Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nonemi

South BEACH --REWELACJA--- prosta smaczna i odchudzjąca ---

Polecane posty

Gość marimar
hej. za 2 dni zaczynam dietę.muszę zakończyć kopenhaską. forum widzę umarło, chyba wszystkie panie schudły ;) ale może ktos sie przyłączy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sexy chica
ja dziiaj zaczelam SB na sniadanie zjadlam jajecznice z 2 jaj z pomidorem i 2plastrami szynki. do tego zielona herbata;] chcialam zapytac czy moge dodawac siemienia lnianego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emi3x
heh ja zaczęłam wczoraj SB :P mam nadzieje że uda mi sie schudnąc tak z 15 kg ;P chciałabym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kraczek
czy ma ktos ksiażkę w werscji ebook? ale po polsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez dzisiaj zaczelam diete sb na sniadanko jajecznica z cebulka i szynka... na lunch salatka... na obiad zrobie sobie \'niby leczo\'... :D mysle, ze dam rade, podobno pierwszy tydzien najgorszy , ale ja sie czuje nawet niezle... :)) pozdrowionka dziewcyzny na sb trzymajcie sie :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny gdzie wy jestescie
piszcie tutaj :D ktos chydnie jeszcze? Ja od dzis zaczynam. Naczytalam sie tutaj i tez chce jesc zdrowo dobre rzeczy a przy tym jeszcze chudnąć:D Toż to cud jakis :D Ktos jeszzcze chudnie od dzis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość car0lie
heja ! ja zaczynam SB od jutra ;) Dajemy razem!!! Czas schudnąc do wakacji. SB jest super, kiedys przeszlam cala 1 fazę i czułam się po niej swietnie, od dużej ilosci warzyw i ryb poprawila mi się cera, i czulam sie super. w ogole nie ciagnelo mnie do słodyczy ! ;) niestety zachorowalam i zlamala mnie herbatka z syropem malinowym na szybkie wyzdrowienie przed sesją :] no i wrocily stare niedobre nawyki :] niestety. ale tym razem się uda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny gdzie wy jestescie
Cześć :D fajnie że jestes:D jak ci idzie? Zaczełaś diete czy nie:P ja narazie wytrzymuje :D przekonuje mnie ta dieta jest smaczna prosta i zdrowa. Pisz kochana razem bedzie razniej. Inne Panie tez zapraszamy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nienażarta
Nareszcie znalazlam temat south beach... wlasnie z ta cala beach jest problem - podczas urlopu zamiast delektowac sie sloncem i rodzina to siedzialam na tej plazy i tylko liczylam waleczki tluszczu na brzuchu, okropnosc ;( cale zycie walcze z nadwaga i probowalam juz chyba tysiaca diet. Jako ostatnio uslyszalam o south beach, cięzko bedzie troche z tymi fazami i w ogole troche jestem zagubiona. Gdzies mi mignela ksiazka o tej diecie, mozna ja gdzies zamowic czy cos? Jakby mi ktos tak lopata wylozyl to moze bym wreszcie cos ze soba zrobila, juz nie moge na siebie patrzec. Najpierw south beach a po 12kg south b*tch hehehe, trzymam kciuki za wszystkie odchudzajace sie kafeterianki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama mam świetną książkę pomocną w przeprowadzeniu tejże kuracji, jeszcze się nie zdobyłam na zastosowanie wszystkich wskazań w praktyce, ale na pewno tego dokonam podczas urlopu. aha, ta książka to Dieta south beach, a autor Agatston Arthur, kupisz za niecałe dwie dychy w księgarni selkar, polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczynamdzis87
zaczełam dzis rano tą dietę... widzę że nikt tu już nie pisze...a moze odswiezymy temat ??? :))))))) może są dziewczyny,ktore "walczą" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×