Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

uzurpator_na_maxxa

I niech ktoś mi teraz powie że Polki zagranicą to nie tanie dziwki

Polecane posty

Gość offended
Maybe it's just because there are more Polish girls than other European ones altogether? Besides, do you believe in everything you hear? How many black, arab, hindu male freinds have you got? You're saying that the term racism is more complex but at the same time generalising about Polish girls abroad. Yes, there are some naive or even stupid girls whom guys are taking adantage of. So there are naive or stupid guys being used by females. So? It's none of your business. That's their lives. I still find the topic highly offensive

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZLondynuMozeAnglik
komiczne, zgodze sie z toba, ktos tu sie zaja tym ze jestem "rascista" ale wlasnie nie ma znaczenia z kim, takie cos to jest ochydne. Mowie ogolnie ze to zachowywanie jest widzialne i jest znane. Przykro slyszec od kolegow w pracy ze idziemy "szukac Polki", czy "nie po co do tamtego baru, lepiej do tego, tam Polki chodza, mamy wieksza szanse na szybkiego" :( :( Wstyd czy nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZLondynuMozeAnglik
Offended, It is not generalising it is called forming an opinion from observation. Yes it is their life but it does effect other people. Both my cousins from poland were continually harrassed at work and on the way to work mostly by Asians and Blacks. Funny how you don't see the same guys approaching English girls, now why is that ? Hey wake up and smell the coffee. They are looking for an easy ride (parden the pun) from a group of girls that do not know any better, whereas nobody else would touch them with a shit stick.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diascja
Przykre jest to, że ktoś kto sie urodził w Londynie, nieumie już sie wysławiać poprawnie po polsku, a wypowiada sie na temat ludzi żyjących w kraju który jego rodzice zdradzili opuszczając go. A was panowie boli bardzo to, że polki wolą obcokrajowców. Nieważne, czy taka Polka jst jego żoną czy narzeczoną, zawsze dla was będzie dziwką. A dlaczego Polki wolą obcokrajowców? Bo są kulturalni, z kindersztubą, schludni i pachnący.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diascja
komiczne sam napisałeś że nawet jeśli Polka spotyka sie z Europejczykiem (biały) to i tak jest dziwką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy chyba troche przesadzacie :O Ja bylam 6 lat temu na rok we francji i nie puscilam sie z nikim mimo ze nie mialam tez chlopaka w polsce !!! To wszystko zalezy od dziewczyny Teraz np poznalam chlopaka w drodze do lo9ndynu i tak sobie ejstesmy razem ;) to kolezanki ktore sa w londynie tez mi mowily ze ja to z nizszych sfer bo w londynie mam chlopaka polaka :O To zalezy od charakteru i dziewczyny7 i nie kazdemu odbija woda sodowa do glowy za granica !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZLondynuMozeAnglik
Diascja, Wstyd to dla Ciebie, byla wojna, nikt nie zdradzil tylko uciekali bo Niemcy rodzice zastrzelili. Rozumiesz teraz. Pewno jest jednyno, pusta jestesz. A co do jezyku to wole nie umiec wyslowyc sie w drugim jezyku niz nie umiec myslec poprawnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diascja
urodziłeś się przed wojną? To stary dziad jesteś i nie wypowiadaj sie tutaj. Żegnam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZLondynuMozeAnglik
Nie, to nie ja w czasie wojnie, naprawde glupia jestes, itak pokazalasz swoj poziom wczesniej. Rodzice uciekali bo Niemcy ich rodzice zastrzelili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZLondynuMozeAnglik
A nawet gdybym byl stary to kim ty jestes zeby kazac ludziom gdzie moga i nie moga pisac ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cindyyy
Diascja - przestań go tak atakować - a co Cię to obchodzi>?? z resztą to nie jego wina, gdzie się urodził - a ważne jest to, że rodzice wychowali go na tyle dobrze, że chociaż ma prawo czuć się Anglikiem, to i tak utożsamia się w jakiś sposób z Polakami!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZLondynuMozeAnglik
Nie chodzi o reputacje, tez mam siostre, kuzynow i dziewczyne. Kazda zaczyna miec problemy przez reputacje Polek. Nie myslisz ze to jest problem wtedy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość offended
