Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość SUUPER

Po pierwszym porodzie powiedziałam NIGDY WIECEJ PORODU I DZIECI!!

Polecane posty

Gość SUUPER

Sa tutaj taki mamy?? Gdyz ja sie boje ze tego sie własnie doczekam chce miec troje dzieci a sama mama i kuzynka mowia mi ze po poierwszym dziecku bede miała dość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja po pierwszym porodzie tak właśnie powiedziałam- ciąża koszmar- poród z komplikacjami- 17 godz- dziecko przyduszone potrzebujące rechabilitacji. depresja poporodowa. synek bardzo absorbujący.....matko swięta- powiedziałam nigdy dość!! teraz syn ma 7 lat- czas leci szyyyyyyyyybko. a ja mam 3 miesięczną córeczkę- nie powiem ciąża pod koniec była ciężka, poród też trudny- do dziś jak go wspominam to aż łzy mi lecą- ale córcia suuuuuuper!!! nie żałuje acz kolwiek - nigdy wiecej !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O tak- to moje słowa!! Ale chyba zapominam o bolach i cierpieniach i chce następne... Za drugiej strony jestem za wygodna...ehhh. Rozmawiałam z meżem o dziecku z domu dziecka, ale narazie to tylko rozmowy...chociaż bardzo takowe bym chciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja poród miałam lekki, ale po roku wychowywania mojej kapryśnej, ponadprzeciętnie ruchliwej, wiecznie niezadowolonej, upartej i nieusłuchanej córeczki jak ktoś mnie zapytał, kiedy następne dziecko, to niezmiennie odpowiadałam : na pewno nie w tej pięciolatce :D:D:D bo pojadę do wariatkowa na sygnale.... Pięciolatka przeciągnęła się na dwie, ale potem... zapomniałam o wszelkich niedogodnościach :) i zachciało mi się znowu maluszka :D A synuś to po prostu aniołek, dopiero teraz trochę rozrabiać zaczyna :) Jakby on był pierwszy, to pewno już bym trójkę miała, a tak to już jestem za stara :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie poród był niezłą traumą i dokładnie to sobie pomyślałam jak już było po wszystkim, ale jak tak patrzę na moje trzytygodniowe maleństwo, to myślę, że kiedyś, że może...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak powiedziałąm po porodzie, a teraz męczę męża o córeczke :-) więc spoko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naszły mnie wspomnienia:D Gdy urodziłam pierwszego syna przez cc powiedziałam nigdy więcej.Ale po pewnym czasie zaczęłam myśleć o nastepnym dziecku.Potem urodziłam drugiego syna siłami natury,a pół roku temu córcię.Aż sama się dziwię,że ten ból który przeżyłam mnie nie zniechęcił:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko pierwszy poród bywa męczący, później poród to przyjemność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gimbi,chyba jesteś dośc doświadczona skoro tak piszesz.Ile masz dzieci że dla ciebie kolejne porody to przyjemność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja właśnie na odwrót :) Pod koniec ciąży przygotowywałam się na nie wiadomo jaki ból porodowy a w czasie porodu bardzo miło się rozczarowałam :) ... i zaraz po porodzie wiedziałam że na jednym dziecku się nie skończy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdaS
Gdyby o tym bólu się nie zapominało, to pewnie też bym tak myślała, ale już godzinę po porodzie o wszystkim zapomniałam. Taka poporodowa amnezja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agunia ... wiesz czasem myślę że jestem wielką szczęściarą bo moje dziecko praktycznie nigdy nie płakało (może ze 2-3 razy)a tak jest zawsze uśmiechnięta i zadowolona, od kiedy mała skończyła 2 miesiące śpi od 23.00 do 10.00-11.00 :), jak nie mam czasu się nią zająć to wkładam ją do łóżeczka i bawi się sama albo szybciutko zasypia :), marudziła tylko troszeczkę jak dziąsełka ją bolały ... moje dziecko jest bezproblemowe (odpukać :P) Heh większość znajomych stwierdzi że ja nawet nie wiem że mam dziecko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×