Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nonemi

South BEACH --REWELACJA--- prosta smaczna i odchudzjąca ---

Polecane posty

Gość śliwki na wierzbie
ten weekend będzie koszmarny! wszędzie grille i imprezy. zawieszę sobie na szyi kartkę z napisem "jestem na diecie". a do tego pojawiły się już świerze truskaweczki!!!!!!!! stanowczo za wcześnie dziś wstałam. im będę dłużej spać, tym mniej mi zostanie godzin do wieczora :D a o chromie czytałam gdzieś, że jest rakotwórczy, więc wolę nie stosować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śliwki na wierzbie
do obsession202 soczewica ma bardzo niski indeks glikemiczny, poza tym skoro można jeść fasolę, to dlaczego nie soczewicę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość southbeach
soczewicę można :) Śliwko, właśnie dlatego dziwiłam się, że zaczynasz dzisiaj. Ja od poniedziałku a męczyć się będę w następny weekend :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość southbeach
A te tuuskawki są jeszcze niedobre, jak się pojawią te dobre to już będziemy mogły ich skosztować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość southbeach
Cieszę się, że będzie nas więcej 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śliwki na wierzbie
jestem już trzeci dzień i co najważniejsze- daję radę!!!!! nawet słodyczy mi się nie chce. mam już tylko odrobinę dosyć jajek, ale bez nich zupełnie opadam z sił. a może znacie jakiś zamiennik??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość southbeach
Tp napisz nam co ty w ogóle jesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość southbeach
Ja dzisiaj zaczęłam i jest OK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śliwki na wierzbie
na śniadanie jem jajko, albo jajecznicę, albo inną postać jajka :) do tego pomidor, albo jego część. w międzyczasie przegryzam papryką, czasem jakiś jogurt natur. 0% z zapachem pomarańczowym, na obiad mięso białe i ogórek albo znów pomindor. dziś się złamałam i zjadłam 2 truskawki ;( ale były takie piękne, czerwone i błyszczące i pachnące. ale więcej już nie będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śliwki na wierzbie
jestem czwarty dzień na diecie i schudłam 2 kg. pewnie pozbyłam się tylko wody z organizmu, ale to nic. grunt, że waga drgnęła!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość southbeach
Ja zaczęłam dzisiaj i zobaczymy...na razie się trzymam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość southbeach
Ja się obkupiłam w tuńczyka w sosie własnym i w oleju, ser biały odtłuszczony, białe mięsko z kurczaka i sok pomidorowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakiego koloru jest jeszcze mieso kurczaka? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość southbeach
Kurczak ma białe mięso (pierś) i różowe mieso (cała reszta)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś czwarty dzien diety, nie wiem czy jest jakas roznica bo nie mam wagi:] a czy cos widac to tez nie wiem, bo ja zawsze jak zaczynam cwiczyc albo mam diete to wmawiam sobie ze są efekty wiec nie jestem obiektywna:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i dupa, mam gdzies taką diete, w sobote mało co nie zemdlalam przez nią, nie bede sie truc niewiadomo jak i po co, ide do dietetyka jak normalny czlowiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dieta nic dla dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i co taka cisza? Nic sie nie dzieje? Ja postanowiłam zacząc od dziś juz jestem po pierwszym sniadanku podanym w jadłospisie na poczatku tematu czyli jajeczniczce nie wiedziałam z ilu jajeki wiec zrobiłam z 3 niestety bez cukini bo nie miałam pod ręką no i szklaneczka soku warzywnego i kawe bez kofeinowa. Zobaczymy jakie bedą efekty.Mam do zgubienia ok 14-17kg zostały one po ciązy i nie moge sie ich pozbyc!Waga stoi jak zaklęta czy jem duzo czy mało.Wiec spróbuje czy ta dietka cos ruszy. Mam nadzieje ze wiecej dietkowiczek sie pojawi chetnych do wymiany doswiadczeń! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monalisa23.
