Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość uczona

zakupy w PROVEA

Polecane posty

Gość uczona

Otrzymałam nidawno telefon z ofertą zakupu slip męskich TONO, po atrakcyjnej cenie. Zgodziłam się. Kilka dni temu dostałam list od tej firmy z powiadomieniem, że jeśli do 21-08-2007 nie zgłoszę telefonicznie rezygnacji z dalszych ofert (ceny bardzo wysokie) to takowe paczki będę otrzymywać. Więc od razu chwyciłam za telefon i dzwonię, a tam nic. Nikt nie odbiera, tylko automat wypowiada ciągle tę samą formułkę. Dzwoniłam przez kilka dni na kilka numerów i nic. Wysłałam więc e-maila, w którym zrezygnowałam z ofert, łącznie z ofertą promocyjną. Przecież to jest chamstwo a nie kulturalne zakupy .Myślę, że ktoś myśli tak jak ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Właśnie natknełam się na wasze forum. Nie jestem zdziwiona że opisujecie w taki sposób tą firmę, ale wy napewno będziecie zdziwieni jak ja wam opiszę moją historię. Mieszkam z rodzinką w Niemczech i tu też działa ta firma. Pod taką samą nazwą męczy tutejszych \\\"niby klientów\\\". Ja dostałam reklamę owej firmy pocztą. Tam widniała super okazja. Wypełniłam kupon, zaznaczajac jednocześnie że nie chcę być klientką tej firmy. Chcę towar dostać tylko raz i rezygnuję z dalszej współpracy. Dostałam towar. Przesyłka była w mojej skrzynce. Nic nie musiałam podpisywać, co mnie zdziwiło. za przesyłkę zapłaciłam jeszcze tego samego dnia. Po jakiś 3 lub 4 miesiącach otrzymałam od nich znowu paczkę i znów nie musiałam niczego podpisywać. Towar beznadziejny i wogóle nie mój rozmiar. Zadzwoniłam do tej firmy. Powiedzieli mi że paczkę mogę odesłać, ale to niby 3 paczka a za poprzednią nie zapłaciłam. Oczywiście ABSURD.... Paczke wysłałam do firmy plus wyjaśnienie... że innej paczki nie otrzymałam itd. Dostałam w sumie od tej firmy (przez jakiś rok) 6 upomnień. Przy 5 upomnieniu zgłosiłam sprawę na policję i do mojej adwokadki. przy 6 upomnieniu miałam dość. Napisali że blokują mi konto i sprawa idzie do sądu. Wtedy moja cierpliwość się skończyła. Zadzwoniłam do nich i rozmawiałam z X. powiedziałam mu że proszę o dokładny adres bo policja nie może się z nimi skontaktować i że może moje papiery plus papiery od adwokadki trafiają pod zły adres. Pan X słysząc policja, adwokatka itd połączył mnie z panem Y (przełożony), ale wcześniej mu naświetlił sprawę. Więc suma sumarum dziś przyszło pismo że nie ma sprawy ale kwota (która urosła o chyba 500 procent) została umożona.... Jednak chce was poinformować, że z nimi lepiej nie wchodzić w interesy. Niemcy nie dostają nic i potem muszą płacić po 700 euro, albo lepiej zapłacą dla świętego spokoju a tu dalej dostają upomnienia. To jest PARANOJA. Takich tematów na niemieckich forach jest dużo. JA NIE CHCĘ MIEĆ Z NIMI NIC WSPÓLNEGO... pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 5 miesięcznego synka
nie podoba mi się jak ta firma funkcjonuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zieloneq
Oszuści i banda idiotów ignorujcie ich paczki nie chce mi się o tym pisać bo nie warto ale przestrzegam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amirek
Czytałam o tej firmie na innych forach i postrzegłam tylko 1 osobę która nie miała z nimi problemu...Ale nie wiem po co, jednak pytała i o firmie i jakości bielizny....?... Do mnie standardowo zadzwonili z prpozycją promocyjnej przesyłki, zgodziłam się. Nikt nie uprzedził że będą następne... Nie dostałam przesyłki w obiecanym terminie. A w między czasie wyjechałam z kraju na 4 miesiąca . Po przyjeździe miałam już 2 przesyłki z wezwaniem do zapłaty . Dokładnie przestudiowałam papiery od nich. Dowiedziałam się że jestem klientka i mam numer i że mogę zrezygnować. Potem zapłaciłam za tą promocyjną 3kę, resztę odesłałam z dołączonym liścikiem w którym napisałam że nie życzę sobie więcej przesyłek i żeby usuneli mnie z listy swoich klientów. A potem dostałam wezwanie do zapłaty za przesyłkę którą odesłałam. Więc oburzona złapałam się za telefon . Miła pani powiedziała że żadna przesyłka do nich nie dotarła i czy mam potwierdzenie? Po 2mieśiącach potwierdzenia już nie miałam. Więc dzwoniłam wkurzałam się, kłóciłam się, groziłam.. A w między czasie przychodziły kolejne upomnienia, no i jeszcze jedna paczka! Tego było za wiele! Po kolejnych telefonach udało się nareszcie dojść do porozumienia - zapłaciłam za ta doszła przesyłkę (już droższą) i mam z nimi spokój! Już rok.Na jakość bielizny nie narzekam. Jest ładna i rzeczywiście dobrze się nosi. Jest w tej chwili moją ulubioną. Nie rozłazi się po kilku praniach.Wolałabym jednak ją kupować od bardziej uczciwej firmy. Bo tu daleko niosło naciągactwem i oszustwem!!! Odradzam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk
