Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość galka muszkatolowa

Zachcianki ciążowe a pleć dziecka

Polecane posty

Gość galka muszkatolowa

Wiem, że to nie zawsze się sprawdza, ale jednak ciekawa jestem, czy rzeczywiście w przypadku chlopca ma się ochotę na kwaśne, a dziewczynki na slodkie? Ja w pierwszej ciąży z córeczką mialam na przyklad nieprzepartą ochotę na piwo! Do slodyczy nie bardzo mnie ciągnęlo. Teraz jestem w ciąży po raz drugi, jeszcze nie wiem co będzie, ale odrzucilo mnie od alkoholu, mięsa i kielbasy, natomiast muszę mieć zawsze w domu jakieś marynaty. Jak to bylo/jest u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
srytututu!! nie sugeruj się tym w ogóle... ja przez całą ciążę opycham się słodkim, zbrzydłam i mam typowy brzuszek na dziewczynkę, a na USG tak wypięła moja \"dziewczynka\" pyrtusia, że już nie ma wątpliwośći:) A wszyscy mówili, że na bank będzie dziewczynka:) Najważniejsze żeby zdrow było:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie sie sprawdzilo w 100% najpierw przeczucie ze napewno bedzie chlopak, pozniej calkowite odrzucenie od slodkiego, pochlanianie hurtowo ogorkow i cytryny okropne mdlosci na widok i zapach slodkiego :-o brzuch ponoc tez mialam na chlopca za to mojej kolezance wogole sie nie sprawdzilo, bylam pewna ze bedzie miala dziewczynke ona tez to czula od samego poczatku, jadla tylko slodkie, brzuch na dziewczynke itp a na usg pokazal sie \"ogonek\" :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galka muszkatolowa - zdejmij obraczke, zawies ja na nitce nad brzuchem i czekaj. jesli bedzie sie obracac zataczajac kolo - to bedzie dziewczynka, jesli po lini prostej - chlopak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość galka muszkatolowa
Na pewno już o tym bylo, ale nie moglam znaleźć podobnego tematu. Nie sugeruję się, jestem tylko ciekawa na ile się to sprawdza. Piwo trudno nazwać czymś slodkim:) Poza tym zupelnie inaczej czuję się w tej ciąży (podkreślam, że nie zależy mi szczególnie na którejkolwiek z plci) i nie wiem, czy to kwestia wieku czy co...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od początku byłam święcie przekonana, że chłopak będzie, zajadałam się ogórami i kapuchą kiszoną, do pewnego momentu.....ok. 18 tygodnia umierałam cały dzień po kapuśniaku i wtedy powiedzialam \"oho chyba jednak baba będzie bo sie na kapusniak buntuje\" no i jest babka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość galka muszkatolowa
Evi_21 - Twój synek ma urodziny w tym samym dniu co ja:) Baranek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też czułam, że będzie dziewuszka, nawet mówiłam do \"niej \" po imieniu:) a tu chłopisko i to ogromne jak olbrzymek - 2300 w 29tc. Dla porównania moja szwagierka też jest w ciąży - wygląda zupełnie inaczej niz ja, zajada się ogórami, więc jej się sprawdziło, bo będzie miała również chłpoaczka (mamy termin w tym samym tygodniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość galka muszkatolowa
Ja jestem w 21 tygodniu i jeszcze nie znudzily mi się ogórki konserwowe;) A po pierwszej ciąży myślalam, że cale te zachcianki to bujda rozpieszczonych mamuś - teraz mnie pokaralo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaanaa
a jak to jest z mdłościami? Czy to prawda, że jak się haftuje, to na dziewczynke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość galka muszkatolowa
Ja za pierwszym razem prawie wcale nie mialam mdlości - jest baba;) Teraz do 4 miesiąca mnie męczylo calymi dniami, ale nie rzygalam wcale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widac nie ma na to reguly :) a czy ktoras z was robila test z pierscionkiem? sprawdzilo sie wam? bo mi tak, test robila mi przyjaciolka jak tylko dowiedziala sie o mojej ciazy i wywrozyla mi dziewczynke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość galka muszkatolowa
Ja robilam ten test, ale nad dlonią - wtedy jest odwrotnie:) Wyszlo mi po kolei: dziewczynka, cklopiec i... nic, obrączka się zatrzymala. Test robila mi moja mama i twierdzi, że nie oszukiwala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec ja z synkiem w ciazy niecierpialam soku pomaranczowego, a wciaz opijalam sie jablkowym, mdlosci mialam do 3 miesiaca,brzuch wysoko. Natomiast z corka w ciazy odrazu naszla mnie ochota na sledzie, mdlosci mialam az do 6 miesiaca ciazy:o brzuch bardzo nisko w oby dwoch ciazach objadalam sie slodyczami:p Ogolnie mysle, ze na to nie ma reguly i u kazdej to wyglada inaczej, chociaz cos w tym jest:p z obraczka to moja mama wywrocyla mi dwoch chlopcow, wiec cos jej nie wyszlo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bziczek
ja od urodzenia uwielbiam kwaśne: kapusta kwaszona, ogórki kwaszone, cytryna, wisnie... Smaki w ciązy wogóle mi sie nie zmieniły. Po ciastku mogę zjesć kwaszonego i tak na zmianę. Mdłości też nie mialam. Brzuch - raczej wysoko. Dziewczynka będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hania_30
ja powiem tak:kazdy patrzac na mnie mowi,ze bedzie chlopiec bo brzuch jest wysoko i ladnie wygladam:). od poczatku ciazy litrami pilam sok pomaranczowy, jadlam glownie kwasne rzeczy, odrzucalo mnie od slodyczy,chociaz przed ciaza bylam ogromnym lasuchem. juz dwa usg potwierzdily ze bedzie dziewczynka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slodkiego jadlam ile widzialam :-) ale ani raz nie mialam ochoty na ogorki czy sledzie Jest chlopak:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×