Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pogadajmy o ciuszkach

pogadajmy o ciuszkach

Polecane posty

Gość pogadajmy o ciuszkach

:) zapraszam do dyskusji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pogadajmy o ciuszkach
dla naszych dzieciaczkow :) ciuszki to temat rzeka, mozna gadac i gadac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem, czy się nadaję do takiej rozmowy, bo mój synuś siedzi, a raczej wierci sie jeszcze w moim brzuszku...co prawda do porodu aż 8 tyg albo tylko, a ja kupiłam tylko 2 pary śpioszków, 2 kaftaniki, buciki, rożek i czpeczkę...Nie wiem jaki rozmiar powinnam kupić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku jak ja bym chciała kupować dzidzi ciuszki, ale one są takie drogie...do tego nie wiem jaki rozmiar kupiś synkowi i czy kupować ciuszki już teraz czy po porodzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gonia-najlepiej kupuj takie ciuszki na 60 cm, bo takie na 56 cm to pewnie zalozy zaledwie kilka razy, zwlaszcza,ze to chlopiec,wiec pewnie bedzie wiekszy. Moja niunia mierzyla zaledwie 52 cm jak sie urodzila, ale np. moj brat mial az 63 cm!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gonia...
ja sobie wszystko pokupowalam przed porodem. Pytalam mamy, poloznej, przegladalam gazetki dla przyszlych mam. Porod zaczal sie przedwczesnie i nie mialam jeszcze spakowanych ciuszkow dla malenstwa.Poprosilam meza przed wyjsciem ze szpitala co ma przyniesc (powiedzialam w jakiej szafce na ktorej polce po ktorej strioni, jaki kolor...) i oczywiscie przyniosl cos calkiem innego:-O Dlatego sama sie o to postaraj:-D POzatym bedziesz tak zajeta maluszkiem po porodzie ze bedziesz sie cieszyla juz wszystko majac przygotowane i nie robiac sobie mysli ze jeszcze musisz na zakupy ciuszki kupowac;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas juz po megawyprzedazach :( upolowalam pare skarbow :) mala ma juz rzeczy na 1,5 roku ;) po prostu jak widze cos slicznego i w dodatku baaardzo przecenionego, to kupuje, jesli nie ma w jej rozmiarze, to kupuje wieksze na potem :) gonia, jesli spodziewasz sie synka to lepiej nie kupuj najmniejszego rozmiaru, chlopcy zazwyczaj rodza sie wieksi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gonia...
popytaj znajomych jesli masz czy nie moga pozyczyc ciuszkow.Takie malenstwo rosnie tak szybko ze nie jest w stanie wynosic wszystkiego.Ja chetnie oddlam przyjaciolce ciuszki na poczatek, wiem ze dostane z powrotem (chcemy jeszcze jedna dzidzie) a po co maja sie kurzyc w piwnicy jesli sie komus przydadza. Ja kupowalam wszystkie "pierwsze" ubranka na 50 cm i moja myszka doslownie w nich tonela:-D. Mialam kilka na 48 i tez byly luzne.Nie potrafie sobie jej wyobrazic w rozmiarze 60;-) ale jesli dziecko sie takie duze urodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój chłopaczek raczej urodzi sie odromny - w 29 tc ważył 2300 i lekarz mówi, że jak dalej tak będzie, to urodzi się olbrzymek ponad 4kg. A tu kuż 32 tydzień:) Kupiłam rozmiar 62. W lumpeksach u nas są same poplamione i zniszczone szmatki, już patrzyłam, w hurtowniach sztuczne dziedostwo, a w sklepach dziecięcych kolosalne ceny!!! Kupiję większe rozmiary - jak urodzi się malutki to zawsze mozna coś na szybko dokupić a większe rzeczy zostawić na później. Chciałam coś kupić na alegro, ale nie bardzo się na tym znam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te pierwsze ubranka dobrze jest miec po kims albo kupic uzywane, bo noworodek naprawde rosnie w zastraszajacym tempie. w sklepach sie nie oplaca. ceny ciuszkow kosmiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja myślałam o nowych ciuszkach z alegro, w mojej rodzince wcześniej były dwie dziewuszki, więc ciuszków na chłopców pewnie nie mają, a poza tym głupio mi pytać, może same zaproponują, a jak nie nio to trudno:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewuszki ciuszki sukieniusie
i w ogóle zejefajna dyskusja :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co prócz ciuszków muszę mieć dla synka zaraz po porodzie? Na razie mąż kupił mu prześliczny, utwardzany rożek z wkładką kokosową - 44zł!! I ręczniczek taki z kapturkiem..W co jeszcze warto się wcześniej zaopatrzeć, jakie kosmetyki, i inne pierdółki będą mi potrzebne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do ciuszków z allegro to często mnie korciło, ale nie zamawiałam bo i takjestem maniaczką kupowania ciuszkow.W sklepie o tyle lepiej,że mozesz popatrzyć, przymierzyć itp. Gonia możesz popytać sie na kafe czy ktoś nie ma ciuszków do spzredania bądź oddania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisze na pomaranczowo
