Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość polka887

OTO PRZYKLAD SWIETNIE UBRANEJ DZIEWCZYNY-FOTO

Polecane posty

Gość hehehyhy
nawet godzina zawsze ta sama lolu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedna dziewucha
gdzie Ona ma cycki???:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o jeju ladna dziewczyna
ma fajne szorty granatowe;) w ogole, na plus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasikkkkkkkk
No bluzka ładna ale reszty nie widac,cięzko więc ocenic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorty i białą bluzka bardzo mi sie podoba ktoś pisał ze buty nie za bardzo wybrała bym inne ale i tak podoba mi się ten zestaw:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam się z MRNEMO - co prawdziwa skóra to prawdziwa skóra ale należy pamiętać że nie wszystkich na nią stać i wtedy dobrym rozwiązaniem jest np. te miss-sixty! Po za tym spotkalem się już z opiniami (raczej dyskusyjnymi) że prawdzwej skóry to ja nigdy nie włoże bo kocham zwierzęta , itp - chodzi tu o wszeliego rodzaju ochronę przyrody... Są takie poglądy i podobne i trzeba je uszanować i wtedy własnie dobrym rozwiązaniem są materiały skóropodobne !!! do Felipe Massa - niesety to TY zamieściecasz forym wypowiedziami nie na temat! Każdy ma prawo wypowiedz się na dany TEMAt! komuś bardziej podobają się blondynki a innym brunetki! Każdy ma swoj gust i przez grzeczność nie skomentje Twojego (tej ostatniej twojej fotki :) Prosze oto moje faworytka: http://img174.imageshack.us/my.php?image=adrianalima17lg.jpg http://img484.imageshack.us/my.php?image=adrianalima41sy.jpg http://img312.imageshack.us/my.php?image=adrianalima23ek.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do panów/pań od spodni skórzanych dlaczego wcinacie se w każdy topik? macie topik o spodniach skórzanych wiec dlaczego tam się nie wypowiadacie? zgodnie z tematem;/ wszystkich nie zainteresowanych nudzi już oglądanie waszych fotek na każdym topiku od co ubrać na wesele po landa bluzeczka... chcecie o tym rozmawiać rozmawiajcie ale nie zabijajcie innych topików tak jak tego... szanuje waszą wolność wypowiedzi wiec uszanujcie też wolność mojej i innych którzy zakładają topiki i nie zawsze są zainteresowani spodniami skórzanymi;/ nie zakazuje wam mówić. mówię ale nie zakrzykujcie innych wypowiedziami nie na temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za obrone BDSm ;) Czy Ci ludzie są naprawde tak tępi że nie mogą uwierzyć że są ludzie o podobnych poglądach zdaniach na konkretne tematy... Do Felipe Massa - rzeczywiście wycofuje się z wypowiedzi że twoje odpowiedzi nie są Twoje... Zaszla pomyłka - już wyjaśniam - mianowicie ja zabieram głos na kilku forach i już nicki poszczególnych osób zaczynają mi się mieszać! Na inym forum jest osoba o bardzo pdobnym nicku do twojego ktorej poglądy na konkretne tematy są zbieżne z moimi ! tak POMYLILEM SIE wziąłem Ciebie za tą osobe! POTWIERDZAM WIEC Felipe Massa ZAWSZE MIAŁ INNE POGLADY NIZ JA ! (pomylilem fora!) Natomiast co do pogladów - wypowiedzi podtrzymuje i przyznaje racje BDSM - to ty zasmiecasz to forum wypowiedziami nie na temat !!!! Do nibys - a jaki jest temat ???? kto powiedzial ze świetnie ubrana dziewczyna nie może być w skórzanych spodniach ??? Sorry jesli bierzesz udzial w wypowiedziach na forum - musisz liczyc sie z odrębnymi pogladami niż TWoje! jednym podoba się to innym tamto... Pretensje mozesz miec tylko co do wypowiedzi nie na temat i nie zwiazanych z danym tematem! Tutaj Pretensje o wypowiedzi nie na temat mozesz miec tylko do Felipe Massa !!! Do hehehyhy nawet godzina zawsze ta sama lolu - gdzie Konkretnie widziales aby BDSM wypowiadal sie o tej samej godzinie co JA ? a jesli nawet to jest to tylko argument za tym ze jestesmy różnymi osobami, nie można w dokładnie tym samym czasie o dokladnie tej samej godzinie i minucie wysłac dwoch odpowiedzi pod dwoma nickami! :D sam pogrzebałeś swoją teorię takim argumentem ;))))) Aby nie być \"gołosłownym\" - przykład zwykłej dziewczyny świetnie ubranej: http://www.allegro.pl/item225420884_bardzo_sexowne_gotyckie_spodnie_skorzane_dzwony_.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandauer
jak pracowalm w anglii w hotelu jako kelnerka to mialysmy takie bluzki jako stroj roboczy kurwa jak mozna cos takiego wlozyc do miasta i myslec ze sie w tym dobrze wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest brzydka
ma brzydkie okulary, stara się być modna, a wygląda jak idź stąd :) nie wiecie widzę, co to klasa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba tez już wiem jak wyjaśnic te przyklejanie przez innnych fotki! Mianowicie (wg mnie) temat pt.\" OTO PRZYKLAD SWIETNIE UBRANEJ DZIEWCZYNY-FOTO\" można zinterpretowac dwojako: 1. tak jak zrobiła to wiekszosc wypowiadająvych sie - w sensie podaj przyklad \"swietnie ubranej...\" 2. to jest przykład swietnie ubranej (pierwsza wypowiedz zalozyciela tematu) i konretnej oceny tej 1 zamieszczonej fotki! Jesli prawdziwe jest 2 założenie - to praktycznie wszystkie następne wypowiedzi są nie zwiazane z tematem... :) ale to niech juz osądzi sam autor tematu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleczka_oleczka
ale ladna;) fajny fryz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja znam ta dziewczyne
Hehhe ale zbieg okoliczności znam ją z pracy tzn ona pracuje w sklepie Bershka w Gliwicach a ja w innym tej samej firmy :) Ma specyficzny styl ubierania sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja znam ta dziewczyne
a ta słynna jej bluzak w apski to ze sklepu zara jak sie nie myle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia15
Wcale skromnie ubrana nie była! Ale bardzo fajne ciuszki. Tylko de goooogle!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmm......
szkoda tylko ze wszystkim dziewczynom wydaje sie ze super wygladaja w duzych okularach:( pierwsza fotka ( dziewczyna bardzo ladna fajnie ubrana tylko okulary jej nie pasuja)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta ostatnia na koorewke
wyglada :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta ostatnia na koorewke
Ona2 a ta jak wam sie podoba???? http://i194.photobucket.com/albums/z196/dank a160/lllll.jpg?t=1188017636 ----odpowiadam --- bardzo sympatycznie wyglada, ma w sobie naturalnosc, ktorej brakuje dziewczynie z poporzedniego zdjecia (ubrabej na tukusowo, zloto i rozowo a fuj)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szrekówna
ta panna z fotki to porazka. nie chodzi mi o twarz, tylko o te ubrania-nie wazne co ma na sobie, byle sie swiecilo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×