Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość prysznicomanka

Najlepszy zel pod prysznic to...

Polecane posty

Ja również polecam żele sanex. Obecnie używam Dermo pro hydrate do skóry bardzo suchej. Do tej pory używałam rożnych żeli pod prysznic i zwracałam uwagę jedynie na zapach a od kiedy używam żelu sanex zaczęłam zauważać zmiany na lepsze. Nie tylko zapach mnie skłania do zmiany na ten żel lecz potwierdzam że skóra pachnie świeżością nawet po całej nocy. Największym plusem jest to że skóra w tych miejscach w których była zazwyczaj sucha, stała się miękka i nawilżona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
won spamerskie kuuurvvvy!!! won spamerskie kuuurvvvy!!! won spamerskie kuuurvvvy!!! won spamerskie kuuurvvvy!!! won spamerskie kuuurvvvy!!! won spamerskie kuuurvvvy!!! won spamerskie kuuurvvvy!!! won spamerskie kuuurvvvy!!! won spamerskie kuuurvvvy!!! won spamerskie kuuurvvvy!!! won spamerskie kuuurvvvy!!! won spamerskie kuuurvvvy!!! won spamerskie kuuurvvvy!!! won spamerskie kuuurvvvy!!! won spamerskie kuuurvvvy!!! won spamerskie kuuurvvvy!!! won spamerskie kuuurvvvy!!! won spamerskie kuuurvvvy!!! won spamerskie kuuurvvvy!!! won spamerskie kuuurvvvy!!! won spamerskie kuuurvvvy!!! won spamerskie kuuurvvvy!!! won spamerskie kuuurvvvy!!! won spamerskie kuuurvvvy!!! won spamerskie kuuurvvvy!!! won spamerskie kuuurvvvy!!! won spamerskie kuuurvvvy!!! won spamerskie kuuurvvvy!!! won spamerskie kuuurvvvy!!! won spamerskie kuuurvvvy!!! won spamerskie kuuurvvvy!!! won spamerskie kuuurvvvy!!! won spamerskie kuuurvvvy!!! won spamerskie kuuurvvvy!!! won spamerskie kuuurvvvy!!! won spamerskie kuuurvvvy!!! won spamerskie kuuurvvvy!!! won spamerskie kuuurvvvy!!! won spamerskie kuuurvvvy!!! won spamerskie kuuurvvvy!!! won spamerskie kuuurvvvy!!! won spamerskie kuuurvvvy!!! won spamerskie kuuurvvvy!!! won spamerskie kuuurvvvy!!! won spamerskie kuuurvvvy!!! won spamerskie kuuurvvvy!!! won spamerskie kuuurvvvy!!! won spamerskie kuuurvvvy!!! won spamerskie kuuurvvvy!!! won spamerskie kuuurvvvy!!! won spamerskie kuuurvvvy!!! won spamerskie kuuurvvvy!!! won spamerskie kuuurvvvy!!! won spamerskie kuuurvvvy!!! won spamerskie kuuurvvvy!!! won spamerskie kuuurvvvy!!! won spamerskie kuuurvvvy!!! won spamerskie kuuurvvvy!!! won spamerskie kuuurvvvy!!! won spamerskie kuuurvvvy!!! won spamerskie kuuurvvvy!!! won spamerskie kuuurvvvy!!! won spamerskie kuuurvvvy!!! won spamerskie kuuurvvvy!!! won spamerskie kuuurvvvy!!! won spamerskie kuuurvvvy!!! won spamerskie kuuurvvvy!!! won spamerskie kuuurvvvy!!! won spamerskie kuuurvvvy!!! won spamerskie kuuurvvvy!!! won spamerskie kuuurvvvy!!! won spamerskie kuuurvvvy!!! won spamerskie kuuurvvvy!!! won spamerskie kuuurvvvy!!! won spamerskie kuuurvvvy!!! won spamerskie kuuurvvvy!!! won spamerskie kuuurvvvy!!! won spamerskie kuuurvvvy!!! won spamerskie kuuurvvvy!!! won spamerskie kuuurvvvy!!! won spamerskie kuuurvvvy!!! won spamerskie kuuurvvvy!!! won spamerskie kuuurvvvy!!! won spamerskie kuuurvvvy!!! won spamerskie kuuurvvvy!!! won spamerskie kuuurvvvy!!! won spamerskie kuuurvvvy!!! won spamerskie kuuurvvvy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Noni & Black currant z serii Natural Body od Floslek. Nic tak pięknie nie działa i nie pachnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanaina
potwierdzam, marka Kivvi jest świetna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja biorę kąpiele w wannie. Zamawiam z Apteki pod Smokiem olejek do kąpieli z drzewa herbacianego. Jest bardzo dobry i świetnie nawilża skórę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiak1990
Ostatnio na promocji skusiłam się na zakup żelu pod prysznic http://www.le-petit-marseillais.pl/zele-pod-prysznic/zele-pod-prysznic i jestem nim zachwycona. Używałam wielu innych firm np. Nivea, ale dla mnie le-petit marseillais jest najlepszy. Skórka jest delikatna i na dodatek pięknie pachnie. Na pewno nie raz jeszcze sięgnę po ten produkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
soap & glory uwielbiam całą serię, zapach super, skóra nawilżona , mieszkam w UK , niewiem czy w PL jest ale kuzynka w którejś drogerii kupiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mydło 7 ziół HB. A kto powiedział, że to musi być żel? Przecież logiczne, że wartościowe mydło da cerze zdecydowanie więcej, niż lipny żel pod prysznic. Sami to zauważycie na własnym przypadku. Ale oczywiście - efekty będą widoczne jedynie po jakościowych kosmetykach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie najlepszym kosmetykiem jest moim zdaniem mydło 7 ziół od HB, a nie żel pod prysznic. Przecież trudno się spodziewać jakichkolwiek zmian po zastosowaniu żelu, bo jakich? U mnie mocna zmiana stanu cery. Czego oczekiwać po lipnych żelach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żel do kąpieli 7 ziół od HB i powinno być dużo lepiej. Cera wymaga podstawowej pielęgnacji i systematyczności. Rola jakościowego kosmetyku jest tutaj kluczowa. O ile wszystkiego dopilnujcie, to powinno być zdecydowanie lepiej. Ale to przecież prosta zmiana i łatwo można sprawdzić jej efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesiakk34
Jako że uprawiam dużo sportu to najlepiej sprawdza się dla mnie 2w1, szampon i żel pod prysznic. Z tych najlepszych mogę polecić Seboradin Sport, dobrze odświeża i nawilża, a włosy są po nim lśniące. No i można go kupić w dobrej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wirtuozka

