Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zagubiona 23

co powiecie o facecie ktory ...

Polecane posty

Gość zagubiona 23

mowi ze dziewczyny sa wredne, ze nie watro sie zakochac, ze milosc nie istnieje :o ze jestem z nim tylko dla przyjemnosci , ktory powiedzial ze to ze z soba sypiamy to przeciez nic nie znaczy ( w sensie ze nie mam wobec niego zobowiazan) . A z drugiej strony jest milutki , cieply,przynosi mi sniadania do łóżka,robi obiadki , pomaga gdy tego potrzebuje , przytula , caluje . Hm...... prosze napiszcie co o tym sadzicie , bo ja juz chyba nie umiem na to obiektywnie spojrzec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widocznie chce sie przekonac iz Ty nie jestes taka jak \"inne\" ,ze jak sam mowi,wredne itp.....nie wiem:O Widac \"na gole oko\",ze mocno kiedys sie przejechal na jakiejs lasce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze zaglusza swoje sumienie, bo on jest z Toba tylko dla przyjemnosci ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagubiona 23
wlasnie ze nie , tez go o to pytalam , dlaczego tak uwaza , czy kiedys jakas dziewczyna go zranila , ze tego nie rozumiem , odpowiedzial mi ze nie ze to on zawsze jest tym niedobrym .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro zadna go nie zranila, to na jakiej podstawie twierdzi, ze dziewczyny sa wredne? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagubiona 23
hm...... watpie , on jest naprawde milutki , ciagle pisze ze teskni zebysmy sie spotkali , poszli na spacer... potrafi mnie przytulac godzinami , to nie chodzi o sex i jestem tego pewna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dziwne. Opowiada takie historie o innych dziewczynach, a jednak nie przeszkadza mu to być z Tobą. Tylko zastanawiam się, czy on zalicza Cię do dziewczyn czy może raczej do kumpli ? No i skoro dla niego sypianie z Tobą nic nie znaczy, to i te śniadania dla Ciebie nie powinny nic znaczyć. Chyba, że jesteś masochistką z wyboru i nie masz innego wyjścia. Wtedy można zrozumieć takie postępowanie faceta i Twoje. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagubiona 23
no wlasnie , wredne , malo inteligetne,leca tylko na kase, zdradzaja.... juz nie pamietam co jeszcze :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zagubiona, ale ja pytam dlaczego on tak wypowiada sie o kobietach, skoro zadna go nie zranila? wiec jaki jest tego powod? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inna całkiem inna ...
To może być taka asekuracja, na wypadek gdyby nie wyszło ... "ot to w końcu nic nie było" Albo nie zauważył, że ... zanim się spostrzegł ... ;) to już nie nadąża za poglądami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagubiona 23
nie wiem pytalam o to chyba z tysiac razy , juz nawet nie zaczynam tego tematu , i nie jestem z nim z przymusu zalezy mi na nim , jest bardzo inteligetny , kochany, pomaga mi ciagle mimo ze o to nie prosze , to on nalega na spotkania , i naprawde rzadko ze soba sypiamy wiec tu nie chodzi o sex. Nigdy nie dal mi powodu do zazdrosci , idziemy ulica a on sie cieszy jak dzieciak ze trzymamy sie za rece :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to przyjmij go takim jaki jest, chociaz jego poglady dziwia mnie, skoro twierdzi, ze nigdy zadna go nie zdradzila,ze to on byl ten niedobry, no ale widocznie ma powod by tak mowic ;) szczescia zycze :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagubiona 23
albo idziemy a on oglada sie za jakas laska ,wiec sie pytam co robisz , a on na to ze nic przeciez to mnie chce trzymac za reke .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Po prostu pozuje na złego
chłopca, bo uważa, że tacy są najatrakcyjniejsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inna całkiem inna ...
Oj poza tym, nie słuchaj tego co tam sobie gaworzy ... :P Czyny mówią dużo więcej ... :) Jeśli czyny nie zgadzają się z słowami, to zawsze wybieraj czyny, jako te prawdziwe ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×