Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość polka887

OTO PRZYKLAD SWIETNIE UBRANEJ DZIEWCZYNY-FOTO

Polecane posty

Gość polka887

WWW.QBSESSION.FOTKA.PL SLICZNIE UBRANA! NIE TO CO TE KICZOWATE "DODY"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faktycznie fajnie ubrana ladna
dziewczyna;) bardzo fajne okularki oldschool;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak dla mnie-normalniee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehou
wygląda jakby urwala się z lekcji w gimnazjum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _czarnulka-_
Mnie się nie podoba ani jej styl ani uroda... Ale o gustach się nie dyskutuje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghththtr
i dobrze niech sie kjazda tak w polsce ubiera to ja bede sie czula jak paris hilton albo jessica alba buaghahahahaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacoo
a mnie sie podoba dziewczyna wygląda...fajnie;) żadnego wywalania cyców na siłe! fajny, miejski, wygodny styl!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghththtr
kosmita i tyle. nie nawidze tych okolarow. zadnej klasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladna i fajnie ubrana na pewno
nie wyglada na dziewczynke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Felipe Massa
Nie chce nikogo obrazac, ale mi na tych zdjeciach z goglami, to bardziej faceta przypomina niz dziewczyne... Ubior tez kiepski, no i sama dziewucha nie w moim typie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepsza niz
ta panna w skorze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna fryzurka fajne ciuszki
uśmiechnięta dziewczynka nie kolejna lalunia w szpilach, legginsach, itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No rzeczywiscie fajnie, modnie ubrana, choc skromnie, ale to raczej plus (szkoda, ze nie widac dolu na zdjeciu z niebieska sukienka). Jedyne co nie bardzo mi sie podoba to te tenisowki Nike na drugim zdjeciu, ale reszta nienagannie skomponowana. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olenka99
a jak dla mnie wielk plus! fajna laseczka w takim miejsko-sportowym stylu;) śmiesza mnie już te laski ze złotymi paskiami, szpilami i bluzeczkami w panterke. wielki plus, bo przynajmniej sie wyróznia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Felipe Massa faktycznie jestes do niego podobny???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Felipe Massa
To cos ubrane w totalny, dziadowski plastik to nie zadna skora ! znowu mrnemo aka bdsm aka mnostwo innych nickow wpieprza sie do tematu z tym swoim tandetnym gownem . Ale nie przetlumaczysz tlukowi, ze tak nigdy sie nikt nie ubierze, to nie burdel mlotku . Jak skóra, to cos z klasa : http://img183.imageshack.us/my.php?image=koelninajanacid142301nc4.jpg http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f55a65531133db23.html To mi sie podoba. To co Ty wklejasz to zenada, trzepiesz sobie kapucyna przy tych zdjeciach co wklejasz czy jak? ------------------------------------- Ewa : nie jestem podobny, jedyne podobienstwo to to, ze mam na imie Filip :D Tak sie po prostu tu podpisuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no oczywiscie
dzinsy, top i buty z czubem.szczyt marzen o modzie kazdej polki.tragedia, chociaz dziewczyna piekna i nieziemsko zgrabna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet little thing
no oczywiscie,ze w Polsce sie ludziom taki styl nie podoba.najlepiej,biodrowki,szpile z czubami i zwykla bluzeczka.to jest dopiero "z klasa".phi.nie oplaca sie u nas byc skromnym-od razu posadza,ze jest sie szara myszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no oczywiscie
pierwsze zdjecie na gorze, ubranie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Felipe Massa
Po prostu wkleilem to foto, bo mi sie podobalo, napisalem ze przeciez nic szczegolnego w tym ubiorze nie ma ;) Podobaja mi sie przede wszystkim kobiety, ubierajace sie elegancko... A link zupelnie u gory to lipa maksymalna, kazdy ma swoj gust, ale tamta dziewucha kompletnie mnie nie kreci - ani twarz, ani ubior :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale naprawde
twarz nie duzy minus za ta grzywke, ale biala bluzeczke ma super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przykro mi - ja jeszcze sie tu nie wypowiadałem ;) Choc juz fotke tej miss sixty (to fotka z forum miss sixty - kazdy mogł ją skopiowac) widziałem i nawet sam podawalem do niej linka na \"skórzanym\" forum tematycznym! Super laseczka - prawdziwa księżniczka ;) Co do wypowiedzi Felipe Massa - mam wątpliwosci co do jej autentycznosci - załóz staly nick , bo styl wypowiedzi nie bardzo zgada sie mi sie z twoimi poprzednimi ... Niemniej co do dwoch pierwszych twoich fotek - zgadzam się - calkiem ncalkiem ... choc ta \"księżniczka\" miss sixty jest znacznie lepsza :) Ale to ostatnia - to znowy chyba NIE TY ! co to ma byc faworyzacja twojej siostry czy kumpeli ? przecez BRZYDULA jak cholera... zero stylu i urody... :D Coś mi si ę zdaje Felipe ze ktos sie pod Ciebie podszywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Felipe Massa
Pierdolisz jak potluczony . I nie zasmiecaj tematu jakas zenada :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Felipe Massa
ten czlowiek ma rozdwojenie jazni normalnie :D po samym stylu pisania od razu widac ze wpieprzasz sie do kazdego tematu z tymi swoimi gownami, po samym stylu pisania mozna rozpoznac . Kogo chcesz oszukac baranie? :D Wez idz na te swoje plastikowe fora i po prostu sie nie osmieszaj juz wiecej . Odrozniaj klase od tandety .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×