Ja korzystam z włoskich żeli pod prysznic Felce Azzurra, tutaj przeczytacie więcej - http://food-trade.pl/felce-azzurra/

 

Generalnie kupuję je w Carrefour, ale widziałam też w Piotrze i Pawle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam ta nowa linia z Bielendy jest mega Vegan  SMOOTHIE i ich  Żel pod prysznic  arbuz i banan. Mega nawilża, ładnie pachnie, odświeża skóre, no i jest wegański.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zależy co wg was jest najlepsze 🙂 Ja lubię nawilżenie po prysznicu i po kąpieli wannie. Wiec na pewno u mnie wygrywa Americam crew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikapp25

Nivea HappyTime

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt dove ma fajne produkty a na notino można je czasami w dobrej cenie dorwać jak dla mnie to całkiem dobra opcja i do tego jeszcze nie dość ze mamy wypielęgnowane ciało to jeszcze dodatkowo znizki na ulubionej drogerii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja uwielbiam więc ziołowe, używam Niemiecką markę Hagina Cosmetics zwykły żel  i jestem zadowolona. Nie uczula mnie i ma piękny ziołowy zapach. Polecam 🙂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może nie żel,.ale olejek. Bardzo mi się podoba comsic Wellness. Fajnie pachnie, można się zrelaksowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×