Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Hogaty - reaktywacja D

Hogaty - reaktywacja D

Polecane posty

Hej Dziewczyny :( Co tu taka cisza? Nasz wątek umiera ???? 😭 :( Unitra 🌼🌼🌼👄 Ice 🌼 Ja oczywiście wczoraj przegięłam, szczerze to nawet nie wiem ile wypiłam :O Na usprawiedliwienie moge dodac że był koncert fajny ;) Eh...Wogóle sympatycznie było :) I .. .. siedzę sobie już w swoeim wymalowanym i wyschniętym pokoiku :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka jedna 🌼 Marika 🌼 Mewik 🌼 Ratunku 🌼 Adzia 🌼 Caffem 🌼 Summer 🌼 Madaśka 🌼 Invi 🌼 Samośka 🌼 ... gdzie się szlajacie? :P Co u Was? :) Ah...ide coś zjeść :O :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unitra 🌼 Eee tam AA odrazu hehe :P Kurcze..bo ten koncert taki fajny...i wszyscy tak oblewali.. :P A co tam u Ciebie taki humorek średni? :( 🌼 👄 Taka jedna 🌼 Ja nie wiem..Reaktywowac się Zołzy nie chcą :P Najbardziej to mnie WTRYNIA MARIKA 😠 (Marika 🌼;)), bo jestem ciekawa jak jej się tam układa potrollowo, a tu cichooo sza :( A u Ciebie jak tam potrollowo się układa? ;) :D alhemicum, witaj ;) 🌼 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, MEWIK SUPER FOTKI :D 🌼 Hm. Musze poznac jakiegoś ciacho-trolla na małe conieco...:classic_cool:...do takiego wniosku doszłam wczoraj :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lomona o moim humorze lepiej nie gadajmy bo wam zaraz cale forum zaleje lzami:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oh :( Jak będziesz gotowa to podziel się, Zołzy chętnie posłuchają i pocieszą :) Może wyolbrzymiasz :P ;) 🌼👄🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unitra to wyduś to z siebie :P będzie CI łatwiej jak się wygadasz. Lomonka u mnie potrolowo - chu..owo :P ja sie nie odzywam, on się nie odzywa.. no i dobrze tylko jakoś tak głupio to sie skończyło. Na razie mi go strasznie nie brakuje no bo w sumie i tak rzadko sie widywaliśmy i mało gadaliśmy więc właściwie jest tak jak było... niewielka różnica :O Chciałabym tylko wiedzieć co po co i dlaczego ale moze lepiej nie pytać ;) próbuje z kims gadać na portalach randkowych ale to jest jakaś porażka... w moim przedziale wiekowym poznanie kogoś wolnego i sensowego zakrawa na cud ;) No właśnie, a Marika nas olała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unitra 👄🌼👄 Taka jedna 🌼 Yyy...w moim przedziale wiekowym też porażka - uwierz :P Ah cholera, zajrze na ten mój profil bez zdjęcia, dawno nie patrzyłam, ale słabo to widzę :O Ja też chce Adziowego (?:P) słonia uskutecznić hahahaha :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ no to ja też kukam ;) mały Troll śpi...a stary Troll wkurwił mnie na dzień dobry przez skypa :O więc wszystko w normie...ide se strzelić w łeb :P Unitra 🌻 bidulko a co to się stało??? Lemonka normalnie jak czytam jak imprezujesz i ciągle coś się w twoim życiu dzieje :D To mam ochotę pierdolnąć tym moim poukładanym bajzlem i iść się z kumpelami schlać :P hmm tylko że te moje kumpele to mężate dzieciate i w garach ciągle zakopane :( ja to nawet nie mam chyba już z kim bo towarzystwo spoważniało i wykruszyło się....cholera!!! mnie to zawsze wiater w oczy :O a Madasia to chyba focha ma na nas bo wczoraj miała chyba ochotę wieczorem popisać i pochwalić się swoim \"zielonym\" szczęściem a tu nie było z kim pozołzować :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka Jedna sorki że tak pytam bo chyba nie powinnam :P ale ciekawa jestem a ja Was tu tak nie za bardzo znam ;) jaki jest ten twój przedział wiekowy??? coś koło mojego przedziału??? tak pytam bo może niedługo też będę korzystać z takich portali ;) a mój \"były\" pół nocy wysyłał mi sms-y o treści z podtekstem erotycznym :O oczywiście nie odpisałam to znowu zaczął puszczać sygnały i tak chyba do 3.00 rano :O coś mi sie zdaje że chyba był na jakiejś imprezie i wypił za dużo browarów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobitki :D:D A ja sie wczoraj tak nudziłam ze masakra normalnie zazdroszcze wam tych imprez szczególnie lomonce. Unitra cóz sie staneło?? Oki wiem wiem nie teraz ale jak tylko ochłoniesz zaraz pisz tutaj sa dobre kobity zaraz cos zaradzą:):D spoko loko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Piszta, piszta :D Samośka🌼 A tam dzieje się, nie dzieje... Moje kumpele meżate nie są, ale prawie że, więc... :O Wczoraj akurat umówiłam się ze starymi