Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

uzurpator_na_maxxa

I niech ktoś mi teraz powie że Polki zagranicą to nie tanie dziwki

Polecane posty

Gość iaromina
Ja jestem dziewczyną, ale też mnie to wkurzało jak widziałam młode ładne dziewczyny w Irlandii, które były tak naiwne i głupiutkie. Starałam się np. przekonywać pewną fajną dziewczynę, młodziutką, bo 17-letnią, żeby nie zadawała się z tymi podejrzanymi typkami. Ale nie posłuchała się. W końcu wyszło tak, że zaszła w ciążę, o czym dowiedziała się dopiero po powrocie do Polski. Jest z katolickiej rodziny to nie było mowy o aborcji i teraz dziecko wychowuje jej mama, a ojciec dziecka nie jest znany i nigdy go nie pozna, skoro spała wtedy w ciągu miesiąca z kilkoma facetami. I to jest właśnie przykre. Tylko że tutaj nie można generalizować, że każda dziewczyna się "puszcza". To mimo wszystko nie są takie częste przypadki jakby się mogło wydawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko piszę o tym co widzę wsrod znajomych i o czym mi (kobiety) opowiadają... Faktem po prostu jest, że kazdy kto troche posiedzi za granicą i trochę swiata tam zobaczy ( a nie siedzi w jednym miejscu) to mowi, że Polki mają fatalną opinie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sseebbaa
No bo tak wlasnie jest. Polki i w ogole Polacy maja fatalna opinie zagranica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komiczne widzę że twoj
ulubiony temat ;) to ze zdradzala cie dziewczyna to nie znaczy, ze kazda taka jest, pamietaj o tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie a te Polki za granicą, które autor poznaje to gdzie pracują i jakie mają wykształcenie? Bo może to jakiś element? Znam kilka osób pracujących za granicą i żadna sie nie puszcza i nie zna takowych, więc śmiem twierdzić, ze autor topiku obraca sie w podejrzanych kręgach a tym samym sam nie jest zbyt porządnym człowiekiem i porządną babkę nie zasługuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale nie za granicą... Wiecej powiem - moja kobieta była na stażu 3 miesiące i wiem, że zachowywala sie bez zarzutu.... (wiem, bo byla tam tez moja znajoma)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sseebbaa
A tak mi sie przypomnialo. Pamietacie Simona Mola? To jest dobry przyklad na to, ze Polki jednak leca na czarnych. I co, tez podobno wszystkie byly takie porzadne, wyksztalcone itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"wiem czemu zdradzil swoja kobiete moj najlepszy kolega. Bo po 2 latach razem nie zdecydowala sie na seks z nim i chlopak byl strasznie sfrustrowany.\" no to w koncu latwe jestesmy czy nie ??? bo juz sie zaczynam gubic jak idzie kobieta do lozka to jest latwa, jak nie idzie to zle, bo facet jest sfrustrowany ;) panowie o co wam tak naprawde chodzi????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seeeeba, jak masz taki problem to udawaj murzyna albo zwiąż sie z jakąś Rosjanką albo Angielką już nie można słuchać (czytac) tego twojego żałosnego zawodzenia i lamentu kazdy jest odpowiedzialny za swoją dupę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Simon Mol, to moj idol... Gosc zaliczył jaką liczbe babek liczoną w dziesiątkach... same wykształcone i inteligentne... Wszystkie z zasadami... Ale najlepsze były ich uzasadnienia \"nie wiedzialam jak mu odmowic\", \"bałam sie, zeby nie pomyslal, ze jestem rasitką\" :D:D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sseebbaa
Jesli chodzi o tego mojego kolege, to historia jest dluga, a ja napisalem tylko w skrocie. Zapomnialem dodac, ze w miedzyczasie ona go zdradzala ze swoim bylym, za jego plecami. A mu wmawiala ze chce czekac z seksem do slubu. Ale on jej ta zdrade wybaczyl! W koncu nie wytrzymal tego stresu i tej abstynencji i na jakims obozie przespal sie z inna dziewczyna. Ale naprawde jest to facet jakiego mozna ze swieczka szukac. Przy mnie to on jest jak aniolek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to klasyka... Mojemu kumplowi tez mowila, ze czeka do slubu, a stukało ją całe osiedle chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ukainka
A prawda jest taka, ze Polacy tez chcieliby sie pobzykac z czarnymi, hinduskami, angielkami... tylko, ze one ich nie chca. Polscy faceci w ogole nie maja wziecia. Nie dziwie sie, wiekszosc lyse paly i niedorozwiniety wyraz twarzy. To ich niestety boli, dlatego obrzucaja dziewczyny epitetami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tzn akurat co do murzynek to nie wiem.... ale Twoj text jest nieco nie trafiony, bo przy Anglikach to kazdy facet u nas wygląda jak połączenie Brada Pitta z Banderasem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sseebbaa
No to sie mylisz, bo moj znajomy wyjechal do USA i poznal tam dziewczyne z Wenezueli. Mulatka, naprawde ladna. Od dwoch lat sa razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komiczne widzę że twoj
:D :D :D usmiać się mozna z tego co piszecie. ja na szczęscie nie jestem taką dziewczyną, jakie wy tu opisujecie. nie wiem w jakich srodowiskach wy sie obracacie, ze nie ma tam normalnych dziewczyn, tylko same łatwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diascja
A to kurew dopiero! Wyjechał do USA sie puścił z Wenezuelką!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ukainka
Niestey sie nie myle. Anglicy sa wysocy, przystojni i wyksztalceni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sseebbaa
Diascja Ty sie dobrze czujesz? Jak nie umiesz odroznic puszczania sie od normalnego zwiazku to wspolczuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahah
Brada z Banderasem???? hahhahahaahha Jezuuu to gdzie oni sie wszyscy ukrywaja? Bo ja samych dresiarzy widze wokolo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diascja
normalny związek to żona i kochanka? Jakiś po.jebany jesteś kolo. Nie dziwię się że sam element sie toba interesuje, bo jesteś za durny na porządna dziewczynę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komiczne widzę że twoj a nikt nie twierdzi, że Ty jestes.... Powiem Ci, że kobiety mają tak, że przed kolezankami grają świete, po prostu wzor cnót, a jak zostaja z facetami, to następuje jakies przeobrazenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Bo ja samych dresiarzy widze wokolo\" jak sie na stadionie dziesięciolecia pracuje, to tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sseebbaa
Nie dosc ze niepowazna, to jeszcze czytac ze zrozumieniem nie umie. Odnioslem sie do tego stwierdzenia: "A to k**ew dopiero! Wyjechał do USA sie puścił z Wenezuelką!" Po czym odpisalem: "Jak nie umiesz odroznic puszczania sie od normalnego zwiazku to wspolczuje". Zrozumialas teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panowie, a czy Wy znacie jakąś fajną, porządną dziewczynę? Bo jeśli nie, to jest to zastanawiające...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahah
na stadionie to co najwyżej można zobaczyć obcokrajowców ;-) drecholi widze pełno codziennie na ulicy. No to gdzie ci Banderasowie? hahahhaha nie moge... Brad z Banderasem hahhahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sseebbaa
fajne i porzadne sa juz pozajmowane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja znam całkiem sporo normalnych.... Ale znam bardzo duzo ludzie, dlatego takich, jak w tym temacie tez nie brak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×