Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nonemi

South BEACH --REWELACJA--- prosta smaczna i odchudzjąca ---

Polecane posty

marchewka nie, pomidor 1 dziennie- z tego co pamiętam. a co do zup to można ale takie przystosowane do diety, to ze nie zjesz z nich ziemniaków to chyba niewiele pomoże bo skrobia zostaje w zupie. No i oczywiście na czym ta zupa była robiona. Najlepiej żebyś sama sobie ugotowała - ja tak robiłam. jeśli Twoja mama akurat ja robi to może poproś żeby zostawiła ci trochę składników i sama coś dodaj. zrób ja na oliwie z oliwek- naprawdę dodaje smaku i np pokrój pora i pieczarki, dodaj kalafiora, brukselkę itp. no i dopraw do smaku, przysłowiowy śmietnik. Ja jak robiłam takie zupy to gotowałam gar i starczał mi na 3 dni, jak nie miałam ochoty nic gotować to tylko odgrzewałam i obiad gotowy. Dobrze ze mi przypomniałaś, muszę sobie taka zrobić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kobietki, dopiero dzisiaj i teraz tu zajrzalam, bo wiecie co mi sie wczoraj wydarzylo? walnal mi caly system i jeden rozdzial pracy licencjackiej poszedl mi w dym, normlanie sie rozryczlam a teraz musze pisac wszystko od poczatku, ja sie zaltuke, nawet z tego wszystkiego o jedzeniu zapomnialam. a z tym weselem czikkus masz racje;-) w jeden dzien 21 czerwca zrobie sobie szalenstwo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupujcie zupy mrożonki!! najlepsza jest grzybowa mmmmm... ale niestety tam sa ziemniaki wiec pozostaja mniej pyszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do pracy magisterskiej to jak ja pisałam to zawsze wysyłałam sobie sama na mejla w razie W Polecam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy tu sie pracami magisterskimi martwicie :P a ja mam mature !!! :O :O :O aaaaa, jutro gegra :( :( :( 3majcie kciukii mocno mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zobaczysz czikuss niedlugo matura bedzie tylko dla ciebie wspomnieniem;-) bedzie dobrze;-) a oczywiscie trzymam jutro kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze to kilka kciuków wiecej ;) ;) :* :* :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W morde jeża, dziś już 9ty a ja zapomniałam o diecie ;) wzięłam sobie do pracy jabłko... Trudno, przynajmniej śniadanie było w normie. Muszę wymyśleć szybko jakiś jadłospis na najbliższe dni. A od dziś zaczynam biegać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zostałam natchnieta wczoraj ta zupka ze wzielam izrobilam sobie dzisiaj :D pyszna jet, juz 2 razy ja jadlam i niemoge przestac. wiec, woda, kostka bulionowa, sol, pieprz itp. Cebula + pieczarki podsmazone na oliwie z oliwek, pokrojony por zagotowac z bulionem, dodac pieczarki z cebule, nastepnie kalafior, brokul, czosnek i jak ktos jeszcze cos lubi to dodac. No i oliwa z oliwek. a jutro jak zostanie to dodam troche grzybow suszonych i bedzie grzybowa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czikaa jak tam poszlo na najwazniejszym egzaminie w zyciu :D I jakie masz plany zwiazane ze studiami ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja piernicze, tez zwaliłam gegre :/ tak ogolnie jakby dobre humory mieli to by mi dali 80% z angola i 70% z gegry, wtedy może Akademia Ekonomiczna w Poznaniu wita!! eeehh a jak nie to bede sie tułała przez rok pewnie :(( ale to naprawde bardzo optymistyczna wersja .... kurde najgorsze jest to, ze czuje, ze umiem wiecej niz na te 80% z angola... w ogole podczas sluchania dzwony biły :( :( :( ehhhhh :( :( :( a co do diety Grusiu ja tez jakos dzisiaj nie w humorze na diety wiec zjadlam snickersa, i soczek truskawkowy i przyjaciolka kaczke usmazyla w majeranku :( od jutra biegam i SB wchodzi wielkim krokiem, w koncu mialysmy juz zaczac dzis. jeszcze przed moja osoba stoją ustne: ang, ruski, polski i pisemny ruski bleee juz mam dosyc :O:O:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze wiecie na jakie kierunki mozna isc z geo i ang rozszerzonym (+polski podstawa i ruski podstawa) jakby co, ewentualnie :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gruszka karmelu
