Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ratchet

Co zrobic by wreszcie nie pytali czy kogos mam ?

Polecane posty

Gość ratchet

Jak mam jechac do rodziny to chory jestem ciagle to jedno pojebane pytanie.... nie dosc ze samemu mi ciezko z tym to jeszcze oni musza przypominac.... niemam bo kobiety mnie olewaly i dalem sobie spokoj... ale oni jakos tego zrozumiec nie moga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ratchet
skonczy sie tym ze nawet na swieta do nich nie przyjade bo nie mam zamiaru sie stresowac... dlaczego ludzie urodzeni w komunie nie maja za grosz taktu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ratchet
mowilem i tak nie dziala...jak nie mnie to rodzicow wypytuja... chore to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie nieswojo czuje jak ide sama na spacer i jak sie na mnie gapia mieszkancy mojej miejscowosci:o i pewnie sobie mysla , ze biedna jestem bo sama itp:o :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie już nie pytają bo stanowczo odpowiedziałam znakomitej rodzince, że mam dość wielbicieli, nie MUSZĘ nikogo MIEĆ. A tak poważnie - powiedziałam im, że wybiorę się chyba do zakonu.;) Na razie działa ten chwyt reklamowy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata z Albatrosaxxxiiiiiiiiii
powiedz im ze miesiac przed slubem powiadomisz ich,zeby zdazyli kupic prezent,a lbo powiedz im ze poki co to nie szukasz zony tylko kochanki...dadza spokoj jak sa "kumaci":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedz im , ze nei masz tej jednej jedynej kobiety bo wszystkie kobiety sa Twoje!! 🖐️;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co sie stało
Powiedz im, że jesteś gejem. Masz jak w banku, że po tym wyznaniu zapadnie dłuuuugie milczenie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata z Albatrosaxxxiiiiiiiiii
albo powiedz im,ze chcesz zostac ksiedzem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieram pomysl z gejem
no wlasnie. dobre z tym gejem. przyjedz do tego z kolega i poudawajcie kochankow:)). Przez dluuugi czas bedziesz mial rodzinne imprezy z glowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Powiedz że straciłeś
penisa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak przy okazji geja :D jeszcze mi się przypomniało :P ciesz się że nie masz rodziny z postępowymi poglądami :D bo mi już kiedyś coś takiego sugerowali :O czemu niektórzy nie potrafią przyjąć do wiadomości że ktoś jest brzydki, nieciekawy, nieśmiały i żadna dziewczyna nie zainteresuje się nim na poważnie :classic_cool: a pytania należy olać.... Nie, nie mam czasu... jestem za brzydki... nie znam żadnej fajnej... :D w końcu się odczepią. Za parę lat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\".....ktoś jest brzydki, nieciekawy, nieśmiały i żadna dziewczyna nie zainteresuje się nim na poważnie\" nie wierze :O:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec moge sie tu dopisac, mi juz brakuje inwencji co mam odpowiadac - odp - 30 lutego - jak pojawi sie wlasci zagiel na horyzoncie - z e z tego wzruszenia nie moge mowic itd. ale ta ironia to taka smutna troche nie mowiac jak mi czasem przykro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
twoja wiara nie ma nic do tego :O znasz kogoś kto zainteresował by się na poważnie osobą: niską ;), brzydką (no przynajmniej nie atrakcyjną fizycznie), małomówną, bez zainteresowań, bez przyjaciół, bez ciekawego życia, nudną, bez szans na sensowną pracą co w interpretacji można podciągnąć pod brak ambicji, bez doświadczeń czy to damsko-męskich czy bliższych towarzyskich,.. i można by tak jeszcze wymieniać istotne wady materiału :P jak się znajdą ze 2 zalety to będzie cud :D Takich osób nie ma... mało kto chce sobie na własne życzenie życie marnować 🖐️ i po co ja się daję prowokować :P ;) mogę się zgodzić z potencjalnym zainteresowaniem ale do czasu poznania charakteru bliżej niż \"daleki znajomy który na pierwszy rzut oka może się ostatecznie wydawać interesujący\" :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobraradanatalki
No to tak... lata doswiadczen... Pytali, pytaja i beda pytac. Tak jakby to byla najwazniejsza rzecz na swiecie. Zawsz mnie to denerwowalo jak nie wiem. Odpowiadalam zawsz zartem: nie potrzebni mi adoratorzy, malo mam problemow; mam wielu, az trudno zliczyc,; ktos jest ale nie chce o tym mowic, np zeby nie zaeszac, tak jasne ze mam, ale nic nie powiem tajemnica, najlepiej sie z tego smiac.... I tak robilam przez lata. Az w koncu rozwiazanie przyszlo samo i to doslownie, nie szukalam, po prostu pewnego dnia poznalam tego o ktorego pytaki, jestesmy razem i jak ktos pyta, czy mam faceta to z duma odpowiadam, ze tak:)) jest moj, jest wspanialy i jest sie czym chwalic, nie za duzo, zdawkowo troszczke, ale jestm szczesliwa, ze moge powiedziec, ze tak;)) Zycze powodzenia, a najwazniejsze to sie nie przejmowac i sie usmiechac, bo to w ogole nie jest ich sprawa, moze po prostu dobrze Ci jak jestes singlem... Mi bylo bardzo dobrze i niczego nie zaluje:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×