ale moja mama i tak by sie na to nie zgodzila, wiec czasem wymyslam ze ide do znajomej, na dyskoteke itp i tylko tak mozemy razem pospac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość denisa
bo fajnie byloby razem pospac,moze jakis petting:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaalinkaa
japonka... a czy oni musza od razu sie seksic..? moze własnie w ten sposob chca spedzic czas.. posiedziec razem a potem zasnąc ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość denisa85
Ktoś się bezczelnie pode mnie podszył. Ja mam 22, on 23, jesteśmy ze sobą ponad półtora roku. Nie chodzi o seks, po prostu mamy ochotę czasem razem pospać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze to normalne ze twoi rodzice sie nei chcą zgodzic na to aby on nocował. to normalne ze nie życza sobie pettingów i seksów pod swoim dachem! sa za ciebie odpowiedzialni i nie chcą bys zaszla w ciążę. wiem ze w ciaze mozesz zajsc nawet bzykając sie na ławce w szkole podczas przerwy, ale chodzi o to że jakby oni sie zgodzili a ty bys zaszła czuliby sie ze zrobiłas to jakby \"za ich pozwoleniem\" to smao by powiedzieli rodzice twojego chłopaka do nich \"ależ państwo zgadadzali sie by oni spali razem!!!\" nie wiem czy to zrozumiesz. jestgescie w tym wieku ze jeszcze mzoecie sobie poczekac na wspólne nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość denisa85
W sumie masz rację, ale ja czasami zostaję u niego na noc i jego rodzice nie robią żadnych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz denisa, mam 3 lata wiecej od ciebie, i rozumiem - inaczej zawsze robią rodzice chłopaka. Rodzice dziewczyny raczej chcą ją \"chronić\" moze to smieszne i teraz tego nie rozumiesz, ale pewnie jak bedziesz miala córke bedziesz podobnie robić:) po prostu obawiają sie ze zajdziesz w ciaze i wtedy wiesz bedą miec do siebie pretensje ze jakby \"dali wam warunki\" ku temu. a nie mzoecie sobie wyjechac gdzies na weekend ? dla rodziców takie nocowanie to nieco niezreczna sprawa, wy mozecie nic nie robic, a oni bedą mieli wizje co sie tam za ich scianą dzieje:D tacy są rodzice. to znaczy ze martwią sie o ciebie i chcą jak najlepiej. doceń to mzoe. zresztą mozecie niedługo zamieszkac razem, wyjsc na swoje lokum:) blizej wam jak dalej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość denisa85
Faktycznie masz rację. Na razie nie prowadzę z rodzicami o to jakichś zaciętych bitew, chyba aż tak mi na tym nie zależy. Niestety mam taką dziwną przypadłość, że śpiąc znim nie mogę zasnąć i nie chodzi tutaj o seks. Wydaje mi się po prostu, że nie potrafię spać z drugim człowiekiem. Ale chciałam się dowiedzieć jak inne dziewczyny sobie radziły z rodzicami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śmisznie
Bo jak to czytam to widzę że u mnie całkiem na odwrót jest:) mój kiedy tylko przyjedzie zawsze zostaje, bo po co ma tyle po nocy samochodem jechać, a moim rodzicom to wcale nie przeszkadza, nawet lubią jak sobie z nimi posiedzi;) a jak ja jestem u mojego i np. po jakiejs imprezce musze nocowac to obowiazkowo w drugim pokoju, a jego rodzice i tak prawie drzwi z zawiasów zdejmują jak kargule:) a tu już rok po zaręczynach i rok przed slubem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×