Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość julita 17

CZY WYPADA TAK SIE UBRAC NA WESELE ?

Polecane posty

Gość jkyyh
nie wy pa da. wysmieją cię kobito..... współczuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JJJUUZ
Gość JJJUUZ
daj znac tym nieszczesnikom bo najwidoczniej nie byli na twoich szokoleniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale naprawde
jak jeden z materialow to skora to jest ok, reszta jest straszna- ta czarna marynarka z brazowymi wstawkami- KOSZMARRRRR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale naprawde
poza tym oprocz pierwzsego tam sa inne dodatki (nie biore pod uwage granatu z czarnym o tym nie mowia i ja nie mowie z esie nie nosi po prostu sama nie cierpie bo jest smutny) a zdjecie z nine west wkleilas chyba przypadkiem , bo tam ten czarny chyba jest chociaz niekoniecznie, w sladowych ilosciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JJJUUZ
nic dziwnego - ci ludzie nie byli na tych szkoleniach, o ktorych piszesz i nie znaja sie tak jak ty. slynny projektant "allegro pl" moze sprosta twoim oczekiwaniom i ZASADOM. nie ma to jak one

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JJJUUZ
dziewczyno ty nic nie widzisz cala gama zdjecia skomponowana jest miedzy czernia i brazem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale naprawde
widze i nie podoba mi sie to .i uwierz ze tak powtarzali zawsze.tak to sie moze ubrac ktos kto ma mnostwo kasy, dobre buty, dodatki , wszystko najlepszej jakosci., ale wyobraz sobie taka typowa polke na ulicy-czarne prtzedpotopowe buty na obcasie , czarne materialowe spodnie, za zcesto pracne i brazowy zakiet-uuuuu az boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale naprawde
nie kupuje na allegro.pl.nie mieszkam w polsce, poza tym stac mnie na nowe firmowe ciuchy, bo taka mam prace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JJJUUZ
bo wy nie rozumiecie wlasnie tego, ze te wasze szkolenia i programy tv produkujace zasady sa w wersji moda dla ubogich i bez gustu zeby sobie jakos radzili. jezeli zestawy wszytskich najlepszych projektantow ci sie nie podobaja to znaczy ze nie masz gustu i poza paroma zasadami sobie nie radzisz. poza tym pisalas ze zestawienie czarnego z granatem ci sie nie podoba. sprawdz sobie swoje wlasne wypowiedzi. chcialam ci poszerzyc horyzonty wizualne ale widze ze jednak nie da rady. wiesz lepiej niz artysci mody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JJJUUZ
i w dodaku nie rozumiesz ze ta argumentacja jest na twoja niekorzysc??? gdybys byla sklepowa w pcimiu to rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale naprawde
nie podoba mi sie i tego sie trzymam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JJJUUZ
trzymaj sie i dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale naprawde
poszerzyc horyzonty ty -mi buhahaha. wiesniareczkowata panna cale zycie kupujaca w polskich sklepikach-dobre!!! i karmiaca sie zdjeciami srtojow znanych projektantow na ktore ja nie stac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JJJUUZ
;) nie tylko modelka ale i wrozka? widze ze obie dziedziny masz opanowane do perfekcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale naprawde
juz nie modelka (nie te lata) i jeszcze nie wrozka, tez nie te lata, ale smieszy mnie jak polki wypowiadaja sie o modzie szczegolnie firmowej bo w polsce nawet nie amcie szansy na zywo zobaczyc tych ciuchow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JJJUUZ
jakie ty mozesz miec pojecie gdzie ja jestem i co w zyciu widzialam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki wątku
dziewczyno ja osobiscie bym sie tak nie ubrala. nie lubie spodni 3/4 to po pierwsze, a po drugie na wesele najlepeij zalozyc sukienke albo spodniczke, nawet jesli nie lubisz. raz na jakis czas mozesz ubrac nie spodnie, nic ci sie przeciez nie stanie. stroj ktory opisalas pasuje raczej do wyjscia do pubu albo jakiegos klubu, ale raczej nie na wesele. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shemag
Czy czarna sukienka na weselu nie wypada? NIedługo wybieram się na wesele szwagra. Upatrzyłam sobie śliczną , czarną, skromną, długą sukienkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×