Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość basiaaa_25

Ciąża-krwawienie

Polecane posty

Gość basiaaa_25

Czesc... dzis rano zauwazyłam na majtkach trochę krwi, zdarzyło mi się to pierwszy raz, jestem w 18tyg ciąży ... powiedzcie co to moze byc? Czy mogło cos się stać? Czy komuś z was tez zdarzyło się takie krwawienie ... co na to lekarz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elcia24
wszelkie krwawienie w ciązy może być niebezpieczne - skonsultuj się z lekarzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiaaa_25
ide do lekarza o 18 ... ale wolałam wczesniej tutaj zapytac... czy to objaw poronienia:( ? ... czy to mozliwe zeby tylkop raz wystąpiło takie krwawienie, czy to moze sie powtarzac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ratujcie
Kiedy dziewczyny zrozumiecie,że plamienie i krwawienie w ciąży zawsze jest niebezpieczne,radze udać się do szpitala na izbe przyjęć.Miałam dwa razy plamienia i zawsze były one objawem zagrożonej ciąży.Ile razy się zdarzyło u nas w szpitalu,że dziewczyny przychodziły po kilku dniach lekkiego plamienia i kończyło się to prawie zawsze żle....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ratujcie
Plamienie w 2 trymestrze jest bardziej niebezpieczne niż w pierwszym.W ciąży szyjka macicy jest bardziej przekrwiona i dlatego zdarzają się często nie grożne plamienia szczególnie na początku ciąży.Ale jeżeli dzieje się coś w tak już zaawansowanej ciąży to nie rokuje to niczym dobrym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie zawsze choć faktycznie krwawienie w drugim trymestrze jest najbardziej niebezpieczne ale może być spowodowane po prostu seksem czy badaniem ginekologicznym mało delikatnym, może też niestety być spowodowane odklejaniem łożyska a to już niebezpieczne i dla dziecka i dla matki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiaaa_25
dzieki za odp. nie moge isc nawet na izbe przyjęć bo jestem na wsi u rodziców, mąż dopiero o 15 po mnie przyjedzie i wtedy bede mogła dopiero isc... ale jak narazie od rana więcej nie leciało ... jeju boję sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Połóż się i najlepiej leż do przyjazdu męża, nic Cię nie boli? Czułaś już ruchy dziecka czy jeszcze nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiaaa_25
nie jeszcze nie czułam ... bóli specjalnych to nie mam .. takie jak zwykle .. ale lekarz mówił, że tonormalne bo macica się powiększa itd ... jedynie w głowie mi się kręci ... cały czas leże ... teraz troszke tak na pół leżąco zeby na klawiaturze można było pisac ... zaraz sie położe, możę przespię i bede czekać na męża...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×