Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kro

Własnoręcznie wykonany prezent dla Niego na 1szą rocznicę

Polecane posty

Poszukuję dobrego pomysłu na prezent dla 20letniego chłopaka. Upominek chciałabym zrobić własnoręcznie. Mój pomysł na 3ci miesiąc, może komuś się przyda: Zrobiłam Mu album ze zdjęciami. Każdą stronę wykonaną z kolorowego brystolu (czerwony, niebieski, złoty- na okres świąteczny) ozdobiłam piórkami, esami floresami z kolorowego papieru i świątecznymi symbolami) Na bardziej osobiste zdjęcie nakleiłam kawałek koronkowej podwiązki) Na pierwszej i ostatniej stronie napisałam parę miłych słów brokatowymi długopisami. Całość włożyłam do własnoręcznie zrobionej koperty. Wyglądało efektownie. Proszę o jakieś fajne propozycje do zrobienia samemu, może jakieś pomocne strony (jakoś nie znalazłam nic specjalnie ciekawego) Jakie prezenty Wy dałyście Swoim Męzczyznom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz jesli jest romantyczny ,uczuciowy to taki prezent bedzie strzałem w dziesiatke:) a jesli nie ,to nie wiem jaka bedzie jego reakcja moze liczy na jakis inny prezent typu.płyta jego ulubionego zespołu,zegarek i.t.p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamelia......
Ja byłemu namalowalam kiedyś obraz-długo go mlowałam,al wyszedł super-szkoda,że teraz go nie mam-oczywiście tego obrazu a nie faceta :P ps.jesteś pewna,że to typ faceta który doceni teki prazent?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ten prezent już dostał na 3ci miesiąc teraz potrzebuję czegoś na rocznicę :)) Alle nie powiem album się spodobał:P Umówiliśmy się, że prezenty zrobimy sobie sami nawzajem:) Handmade;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwielbiam takie prezenty , niesamowicie mnie wzruszaja cokolwiek by to nie było, ktos kto włożył swoja prace w to , super sprawa, no ale ja jestem kobietą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do roboty a mi sie nie chce
ja zrobilam w programie graficznym trzy kupony z moim zdjeciem: na romantyczna kolacje, na zmyslowy masaz i na goraca noc. Byl zachwycony!!! no i super kolacja przy swiecach z winkiem, masaz z olejkami pachnacymi no i... goraca noc oczywiscie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co ukradli ksiezyc
zrób mu na drutkach prezerwatywę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze tez bym chciała zrobić coś mężowi własnoręcznie bo uważam ze to ma o wiele większa wartość niż coś kupnego. Doradźcie coś kobitki :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kmelia....
Kupony to naprawdę fajny pomysł :) gratuluję-może kiedyś wykorzystam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też uważam, że kuponyt to świetny pomysł:) Jeszcze jakieś sugestie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bol glowy
nie wiem czy juz ten pomysl byl,ale moja przyjaciolka zawsze wymysla takie prezenty i ostatnio zrobila swojemu facetowi kalendarz.taki gdzie na kazdy miesiac bylo inne jej zdjecie.bardzo fajowy pomysl,ale wymaga duzo pracy!polecam,bo facetowi szczena opadla:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uważam takie prezenty
za dziecinne. nigdy nie wiadomo, kiedy zamieni cię na inną, i wtedy dopiero jest ból :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze i dziecine...ale od serca... ja np dalam taka prezentacje mojej przyjaciółce na ślub jako dodatek do prezentu...zobaczyła ją zaraz po weselu i aż się popłakała...powiedziała ze to był najlepszy prezent :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baja82
moj byly chlopak ma zdolnosci manualne, dwie rzezby i kilka grafik ktore mi podarowal nadal ozdabiaja moj pokoj chociaz od rozstania minely juz 2 lata. maja dla mnie bardzo duza wartosc i przywoluja mile wspomnienia. i wyobrazcie sobie ze pisal mi czasem listy. mieszkamy kilka km od siebie, widywalismy sie prawie codziennie a tu patrze list w skrzynce od niego! bardzo mily list;);) zaskakiwal mnie chyba codziennie, byl szalony i bardzo romantyczny. to byly czasy.... moze tez cos wyrzezbisz dla niego?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka__
kalendarz to dobry pomysl na swieta Bozego Narodzenia.Np. bialo-czarny ze swoimi aktami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upppuppuuppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominiorek
Ja ze swoim chłopakiem umówiliśmy się na prezenty własnoręcznie robione na Mikołajki. Postawiliśmy na coś śmiesznego więc zrobiłam mu stringi:) Naprawdę bardzo mało trzeba wystarczy dobre nastawienie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może to zabrzmi dziwnie i troche nie na temat ale ja bym kupiła chłopakowi drzewo tzw. sadzonkę takie np. żadko spotykane w Polsce,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chodzi o to, żeby każdy prezent był użyteczny. Akurat znam swojego faceta i jest bardzo sentymentalny. I raczej chodzi o to, co napiszę w tym liście. Takie jakby podsumowanie roku bycia razem. Po co mam mu dawać kwiata, drzewko skoro mogę mu dać coś co sprawi, że się wzruszy, coś co jest jakimś symbolem. Nie zawsze chodzi o konkrety jak szalik, album. Czasem może to być coś co postawi na półce i kiedy spojrzy na to, uśmiechnie się ze świadomością, że jest dla kogoś bardzo ważny. Ważne żeby prezent zrobił wrażenie ;) nie jest tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chodzi o to, żeby każdy prezent był użyteczny. Akurat znam swojego faceta i jest bardzo sentymentalny. I raczej chodzi o to, co napiszę w tym liście. Takie jakby podsumowanie roku bycia razem. Po co mam mu dawać kwiata, drzewko skoro mogę mu dać coś co sprawi, że się wzruszy, coś co jest jakimś symbolem. Nie zawsze chodzi o konkrety jak szalik, album. Czasem może to być coś co postawi na półce i kiedy spojrzy na to, uśmiechnie się ze świadomością, że jest dla kogoś bardzo ważny. Ważne żeby prezent zrobił wrażenie ;) nie jest tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot_filemon123
Ja mojemu chłopakowi na rocznicę upiekłam tort :) Polecam!!! Jego mina- bezcenna :) Był mega szczęśliwy i dumny, że sama zrobiłam i że wyszedł taki pyszny! Cały czas dziękował i kazał sobie zapakować go do domu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faceta nie mam, a to hiciory
dla kolezanek na urodziny -gumowa swinia-zabawka na ktorym napisalam, "bo kazdy facet to swinia" -kubek z karykatura naszego kierownika i jego kultowym tekstem (projekt zrobiony na photoshopie i wydrukowany w zakladzie fot.) -kubek na odchodne dla kolezanki z karykaturami najwiekszych vipow naszego zakladu i naszym zdjeciem, kompozycja W planie wiele innych atrakcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja e te walentynki zrobiłam swojemu zrobiłam prezent po którym upełnie oszalał i powiedziała, że nie potrzebuje innych prezentów ;) kupiłam fajny gorsecik z pończochami i ubrałam do tego szpilki. efekt murowany :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mojamalakicia
hm.. ja zrobiłam na walentynki własnorecznie małą paczuszke... wycięłam 20 czerwonych serduszek i na każdej z nich napisałam za co go kocham i uargumentowałam. wzrusszył się :) polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja na rocznice postanowilam dac facetowi slodycze. Bo on bardzo lubi, a na http://cosslodkiego.com.pl/ sa swietne slodycze z ameryki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×