Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość senna mara

czemu wciaz ON mi sie sni

Polecane posty

Gość senna mara

...przeciez wyrzucilam go z serca...wiec dlaczego wciaz wraca w snach?:( Przeciez on mnie nie chce a ja znienawidzilam go za to. Kocha przeciez inna a o mnie juz nawet nie pamieta. Wiec czemu wcviaz wraca w moich snach, skoro ja o nim nie mysle:(?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podswiadomosc
świadomie starasz się o nim nie myślec, ale to nie znaczy że już do niego nic nie czujesz i zapomniałaś o nim....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carlain
czesc,senna mara jestem w bardzo podobnej sytuacji,tez mi sie czesto sni moj byly ekx pomimo,ze on juz mnie nie kocha,to sni mi sie po nocach,tez ma inna dziewczyne ktora kocha a teraz co sie dowiedzialam od przyjaciolki to jest ta dziewczyna z nim w ciazy co mnie strasznie dobilo i na dodatek wczoraj sie dowiedzialam ze maja sie chajtac,a ja tak bardzo go kochalam bylam z nim 6 lat najcudowniejszych 6 lat mego zycia,tez bylam w ciazy ale niestety poronilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carlain
czesc,senna mara jestem w bardzo podobnej sytuacji,tez mi sie czesto sni moj byly ekx pomimo,ze on juz mnie nie kocha,to sni mi sie po nocach,tez ma inna dziewczyne ktora kocha a teraz co sie dowiedzialam od przyjaciolki to jest ta dziewczyna z nim w ciazy co mnie strasznie dobilo i na dodatek wczoraj sie dowiedzialam ze maja sie chajtac,a ja tak bardzo go kochalam bylam z nim 6 lat najcudowniejszych 6 lat mego zycia,tez bylam w ciazy ale niestety poronilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×