kumplami z lat młodości :P A oni nic do przodu nie ruszyli ;), żadne tam żonki ani dzieci, nic z tych rzeczy:P I dużo osób spotkaliśmy na koncercie hehe :P Ale to tak wyjątkowo, tak to \"zmulam\" z moją małą grupką friendsów ;) Albo wybieram sie na randki przez neta hahaha :P (no comments:P) Co do Twojego byłego, to ma chyba taka przypadłośc jak ja :O Jak wypije to chwytam za telefon hahaha :P Zawsze obdzwaniam facetów, zaczynając od byłych aż do znajomych hahaha. Ostatnio kumpel nie odebrał (no często nie odbierają o tej 2/3/4:P) i następnego dnia śmiał się ze mnie, że znowu musiałam być pod wpływem :P Także sie już przyzwyczaili :P:P ;) ps. Taka jedna jest w przedziale Madasi wiekowym :) Ah... powiem Wam, że brakuje mi małego conieco już... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hogaty no i gdzie polazłyście ??? :P Lemonka a ty nie próbowałaś wyszukać wśród tych facetów z ogłoszenia jakiegoś innego rodzynka?? ;) przecież pisałaś że w sumie miałaś wybranych ok. 10 facetów wartych uwagi :) może warto byłoby jeszcze innemu dać szansę na bliższe poznanie ;) a ty zatrzymałaś się na tym jednym i spasowałaś :) hmm ja chyba przyjrzałabym się tym pozostałym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samosia 🌼 Szczerze to średnio to widzę, moge kumpla szukać ale nie chłopaka i może akurat coś z tego wyjdzie...Bo fotki KŁAMIĄ oj kłamią strasznie :P A w ciemno sie nie umówię, i albo skreślę, bo nie teges mi się ten pan, albo się podjaram a w realu okaże sie nie teges...Za dużo ryzyka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lomonka :P no to też jest w takim razie mój przedział wiekowy :P kurde to jak kopnę w doope mojego Trolla to chyba muszę pogodzić się ze singlowaniem skoro tak ciężko kogoś sensownego poznać ;) no ewentualnie zostanie mi jakiś ułożony emeryt :P no mi też brakuje tego i owego :P w sumie to nie pamiętam kiedy był ostatni raz :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihi :P Kłamią :( No sorki ale ja MisteraO widziałam w całej okazałości :P w spodenkach tylko, z daleka ale znowu nie jakiegoś nie wiadomo jak daleka ;) I twarz z profilu :P I z pzodu ale przysłonieta ;) Bym go nie poznała na ulicy :O Nie wiem czemu tak :O teraz jak sie przyglądałam tym fotkom, to yy..w sumie podobny? :O ale TO I TAK KOMPLETNIE INNA OSOBA:P może sobie dorobiłam jakis sówj obraz, taką swoista nakładkę na te fotki, a tu klopsik? hm...nie wiem.. Także hm...Będe musiała prosić o przesłanie około 30 fotek w różnych sytuacjach życiowych i dokładnego portretu w wysokiej rozdzielczości vis a vi (jak to sie pisze?:P) aparatu.. A chciałam przyszpanowac słownictwem a mi się pokićkało:P Nawet mi nie mów, że zostali dla nas już tylko Ułożeni Emeryci:P Ja mam zaledwie 22 lata 😭 :P A o tym ostatnim razie to lepiej nie wspominać... ...Bo tego czegoś z eks trollem to nazwać nie można tym hehehehe :P:P ;) Porażka...Ostatni raz tak naprawde to miałam jakieś kurna 3 lata temu za starego eksa :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I z tymi fotkami jeszcze... Każdy wybiera najlepszą - to też ważne :O Przeglądałam ostatnio fotkę i złapałam się na tym, że... Koleś ma załóżmy 6 fotek. Jest feee beee bleee ;) A na jednej fotce BÓSTWO 👄 Mrauuuuuuuuuu.. Więc gdyby tych pozostałych 5 nie załączył...No własnie ;) I tak to z tymi fotkami jest :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lomonka :D :D nie ma co się przejmować :) młodziutka jesteś masz czas poszukać takiego MISTERAAAAAAA że wszystkim oko zbieleje ;) tobie emeryci nie grożą :) po 30-stce jest już problem bo albo zajęci albo żonaci albo wykolejeńcy :O No jeszcze rozwodnicy zostają ale zawsze człowiek się zastanawia dlaczego im nie wyszło może z nimi coś nie tak?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W przedziale wiekowym, który mnie najbardziej interesuje (tj.23-25 lat :P) sytuacja jest taka sama... ...sporo przystojniaczków jest nastoletnich :P tzn bez przesady też, tak 18 i 19 letnich :P:P Ale co ja bym miała z takiego dziecko? błahahah :P Ah, jak te poszukiwania dalej będą takie bezowocne to polecę na pierwszego lepszego co sie rusza :P:P:P ;) :classic_cool: :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wylukałam na fotce przystojniaczka... Jak wniskuje z nicka - rocznik 19.........88 ! :O Stara dupa ze mnie 😭 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×