Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Hogaty - reaktywacja D

Hogaty - reaktywacja D

Polecane posty

Ice nie wciskaj komuś na siłe swoich ulubionych form wypoczynkowych ;P ;) że Ty tak preferujesz nie znaczy że wszyscy muszą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kombajn
a co te je hogata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzizas. Człowiek je na chwile zostawił a te zasmarowały kilka stron. I to takimi zbereźnymi rzeczami a feeeeeeee. Jakie Wy zboczone jesteście, nie będe z Wami pisac :P :D Lomonkaaaaa zdązyłaś przed burzą???? ranyyyy jak byłooo strasznieeeee. Ile drzew połamanych , przystanki zniszczone, kable powyrywane buuuuuuuuu opowiadaj dziołcha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka jedna no jestem tak zdegustowana powiem ci że chyba razem zmienimy topik, no to wszystko sie wczoraj popiło i tak rozwięźle wieczor spędzało że az strach pomyśleć co one tam przd temi kompami wyczyniały.... :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P a tak poważnie to witam was moje zboczuchy, wyskakiwać już z tych wyrek, nie trza bylo tyle siedzieć wczoraj i klepać, a swoja droga to fajna ta nowa kulezanka, taka wygadana i rozgarnieta, nie??????????????? pasi tu do nas............. a ja dzisiaj na randeczke, a ja dzisiaj na randeczkę, a ja dzisiaj na randeczkę... lalalalala.....lalalalalal.....siabadabaa.....lalalallalalala.... a z zewnątrz jak wchodza to nas za porąbane maja, widziałyście, ale jaja jak berety... :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha Madasia a dziwisz się ze dziwnie patrza na nas ci co wchodza przypadkiem? ;) musimy zrobić tu porządek z tymi zboczuchami bo łojciec Prawdziwek nas nawiedzi i każe spalic na stosie ;) Madasia..... i co będziecie dzisiaj robić??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w końcu na ten długaśny spacerek idziemy, ma przyjechać po mnie do pracy.... :P potem pojedziemy po Oliwke i do takiego ogromniastego parku pojedziemy, tam mala sie wyhasa.... a i my troche czasu spedzimy razem z daleka od ludzi i miasta..... ale sie ciesze... ;) normalnie jak murzyn bateryjką, albo szczerbaty wykalaczka... hihihihihihiiihihihihihihihihihihihihihihihihihi....... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki wlsnie sie obuzilam i od razu tu do was. madaisa zazdroszcze ci...;) wiecie co mialam przed chwila straszny sen kurwa skad sie biora takie pojebane sny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaki Uni[kwiat} ???????????????????//pisz.... a z zielonym w końcu sie doczekalam, wiesz jak nalega żebym zabrala małą, bo pytałam czy napewno nie będzie zły na mnie jak ja wezmę z nami na spacer, a on do mnie ze bardzo fajnie bo on naprawde bardzo lubi dzieci i nigdy nie zasugerowalby żebym ją gdzieś zostawila bo on sie chce ze mną spotkać, nawet dopytywal się o Dominisię, dlaczego z nami nie idzie, czy ja jej wogole powiedzialam że idziemy na spacer i na jakies lody- no w szoku jestem.... on mnie coraz bardziej zaskakuje swoim zachowaniem..... oczywiście mile.... :) życze każdej z was takich milych chwil - oprocz ratunku , bo mialaby za dużo tego szczęścia :P :P :P - jescze by je roztrwonila :P :P :P...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze mnie jakis gosciu chcial zgwalcic i potem zabic ja przed nim uciekalam bo widzidlam jak zabil kumpele no masakra a potem ni z tego ni z owego znajduje sie jakis gosciu{calkiem przystojny;)) i mi pomaga ucice o matko potem strzelalismy do niego potem jakies jakby zombi byli o boze co za sen...!!! ale koles byl niczego sobie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa no chyba ze tak:) e juz jutro sobota mam nadzieje ze wszystko wypali;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejjj....:) ja wstalam w złym humorze....jeszcze wczoraj zamiast cicho siedzieć to się wieczorem posprzeczałam z Trolem:/ No co.... nerwus jestem i mnie poniosło:( W konsekwencji chyba zapomniałam o zołzie wczoraj, coś mi odbiło..... no i Trol się chyba obraził ....napisalam mu dzis eska na dzien dobry ale ciszaaa:P:P:P:P oj Summer Summer Ty narwańcu głupi......wrrrr.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
summer>>>> ja tez jestem taki nerwsu... nie swspominajac juz o moim osiolku:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuzwa tylko ze ja wiedzialam ze lepiej bedzie przemilczec wszystko...dla mnie lepiej...a mimo to sie zagalapowalam i masz:.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez tak mam bo jak juz sie wkurze to nie mysle co bedzie potem i bach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sluchajcie,wiem ze to dziecinada...ale.....My z \"moim\" wysylamy sobie sms ktore sie mijaja.Tzn ja pisze i on pisze dokladnie w tym samym momencie ...zabawne to jest....znak jakis , cy cus ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ratunku jestes sobie przeznaczeni:PP:P:P:P:P:P eh zeby wszystko jutro wypalilo to bedzie pamietn noc wtedy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ratunku- też tak nieraz z moim miałam:D i zawsze sobie myślałam wtedy że to znak że o sobie myślimy w tym samym momencie, że to jakieś przeznaczenie jest:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×