Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rozalia kiepska

a czy taka kobieta moze byc atrakcyjna??

Polecane posty

Gość rozalia kiepska

mam 161 wzrostu i waze 65 kilo...dodam ze moje cycki sa sredniej wielkosci:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozalia kiepska
nikt nic nie powie??pytam serio przevciez..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każda kobieta może mieć jakiś urok, czar wewnętrzny :) A jeśli on jest, to przekłada się to również na urodę, od takiej dziewczyny bije blask-którego brakuje wielu (według standardów dzisiejszych-wyimaginowanych czasów) dziewczynom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozalia kiepska
no tak w sumie duzo zalezy od podejscia do samego siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozalia kiepska
ale jeszcze mam pytanie czy uwazacie ze moje wymiary to juz otylosc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie sądzę, żeby to była otyłość, raczej (chociaż niekonicznie) niewielka nadwaga. Ale wszystko zależy od tego, jak Ty się z tym czujesz, jeśli ok-to nie ma o czym mówić, a jeśli jest innaczej-popracuj nad zrzuceniem paru kilogramów-proponuję nie jadać po 18 :P Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej jestes pulchniutka :P ja mam 168cm i waze 54-55kg a chcialabym ciut mniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście,że może być Waga wbrew temu co się mówi, nie jest najwazniejsza. Dobre proporcje, fajan fryzurka makijaz , dużo pewności siebie i mamy babkę pełną sexapeal\'u.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozalia kiepska
dzieki dziewczyny,wlasnie od pewnego czasu przestalam sie tak przejmowac ta nadwaga i zaczelam ja zlewac co nie znaczy ze daze zeby sie powiekszyla,po prostu nie jem slodyczy i staram sie bardziej dbac o siebie,bo szkoda zcasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozalia kiepska
dbac o siebie znaczy czasem sie podmaluje,kupilam nowe perfumy zapuscilam paznokcie i takie nam newanse:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komiczne
a nie lepiej po prostu zapisac sie na jakis fitnes 2-3 razy w tygodniu? zdrowiej i estetyczniej będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fitness to dobry pomysł, ruch nikomu nie zaszkodził;-) Ale nie wmawiajcie kazdemu ,ze am być chudy. Bo nie każdy moze i nie każdy chce;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozalia kiepska
no ale jest trez roznica miedzy byciem chudyma szczuplym a grubym:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozalia kiepska
chyba nie bede jadla po 18tej:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozalia kiepska
tak na marginesie ja kiedys wazylam duuzo wiecej takze i tak teraz ta waga dla mnie jest dobra tyle ze nie jets to szczyt:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozalia kiepska
moze jeszcze ktos sie wypowie na temat tych wymiarow??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dążenie do ideału-to głupota, bo po drodze można zatrzeć pewne granice..., które być jednak powinny. Jeśli ta waga Ci odpowiada to ok-dla zdrowia możesz nie jeść po 18. Fitness jest sprawą wyboru, lubisz-chodzisz-nie lubisz-nie musisz chodzić :P Kult szczupłego (anorektycznego ciala) powoli mija. Za granicą staje się to niemodne, ale Polska jeszcze daleko w tyle i jak zwykle opóźniona... Dziewczyny, bądźcie sobą, po prostu. Każdy normalny facet lubi złapać \"TU I ÓWDZIE\" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komiczne
nikt nie mowi, zeby byla chuda, ale chodzi o zadbanie o estetyke wyglądu, pani Alicjo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frtghjyukj
Pociesze Cię ja mam tylko 154 cm (malutka jestem) waże 41 kilo a moj biust : 75B dodam że mam 13 latek - wątpię że jeszcze podrosnę albo że będe miała wiekszy biust ciesze sie z tego co mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozalia kiepska
jak masz 13 lat to na pewno urosniesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komiczne
to nie dotyczy autorki, od razu zaznacze :) ale - to co pisze Grzesznica Magdalena to klasyczny argument wszystkich leni i nierobów.... Kazda moja znajoma, majaca 160 cm wzrostu i ważąca 75 kg wagi, kiedy mowie jej o fitnesie, diecie itp, zaraz wyskakuje z tym arumentem "a co mam wyglądac jak modelka anorektyczka".. Jak rozumie, na swiecie są tylko 2 rodzeje kobiet - pensjonariuszki Oświecimia i wieloryby... form posrednich brak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozalia kiepska
no niestety dla niektorych sa tylko chude i grube ale miedzy nimi sa jeszcze SZCZUPłE-nie grube i nie wychudzone i ja w sumie bym chciala taka byc...:(ale tez mam kolezanke ktora ma jakies 84 i165 wzrostu,ja jej mowie ze bym chciala schudnac a ona mi na to"przeciez nie kazdy musi byc wieszakiem":o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frtghjyukj
tak ale ile? 3 cm? moja mama też niska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komiczne
idź sobie na jakis fitnes, a po 18 jedz, ale tylko białka i zdrowe tłuszcze - zadnych węglowodanów... ta teoria o niejedzeniu po 18 to jakas bzdura z babskich pisemek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do *komiczne Jak możesz mnie osądzać w ten sposób - po pierwsze-nic o mnie nie wiedząc, po drugie-nic takiego, o czym napisałaś nie wynika z mojej wypowiedzi?... Ps. Do leni raczej nie należę, na fitness uczęszczam :) Tobie radziłabym potrenować intelekt, może wtedy nie będziesz miała problemu z czytaniem postów ze zrozumieniem ! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komiczne
"Kult szczupłego (anorektycznego ciala) powoli mija. Za granicą staje się to niemodne, ale Polska jeszcze daleko w tyle i jak zwykle opóźniona..." Moze to nie Twoja wypowiedź :D, ale ktos wyzej tak napisał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozalia kiepska
do frtghjyukj--------> nie wiem ile urosniesz ale jestes mloda i jeszcze tak naprawde nie zaczelas okresu dojrzewania nie martw sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozalia kiepska
a ja mam 22 lata jesli to ma znaczenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozalia kiepska
upp moze sie ktos jeszcze wypowie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×