Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Hogaty - reaktywacja D

Hogaty - reaktywacja D

Polecane posty

[ zly ] 😠 [ wsciekly ] 😡 ;) Marika Ty ze mnie nie rób już takiej alkoholiczki :P:P Kto tu pije i fochowe klimaty lapie, he? HE? :P:P 🌼 :D Obiad i zbieranko... Oh może dziś wpadnie na mnie jakieś ciacho, przydałoby się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unimil 🌼 :P U mnie to tradycja, kobiety nie gotują hahaha, a tym bardziej nie pieką ;) Bywa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe Lomonka Ty mnie rozbrajasz:D A pomyslec,ze jeszcze jakis czas temu sama doly mialas:P A teraz jak ladnie , humorek Ci dopisuje:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie martw sie Lomo , nie jestes sama:D Ja tez nie za bardzo czuje sie w kuchni:P Lepiej widze siebie wyciagnieta na kanapie:P:P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unitra no ja nigdy nic nie pieklam :D Taka jedna ja podobnie jak Ty :D Jakieś dani miesne lubie robic, sałateczki itd:) ale nie ciaaastoooo (chociaz slodycze uwielbiam :D) :) Ice a po co Ci te minki :D Ty sie nie zlosc Rybo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak Adziu , bo wiesz ja tu nowa jestem i nie wszystkie buzki umiem wstawiac:P A moga sie czasem przydac:D Np na taka Marike co tu nam fochuje:P:P:*🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ice,phi kurcze jeszcze marta wpadnie w alkoholizm przez nasza lemoniadowa pijaczke:P:D no dobra dobra ja jestem razem z Toba lomoniada,na zlocie zobaczymy kto wiecej wypije:classic_cool: no sluchajcie dziewczyny ale naprawde trzeba sie kiedys zebrac i spotkac ,tylko trzeba uzgodnic termin i miejscowke dogodna dla kazdej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no laski ja też rzadko cos pieke ... a zciast to mi najlepiej sernik na zimno wychodzi :-D czyli żadne tu pieczenie he he he gotuje tez mało, bo nie mam kiedy,ale mój trol mówi że robie najlepsze na świecie spagetti buahaha nie wiem co to za filozofia zrobic takie spagetti jak ja robie - proste jak drut ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem gdzie by najbardziej było dogodne miejsce zlotu, to ciężko stwierdzić, bo rozpiętość Szczecin-Wrocław-Kraków-Warszawa jest bardzo rozległy ;-) myśle, że bedzie lekki problemik ale osobiscie jestem za!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczyny to cos widze ze na nasz zlot czarownic to chyba tylko ja bede musiala cos przygotowac bona zadna z was nie moge liczyc:P a ja w przeciwinstwie do was to lubie i piec i gotowac i smazyc:P:P:P ps. co ja robie na ekonomiku?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko ze my jak sie wyrychtujemy to,to bedzie juz zima;) ale zima tez dobra,przynajmnie lomonka nas rozgrzeje swoim spirytusem:P:D lomoniątko wybacz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe marika widzisz a ty nas chcialas opuscic ty zolzo wstretna:P to ja widze ze tylko ja tego mojego chlopa rozpieszczam kuchceniem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz ja to tam goeniara jeszcze jestem i narazie samotne wyjazdy w glab polski to mi jeszcze nie w glowie;) a szkoda:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
watpie. jakby nie bylo to troche drogi by bylo na ten nasz zjazd...a poza tym ten moje troll by mnie nie puscil;) bo sie o mnie boi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjjj czyli uni z olenka odpadaja:( szkoda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! mewik zaklepana,ja tez,Marta to bez dwoch zdań;) nawet nie ma co do gadania:classic_cool:lomoniadka tez,Adzia?Madasia?invi chyba nie bo nie w naszym rejonie,weronika tez nie,caffem?anulka? summerka? ominelam kogos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×