witajci;-) Juz kiedys bylam dosyc dlugi czasna SB , i wiem,ze jest skuteczna, schudlam wtedy jakies 15kg, i nadal utrzymuje swoją wage, no moze czasami przybedzie jakies 2-4kg, ale ogolnie nie jest zle, teraz postanowilam shcudnac jeszcze wiecej planuje zrzucic 10kg;-) Dlatego tez pierwszy dzien sb juz dzis;-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny:) od jutra zaczynam:) bo spasłam sie jak świnia 😭😭 uuuuuuuuuu... 😭 chciałabym zrzucic ok 30 kg 😭 do usłyszenia jutrooooo ranoooo 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Too Much Sweets
Jest tu ktoś? Bo SB zamierzam zacząc od jutra:) Nigdy nie stosowałam żadnych diet, a teraz wzięło mnie na zastosowanie jakiejś. I wybrałam właśnie SB. Próbowałam kiedyś Kopenhaskiej, ale drugiego dnia rano zemdlałabym, więc nie chciałam ryzykowac. Zamierzam stosowac się do tego : http://www.dieta-odchudzanie.pl/dieta-south-beach.html Czy któraś z Was też korzystała z tej stronki? Czy może polecacie inną? Jest ktoś, kto zaczął ostatnio, albo zamierza zacząc w najbliższym czasie SB? Potrzebne mi są rady dotyczące tej diety. Proszę Was o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Too Much Sweets
Ja dzisiaj rano, przez postanowieniem o spróbowaniu tej diety zjadłam naleśnika z serem, ze śmietaną i cukrem, póżniej drożdżówkę. Później stwierdziłam, że zaczynam tą dietę i już od tamtej pory nie miałam nic w ustach. Zaczęło mi w brzuchu burczec, więc stwierdziłam, że zrobię sobie kolacyjkę z SB. I zjadłam właśnie 1 liśc sałaty zielonej, pół pomidora, 2 plasterki szybki i 5 małych pieczarek marynowanych. A mam do Was taką prośbę. Macie może stronki z różnymi przepisami na śniadanie / obiad / kolację. Co wy codziennie jecie? Bo przecież nie będę jadła w kółko tego samego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena2233
Witam no to tu jesteście :) Ja przeczytałam już chyba wszystko na temat tej diety i od wczoraj ją stosuje póki co jest ok :) zobaczymy jak będzie dalej założyłam nawet specjalne dwa zeszyty w jednym notuje wszystkie przepisy itp... a w drugim co zjadlam o której godz. itp... no teraz to tylko czekać na rezultaty :):) a muszą być ogromne bo przede mną 30 kg do zrzucenia a za rok ślub więc musze ;) byłam już predzej na innych dietach i po każdej przybierałam czyli efekt jo-jo masakra mam nadzieje że tym razem będzie inaczej że ta dieta pozwoli zmienić mój sposób odżywiania na stałe :) Więc od dzisiaj dołańczam do was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hikari
Cześć Dziewczyny... jesteście?:) ja zamierzam zacząć od jutra...generalnie to jestem na jakiejś dietce, jem mało, nie jem makarnów, ziemniaków, ale jeszcze musze odstawić razowe pieczywo i owoce na 2 tygdnie. Nie będzie to dla mnie dużym problemem. Myślałam o kopenhaskiej, ale zdecydowanie badziej rozsądniejsza wydała mi się South beach... zaczyna ktoś ze mną od jutra?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balka24
a co z kerfirem widze ze kolezanka ktoira zalozyla temat piusze ze nie mozna ale ja czytalam w ksiazce ze mozna jogurty naturalne wiec moze i kefir mozna/:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam do was pytanie, jak sobie radzicie z organizacja tej diety. Śniadania są dość duze i czasochłonne a jak masz zjeść takie śniadanie kiedy rano masz 40 min od momentu wstania do wyjścia do pracy. W pracy przecież jajecznicy sobie nie zrobie. A jeść od razu po przebudzeniu nie powino się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słoń_ce
Witam Wszystkich :)!! Chciałabym rozpocząć od jutra Dietkę SB, jednak w przeciągu 2 najbliższych tygodni czeka mnie impreza firmowa:/. Czy myślicie, że mino tego mogę rozpocząć stosowanie dietki, zrobić sobie jeden dzień dyzspensy i znów do niej powrócić? Czy lepiej poczekać? Bardzo proszę o radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×