Zostałam oszukana przez tą firmę. Chciałabym wystosować jakieś pisemko, ale nie mam adresu... Wiem, że odsyłałam im coś kiedyś, ale nie mogę znaleźć potwierdzenia z adresem, na jaki odesłałam przesyłkę (ale na wszelki wypadek mam je na pewno). Wysyłają do mnie jakieś upomnienia, a nie ma tam żadnego konkretnego adresu, na który można coś do nich wysłać. Pomóżcie mi, może ktoś ma do nich adres??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JSN
Podpisuję się... też mam z nimi problem w Polsce. Ignorować odsyłać paczki... Zabiłbym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość QQ12
To samo było u Mnie zapłaciłam za 1 paczkę bo była promocja i mozliwość zwrotu i rezygnacji w każdej chwili.Jakież bylo moje zdziwienie jak otrzymałam ok 3 tyg temu fakturę za niezapłacony towar na bagatela 158zł ktorego nigdy na oczy nie widziałam.zadzwoniłam do firmy i oznajmiłam Pani że owszem zamówiłam 1 przesyłkę ale za jakiś czas telefonicznie zrezygnowałam z dalszych przesyłek.Pani przyjęla moje argumenty i powiedziała że cyt."skoro tak uważam iż nie otrzymałam tych przesyłek na które została mi wystawiona faktura"to powinnam zrezygnować na piśmie.Ja nie bedę zwlekać jeszcze jedna fv do zapłacenia i zgłaszam sprawę na policję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wnerwionq
Ja wczoraj otrzymałam 2 przesyłke z której wczesniej zrezygnowałam , dzis zostanie odesłana i dodatkowo tam zadzwonie o ile sie dodzwonie jak cos bedzie nie tak to do sądu powiem zeby mnie podali i sprawa wygrana moja bedie bo mam dowody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiekx
dostaje bieliznę tej firmy już ponad rok. Jakość bardzo dobra, żadnych problemów.Jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uskaaaja
też nie mam z nimi żadnych problemów, jak jakiejś przesyłki nie chcę to zaznaczam to na stronie internetowej i nie przychodzi do mnie. Mnie się ta bielizna podoba, jakościowo jest dobra. Jak na razie nie zrezygnuję z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość QQ12
Oddaję sprawę na policję ,konsultowałam się z policją i to jest wg kk wyłudzenie pieniędzy.Jeżeli miałabym to w namacalnie to ok ale oni nawet nie przesłali mi tych kolejnych paczek o które mnie obciążają.Pozdrawiam zadowolonych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nynysia
Przepraszam bardzo znam fimre bardzo ,dobrze i nie wiem dla czego na forach wypowiadacie się w taki sposob. 1.Wypelniacie kupon bądz dzwoni do was telemarketerka ,która pracuje i jest traktowana jak za przeproszenie dno a są to Panie bardzo dobrze wykształcone i mają obowiązek poinformować o wszystkim a jak nie to trzeba się dopytać 2. Jeżeli już złożyliście zamowienie do ok. tyg dostajecie list potwierdzający ,kwota i wszystkie dane adresowi itp i tak samo ,że będzie firma wysyłać 4 razy w roku ciekawą oferte itp I także jest napisane ,że po pierwszej przesyłce ,można z takich oferty zrezygnować i nie ma żadnych konsekwencji a Panie ,które piszą na tych forach nie zrezygnowałe i mają pretensje do firmy a powiny mieć same do siebie 3.Jeżeli przesyłka nie przychodzi to nie jest to winna firmy ale poczty Polskiej bo jeżeli wiecie to przesyłka przychodzi bez pobrania oraz bez potwierdzenia , czasem się zdarza ,że przesyłka nie przychodzi a rachunek tak tak jak wcześniej napisałam winna poczty polskiej ,ale firma już miała sporo takich zaszczeżen i tak owa sytuacja się zdarza to dzwoni się na infolinie Provea mówi się o tym fakcie i zostaje to anulowane skąd to wszystko wiem ponieważ miałam taki przypadem wystąpiłam do praw konsumenckich i firma zwrócila mi pieniazki oraz wynagrodzila mi pomylke poczty polskiej a jak same zwróciłyscie bielizna jest naprwadę dobrę jakości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli kupować przez internet to tylko w uczciwych sklepach. Najważniejsze to profesjonalna obsługa, wysoka jakość produktów, szybka wysyłka i oczywiście niskie ceny. Takie sklepy znajdują się na http://powyplacie.pl Na pewno się nie zawiedziesz. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jshasczxcrherhrtj