a duzo kupujecie ciuszkow? bo ja powiem szczerze ,ze takie minimum tylko i cos lepszego do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwilebiam to pytanie
"jak cię nie interesuje to po co wchodzisz" najpierw, mamuśku - trzeba wejsc, zeby zobaczyć czy interesuje czy nie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie kupuję dużo, bo liczę na to, że coś dostanę od cioć, babć itd., a poza tym dzidzia tak szybko rośnie, że nie zdąży pewnie wszystkiego założyć, choć tak mnie korcą kolorowe śpioszki, kaftaniki itp, że schok!:) Na szczęście mąż jest rozsądnym chłopcem i pilnuje mnie żebyśmy kupowali tylko, to, co musimy...właśnie mamy zamiar wybrać łóżeczko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulka123; Ciuszki next są super tylko szkoda ze takie drogie. Nieraz skusze sie dla Natalii :) Juz sobie upatrzyłam pare z nowej kolekcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do złośliwej pomarańczki Sam tytuł topiku już świadczy o temacie...gdybyś była inteligentna, to byś się domyśliła o czym mowa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy duzo? na pierwsze tygodnie prawie nic, bo duzo dostalam, na rozmiar 3 - 6 zaledwie kilka \"wyjsciowych\", ale teraz na 6 -9 m-cy doslownie oszalalam :O i mam tych ciuszkow cale mnostwo... i co z tego, mam coreczke to chce ja ladnie ubierac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gonia...
ja nakupowalam mnostwo bo tak mi sie podobaly te slodkie malenstwa...i pozniej bylam szczesliwa ze nie musze dziennie wlaczac pralki ;-) Ja raczej kupuje ciuszki markowe bo wiem ze jakosc OK (tylko i wylacznie bawelna bez zadnych dodatkow typu poliamid itp.) i poza tym gatunkowo lepsze.A ze chce je jeszcze raz uzywac to sie ten wydatek oplaca:-D Co ci jest dla malenstwa potrzebne wyczytasz na stronach internetowych poswieconym ciazy, noworodkom i dziecia. Moja jedna rada: staraj sie o kosmetyki "naturalne", niech cie te wszystkie bubchen,hipp itp ladnym zapachem nie omamia. I jeszcze wazne: nie uzywaj pudru!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli można to się wtrącę ;) mam pytanko: gdzie Wy kupujecie ubranka z Nexta? macie jakiś sklep internetowy albo sprawdzonego sprzedawce na allego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytam w różnych magazynach, ale oni tam bery piszą - np \"Przewijak jest absolutnie niezbędny\" i kosztuje z 50 zł, a przecież równie dobrze można użyć ceratki, bo przewijak moim zdaniem zajmuje sporo miejsca a ja mam malutkie mieszkanko, poza tym czytałam żeby kupić dziecku oprócz łóżeczka kojec, a ja go nie mam gdzie wstawić!! Dlatego pytam o niezbędne rzeczy żeby nie dać się zwieść i nie nakupować niepotrzebnych gratów. Np. laktator jest potrzebny już w szpitalu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
next jest fajny owszem, wiem ze w polsce bardzo popularny. ja wole np. marks and spencer - ciuszki tak sliczne, ze po prostu ..... eech.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie dali w szpitalu laktator (wypożyczali) ale kupiłam sobie też. MI sie przydał. goniu jak chcesz to ci nawet go moge sprzedać za grosze, bo juz mi sie nie przyda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulka: Wiem coś o ty. Jak dobrze kojarze to ty z Krakowa jesteś? Powiedz mi w którym lumpku można dostac next. Ja to tu oglądam i napatrzec sie nie moge www.next.co.uk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ja też szalalam (i dalej szaleję) z kupowaniem ubranek dla dziecka. Dla noworodka mialam mase tego i fakt niektóre ubralam tylko raz a były i takie co wcale. Cześć z nich oddalam część sprzedałam na Allegro wiec nie ma z tym problemu:) Kupuję rzeczy ładne co nie znaczy , że bardzo drogie czy markowe. Gonia> ja przewijaka nie mialam bo był wg mnie zbędny Radzę kupić tylko niezbędne rzeczy a po porodzie dokupić co będzie potrzebne w ten sposób można uniknąć bezsensownych wydatkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×