Hmmm, nie mam pojęcia :P Ale nie zakładaj od razu pesymistycznej wersji, u licha. Kiedy masz wyniki? Dołączam do trzymających kciuki ;) W diecie kompletna lipa, zeżarłam chipsy. Z SB chyba jeszcze się wstrzymam, narazie ograniczę kcal (tak, wiem, to głupota, ale zależy mi na czasie) i jakoś przecierpię te 2 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to co olewamy diete? ja wczoraj nawet biegałam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja ciagle szukam partnerki, która zacznie ze mną I fazęę :P chcociaz nie mam humoru wcale na diety ;( zasrana maturaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj tez biegalam! pamietajcie dziewuchy, dieta to 70% chudniecia a sport 30% chociaz bardzo pomaga choć biegam musze odstawić łososia w śmietanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odstaw śmietanę, łosoś jest dobry ;) Ile minut dziennie biegasz? Na bieżni czy normalnie? I jakim tempem? Zastanawiam się czy mam tak kiepską kondycję czy coś robię źle skoro wysiadłam po 20 min i jeszcze przez kolejne pół godz byłam cała czerwona ;) Właśnie wróciłam z rolek, kurna, tyle ludzi się pęta przy niedzieli po parku, że nie ma się gdzie rozpędzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz jak ktos nie biega to ciezko tak, nawet 20 minut biec ja biegalam pierwsze 2 razy po 15, dookola osiedla, cala czerwona bylam ale idzie coraz lepiej. kondycja do biegania musi sie uksztaltowac. nawet jak inne sporty sie uprawia a sie nie biega to jest ciezko tak pobiec, od zaraz. jak ktos ma wole przebiec. Zeby przebiec 20 minut bez problemu potrzebny jest nawet plan treningowy niby, zeby kondycje wzmocnic- brat mi podsunął ;) ;) 1tydzień)pon,środa,sobota-20minut_energicznego_marszu 2tydzueń)pon,środa,sobota-30minut_energicznego_marszu 3)pon,śr,sob- 8razy(1minuta_biegu/3min_marszu) 4)pon,śr,sob 10x(1minuta biegu/2 minuty marszu) 5)pon,śr,sob 12x(1min biegu/ 2 min marszu) 6)pon,śr,sob 7x (2min biegu/ 2 min marszu) 7)pon,śr,sob 5(3 min biegu/ 2 min marszu) 8)pon,śr,sob 4x (4min biegu/ 2 min marszu) 9)pon,śr,sob 3x(5min biegu/ 2 min marszu) 10)pon,śr,sob 3x(6min biegu/ 2 min marszu) 11)pon,śr,sob 3x(7min biegu/ 2 min marszu) 12) poniedzialek: 2x(10 min biegu/2min marszu) środa: 2x(12 minut biegu/2 min marszu sobota: bieg 20 minut. cel osiągnięty!! więc widzisz według specjalistów od biegania aby bieg stał się pasją trzeba dochodzić do 20 minut czystego biegu przez 12 tygodni :P :P jak ktos codziennie by biegal to sie dojdzie w miesiac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejos hejos:-), zaniedbywalam troche nasze forum;-), ale mialam troche zakrecenia na uczelni, i ta komunia sisotrzenca, ale pisze wam ze jestem z siebie dumna bo nawet dzisiaj mimo tylu pysznosci ja nic nie ruszylam niedowolonego:D to juz 7 dzien I fazy a ja sie trzymam;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E, to nie jest ze mną tak najgorzej bo mogłabym zaczynać od 10tki ;) Ale pasji z tego nie będzie w moim przypadku ;) Zrobiłam zapas warzyw na najbliższy tydzień i jeszcze zaczynam kręcić codziennie pół godz hula hopem oprócz jazdy na rolkach. No i te nieszczęsne pareo też sobie kupiłam ;) Nawet znalazłam fajny kostium kąpielowy. Pozostaje nieco się opalić żeby nie straszyć ludzi nad morzem - żałosne, będę się opalać żeby jechać nad morze, to powinno działać w drugą stronę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my z sasiadka dajemy rade 10 minut :P nie wyobrazam sobie dluzej hehe :P a musze 10km przez godzine przebiec bo chce wziac udzial w biegu z klubu biegowego mojego brata :( chyba nie dam rady ... tak godzine, non stop ? :( :O:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ustny angielski !! 19/ 20 :D czyli 95% dobrze kciuki trzymacie ;) i jutro trzymajcie dalej!! :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow, to ładnie, gratulacje :D A tak się martwiłaś... U mnie też niekiepsko, 1 kg w dół. Mam nadzieję, że to nie będzie tylko chwilowy spadek. W każdym razie motywacja rośnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swiat pieknieje dla wszystkich ;) ustny ruski tez zdalam, teraz to juz sie niczym nie martwie 15/20 czyli 75% (a liczyłam na 31%) :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie trzymam mojej 2 fazy a kilogramy niestety nie spadaja. Ale sie nie poddam, moze w cm idzie, to sie okaze w najblizszym czasie bo spodnie juz byly przyciasnawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, mi został jeszcze 1 kg do wymarzonej wagi, brzuch trochę schudł więc jestem prawie zadowolona ;) Ciekawa jestem czy jazda na rolkach coś da na cellulitis i tyłek ale na pierwsze efekty będę musiała poczekać z miesiąc czy dwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, od kilku dni stosuje diete Sb i mam kilka pytan dotyczacych jedzonka w I fazie. Czy mozna jesc bialy chudy ser, groszek i fasole z puszki? I czy do zrobienia panierki do piersi z kurczaka odpowiedni bedzie sezam w zamiast bulki tartej ? I czy rzeczywiscie trzeba ograniczyc picie herbatki? Pozdrawiam, ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×