Ta firma nie dość że nie szanuje klientów, to też telemarketerów po sądach gani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rainbow87
Hey dziewczyny też mam problem z ta fima i nie wiem co zrobić Po pierwsze ja u nich NIC nie zamawiałam, naprawdę, a dostałam od nich paczke, i teraz przyszło mi upomnienie o zapłate i dwie faktury na 30 zł dzwoniłam do nich wcześniej, że rezygnuje i nic to nie dało:( mam im teraz zapłacić te 60 zl a kolejne paczki odsyłać? prosze o rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zonia30
Kiedyś telemarketerka namówiła mnie na tą bieliznę, Zamówiłam kilka dla męża bo pierwsze gatki miały być po 5 zł. Nie doczekałam się ale za to przyszły za 79. Nie zapłaciłam, gatki odesłałam, upomnienia przychodziły rok za tą bieliznę po 5 zł co nie doszła...olałałam - nie przychodzą już.To są paczki wkładane do skrzynki, nie mają kwitów ze ją odebrałaś. Olej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja otrzymałam pierwszą paczkę i ją odesłałam, zrezygnowałam z drugiej. Później przysłali mi ofertę na trzecią - zrezygnowałam ze współpracy. A po miesiącu przyszło wezwanie do zapłaty za dwie pierwsze paczki - pierwszą odesłałam ponad pół roku wcześniej, a drugiej nie otrzymałam. Niestety nie mam potwierdzenia wysyłki, bo kto trzyma potwierdzenia przez pół roku? Oszuści i naciągacze. Zresztą w Internecie dużo jest informacji na temat wątpliwej reputacji firmy :/ Że też wcześniej tego nie zauważyłam, wogóle nie dałabym się wciągać w takie oszustwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie no nie mogę....
do NYNYSIA "was telemarketerka ,która pracuje i jest traktowana jak za przeproszenie dno a są to Panie bardzo dobrze wykształcone i mają obowiązek poinformować o wszystkim" kurcze odbieram telefon i słysze "dzień dobry dzwoni pani X z firmy Y - czy mogę przedstawić ofertę firmy...." ja na to "NIE - nie jestem zainteresowana - nigdy nie korzystam z tego typu form sprzedaży - nie marnujmy na wzajem własnego czasu - dziękuję" ...a babka dalej ignorując to co mówię - wciska mi te wyuczone marketingowe regułki :D to jak mam ja potraktować? ona robi ze mnie idiotkę a ja dalej mam byc miła? :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weni
Muszę przyznać, że nie iem skąd aż tyle problemów macie z firmą PROVEA. Ja jestem ich klientką od ponad dwóch lat, i jak dotąd nie narzekam na współpracę z ową firmą. Bielizna jest świetnej jakości, nawet tą którą kupiłam w pierwszej kolejności mam dotychczas. Może więc po prostu sęk tkwi w tym, że faktycznie przesyłki nie są przesyłane za potwierdzeniem odbioru, wtedy by się nie gubiły na poczcie, i nie było by większości problemów z nie otrzymaną przesyłką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monita23
witam!u mnie jest jeszcze lepszy galimatias...ciotka(która mieszka ze mną, rodzicami i bratem w jednym domku jednorodzinnym)daŁa się namowic tym( nie będę używac tu obaźliwych epitetów, choc cisną się na usta!!)OSZUSTOM-na pierwsza przesyłkę, towar dostała i zaznaczyła, że już nic nie chce zamawiac bo dostała szmatę wyglądającą gorzej niż z second-hand'u!Dziś rano listonosz przynosi paczkę na kwotę ok 30zł z jakimiś ''gaciami'', których ciotka nie zamawiała!!!Ale to jest nic!! dodzwoniła się do nich, po czym pani powiedziała jej ze zamówienia niby dokonał...mój brat!!(który ma de facto to samo nazwisko i ten sam adres),że do niego dzwoniła !!Pani miała jego nr telefonu!!!(chyba jedyny Bóg wie skąd?!!!) a paczka( co najciekawsze!! )przyszła na nazwisko mojej ciotki z jej nr klienta!!!PARANOJA!!!!!!aż mi się włosy jeżą jak czytam te wszystkie komentarze oszukanych przez tych s..... ludzi!!i to nie pierwsze takie forum na którym jestem?co robic??zostaje jedynie chyba udac się do rzecznika praw konsumenckich...i co dalej..policja?włóczyc się z nimi po sądach, przecież nie można sobie pozwolic na na wciskanie sobie nie zamawianego towaru!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba zagrzybiona
