Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość julita 17

CZY WYPADA TAK SIE UBRAC NA WESELE ?

Polecane posty

Gość julita 17

Mam 17 lat.W sobote ide na wesele wujka. Wybralam juz stroj i dodatki, pytalam sie kilku osob czy wypada tak przyjsc ubranym na wesele i sa ZA, jednak chcialabym sie jeszcze upewnic:) czarne spodnie z lekkiego materialu ( dlogosc 3/4 ) brazowa bluzka z duzym dekoltem,marszczona na brzuchu szeroki zloty pasek zlote buty na obcasie kolczyki badz lancuszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka szklaneczka1
nie wypada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to jest problem
osz kurwa...wiesniactwo na maxa. Ale ubierz sie tak bedzie smiesznie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julita 17
wlasciwie to ze wzgledu na opinie sie tak ubiore,ale pytam z ciekawosci...zreszta wiem czego sie spodziewac:) na kafeterii wszystko co jest w kolorze zlotym jest uznawane za tandete,wiesniactwo i kicz,a i za styl bazarowy :D Juz nie wspominajac o butach z czubkiem czy blyszczacych dodatkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka szklaneczka1
no mi racze chodziło o szacunek dla panstaw młodych A czy wypada pani młodej ubrać sie jeansy rurki i koszule w kratę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no oczywiscie
mysle ze powinnas wiedziec ze razcej nie zestawia sie brazu z czernia.pozycz jakies inne spodenki, albo czarna bluzke, bedzie troche lepiej. i nie przejmuj sie-zlote i srebrne dodatki to teraz na zachodzie krzyk sezonu wiec nie przejmuj sie ze Ci napisza ze to kicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mondra gópja
ja bym ubrała spodnie bezowe do tego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka szklaneczka1
nie łaczyć brazu z czernią???? z czarnym możesz łaczyc całą game kolorów Autoraka nie pytała jakie kolory mozna łaczyc-tylko czy wypada iść w tym stylu ubrana na wesele Jesli chodz o kreacje wieczorowe wszystko co błyszczy zawsze będzie na topie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no oczywiscie
ale niestety nie braz.wyglada to strasznie ponuro!!!!! chyba ze ta bluzka bylaby z dodatkiem innego koloru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julita 17
Co do kolorow to jestem przekonana bo juz przymierzalam caly zestaw i wyglada naprawde dobrze, chodzi mi raczej czy ,,ten styl,, pasuje:) wiem ze teraz sie juz coraz bardziej odchodzi od sukni balowych i w ogole ze zaczyna sie na wesela nosic spodnie, mysle ze spodnie pasuje, bardziej pytam o bluzke,zloty pasek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julita 17
samo polaczenie brazu i czerni moze wyglada ponuro,ale kiedy dodaje do tego zlote szpilki i zloty pasek to zestaw nie wyglada smutno....raczej jak polaczenie elegancji z ekstrawagancja...takie jets moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JJJUUZ
polaczenie brazu i czerni bardzo mi sie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no oczywiscie
to nakladaj i sobie pupy nie zawracaj opinia innych.bedziesz tylko gosciem, jakbys byla druhna to inna bajka, a tak baw sie dobrze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julita 17
no oczywiscie : dzieki :D mysle ze bede sie bawic niezle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julita 17
spodnie 3/4 a co konkretnie ? nie maja ZADNYCH naszywek,srebrnych guziczkow,haftow....sa w zupelnosic jednolite i siegaja do polowy lydki...material trudno mi okreslic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka szklaneczka1
a może zamiast spodni kup czarna spódnice do tego pasek który wybrałas i te szpilki jest to napewno bardziej elegancka kreacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julita 17
tylko ze ja nigdy nie nosze spodnic...jak teraz sie nawet przelamie to mysle ze bede sie czuc niekomfortowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no oczywiscie
jak ma kupowac to na milosc boska -nie czarna!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka szklaneczka1
ale spodnie 3|4 racze nie pasuja na wesle no pomyśl palicjant w sanddałach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fashionista
czarny to nie kolor. to brak koloru. czarny zabija inne kolory. nie polecam zakladania czarnych spodni i brazowej bluzki bo wyglada to tandetnie i obie rzeczy traca na takim polaczeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale naprawde
zgadzam sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fashionista
nie wypada sie ubrac na czarno na wesele. to jest WESELE nie pogrzeb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam w zeszłą soboę na weselu, na blisko 300tu gości ani jedna kobieta nie miała na sobie spodni. Ale rób jak chcesz :) Najwyżej będziesz się wyróżniać - nie koniecznie w dobrym tego słowa znaczeniu. Jeśli państwo młodzi zapraszają Cię, płacą za Twoje żarcie ok 150zł to miej chociaż dla nich tyle szacunku, żeby się ubrać elegancko, ślub to nie impreza w kubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale naprawde
ponownie sie zgadzam.ladne powloczyste spodnie typu stroj wyjsciowy tak-ale czarne korsarki- nie nie i jeszcze raz nie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JJJUUZ
ale przeciez na weselach wiekszosc osob ubrana jest koszmarnie. pseudoelegancko a wy lansujecie te zasady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julita 17
dziwne ze wszystkie osoby ktore widzialy mnie w tym stroju sa ZA a wszystkie ktore mnie nie widzialy sa PRZECIW :) moze dlatego ze kazdy z Was wyobraza sobie ten stroj inaczej... .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×