monita - z tego co się dowiedziałam jak towar został przysłany bez zamówienia, czyli na odpowiedzialność wysyłającego - nie ma wtedy obowiązku ani zapłaty ani zwrotu, więc niech się pocałują w nos :) PS. znowu widzę na kafe reklamę tych OSZUSTÓW wrrr:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaj110
o matko jaka ja jestem głupia- stara baba a tu dałam się wkopać :( Szkoda że wcześniej tego nie czytałam. Właśnie dzisiaj zgodziłam się na wysłanie do mnie pierwszej promocyjnej paczuszki. Potwierdzenie mam dostać w tym tygodniu. Macie jakiś nr do nich? Czy mogłabym już jutro próbować jakoś się wycofać z tego cyrku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stop-oszustom
Ja proponuje nich piszą osoby pokrzywdzone przez Provea na maila, wystosujemy pozew zbiorowy, po pare grosze nas to będzie kosztować, ja mam kuzyna radce prawnego, który ma własna kancelarię. Złożymy im pozew zbiorowy o nękanie i o oszustwo. Jesli uzbiera sie ok 100 osob a mysle , ze i wiecej. Prove puścimy z torbami i sie wyniosą z Polski. Osoby zainteresowne prosze piszcie na maila stop-oszustom@gazeta.pl Trzeba sprawdzić czy podatek VAT od faktur odprowadzaja? I tez aby sie Urzad skarbowy tym zainteresował. Bo skoro jest faktura to i musi byc VAT i podatek dochodowy odprowadzony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leeo
Słuchajcie...firma PROVEA mowi Wam, że dostaniecie w promocyjnej cenie 19,90 majcioszki. Jednocześni informuje Was o tym, że co 10 tyg będziecie otrzymywać katalogi i inne majcioszki ale już po innych cenach czyli 69 itp itd w systemie stalych klientek. Jesli sie na to nie godzicie to trzeba tam ZADZWONIC. Nie odhaczac !! Nie zaznaczać TYLKO ZADZWONIC I POWIEDZIEC ZE SIE NEI CHCE DOSTAWAC. A ze Wy idiotki nie sluchacie co do Was mowią (bo po co sluchac jakiejs tam konsultantki) to potem pieprzycie na forach takie glupoty. Drugą sprawą jest dostarczanie przesylek. Kazda, powtarzam, kazda paczka jest wysylana do Was od firmy PROVEA. Ale baby w roznych oddzialach poczty polskiej w roznych miejscowosciach wziely sie na sposob i podpieprzają te paczki bo doskonale wiedzą co tam jest. Dlatego te paczki nie dochodzą i rozplywają sie w powietrzu. PROVEA ma miliony klientow i nie jest w stanie skontrolowac kazdej przesylki dlatego nieswiadomie wysyla rachunek za to. Takze zadzwoncie tam po prostu i powiedzcie o tym,. Przeciez jest infolinia. I nie od razu z japą wkurzone na maxa tylko spokojnie wytlumaczyc o co chodzi. Miliony klientek na calym swiecie są zadowolone tylko nie Wy. A to nie dlatego, że PROVEA Was w konia robi tylko POCZTA POLSKA i Wasze zjechane charaktery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kiedyś z jakiejś strony (chyba nawet z kafe) trafiłam na stronkę ich. I nawet byłam zainteresowana, ale nauczona historiami z wydawnictwami, że przysyłają książki jak sie nie zamawia, że trzeba walczyć żeby zrezygnować, wpisałam sobie hasło provea w google. Oj co ja się naczytałam, oczywiście stronę zamknęłam i tyle. A od jakiegoś czasu co miesiąc-dwa dzwonią do mnie babonie z infolinii, że mają dla mnie fantastyczną bieliznę :classic_cool: Jak pada nazwa firmy, to od razu rzucam że dziękuję, naczytałam się w necie jakie problemy robią :D Oczywiście z drugiej strony wielki bulwers i oburzenie, że ich oczerniają, że mają miliony zadowolonych klientów, że w necie bzdury - a ja mówię że niech będą i bzdury, ale ja wolę sobie oszczędzić przechodzenia przez to co na necie wyczytałam, dziękuję :classic_cool: I właśnie przed chwilą do mnie znowu dzwonili, nie wiem czy te 4 czy 5 rozmów im nic do myślenia nie dało że nie dam się nabrać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babar33
No kurczę, ja dziś rano też dostałam, już drugie, upomnienie za paczkę, której nie dostałam. Zadzwoniłam i pani powiedziała, że będą to wyjaśniać. Mam nadzieję, że nie będę miała takich problemów jak wy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×