"It's forming an opinion from observation" that's a nice one Alright, so I think Polish guys are thieves, and there are some friends of mine who are harassed at work because of this opinion. Strangely, there are plenty of English guys marrying Polish girls, but just few Polish guys marrying English girls. Is it because they perceive them as no better than black, arab, hindu minorities? If so, why is that?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wciąż mam wrażenie że opisujecie tu margines społeczny. Nie wierzę, zeby dziewczyny wykształcone, mające zasady \'puszczały się\' i żeby tacy sami panowie chodzili do miejsc gdzie takie dziewczyny można spotkać. Sama rok pracowałam za granicą i nie usłyszałam żadnego obraźliwego słowa na temat Polaków, wręcz przeciwnie, że są dobrymi specjalistami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inkwyzicja masz racje :) A moj post \"normalny\" zostal pominiety :O Widac faceci ccha sie tylko wyrzyc :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość offended
nazywanie dziewczyn pracujących zagranicą " tanimi dziwkami" jest przejawem chamstwa i prostactwa Polaków nie pracujących zagranicą Zresztą swoje wiem i nie muszę nic nikomu udowadniać. Nie umiem jednak przejść obojętnie wobec chamstwa i prostactwa i ignorancji. Pozdrawiam wszystkie kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieszkam za granica i nie zauwazylam, zebym miala jakies problemy z racji rzekomej zlej reputacji Polek. Zauwazylam raczej, ze w porownianiu do Angielek jestesmy dosyc pruderyjne. Naprawde nie interesuje mnie co robia moje rodaczki za granica. Jesli je to bawi to moga codziennie uprawiac gangbang, nie mam zamiaru ich podgladac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wpisy są takie
Dla mnie to obojętne czy się laska łajdaczy w kraju czy za granicą, czy z Polakiem czy z obcokrajowcem, czy ze względu na"cotygodniowe zakochania" czy za pieniądze. Ale, faktem, że takie osoby za granicą wystawiają opinię naszej ojczyźnie :O .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sjuperrr
dlaczego facetów tak boli, że kobiety mają po więcej partnerów w łóżku niż oni partnerek? Nie odnoszę się do prostytucji, ale do odwiecznego problemu "łajdaczenia się". Skoro traktujemy wszystkich sprawiedliwie, to kurwami mogą być zarówno kobiety jak i faceci. Co was to obchodzi kto się z kim bzyka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sie składa że mam męża Murzyna, jakos ani zanim go poznalam ani tym bardziej potem sie nie puszczałam. Znam dziewczyny, ktore maja nieciekawa reputacje ale jeszcze weicej znam facetow, którzy maja w Polsce rodziny a tutaj dupca na prawo i lewo wszystko co na drzewo nie ucieka... wiec nie generalizujcie bo to sie nie sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co tam gęba
facetów tak boli, że kobiety mają po więcej partnerów w łóżku niż oni partnerek bo kobiety boli kiedy facet ją zostawia i odchodzi do młodszej. Tak to już jest na tym świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co tam gęba
I w ramach równości płci, jeżeli kobieta miała więcej partnerów niż mężczyzna partnerek, to ona powinna pozwolić mu nadrobić zaległości :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no generalizowac nie ma co
poniewaz nikt tak do konca nie wie jaki jest odsetek kobiet ktore mieszkaja w UK z rodzinami (mezami i dziecmi) tylko wlasnie wszyscy zauwaza panienke dajaca tylka na ulicy czy w barze ale nikt nie dostrzeze tych ktore prowadza normalne zycie w zaciszu domowym z pelna rodzina ale jak ktos wyrabia sobie zdanie tylko na podstawie jakiegos tam procenta na 100% to potem wychodzi ze sie mowi "BO WSZYSTKIE ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onauk
apropos czarnych i Polek.Jakis czas temu szukalam malego mieszkanka tylko dla siebie w Londynie, bo moj chlopak wyjezdzal na kilka mcy.Podzwonilam po agencjach, ogloszeniach, zostawilam telefon i pewnego wieczoru, bedac jeszcze w pracy dostalam telefon od mezczyzny.Powiedzial,ze ma mieszkanie do wynajecia, zapytal, czy tylko dla mnie, jakie jestem narodowosci i umowilismy sie na jedenej ze stacji metra, ze mnie odbierze stamtad i pokaze mi mieszkanko..ok.Po pracy niespodziewanie przyszedl moj chlopak i pojechalismy razem ogladnac mieszkanie.Jak juz bylismy na stacji metra zadzwonilam do goscia, ze juz jestem, zapytal jak wygladam, zeby mnie rozpoznac..wytlumaczylam i powiedzialam, ze jestem z chlopakiem.Po 5 minutach gosc oddzwonil do mnie mowiac, ze wlasciwie to nie ma sensu pokazywac mi mieszkania , bo on szuka dziewczyny a ja mam chlopaka...:((((( -aha.."wynajmujacy" byl z Ghany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość offended
Mieszkam tu 2 lata i nie widziałam ani nie słyszałam "że wszystkie Polki to tanie dziwki". Dopiero tutaj, na polskim forum, od Polaka. Piękna cecha narodowa, znowu dała o sobie znać. My z Polski jesteśmy naprawdę święte przy Angielkach, które bawią się jak chcą i z kim chcą i nikt ich epitetami nie obrzuca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezła ta zabawa
bawią sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"komiczne sam napisałeś że nawet jeśli Polka spotyka sie z Europejczykiem (biały) to i tak jest dziwką\" nie napisalem, że się spotyka... chodzilo mi o nagminną sytuacje, w ktorej zostawia chłopaka/męża w kraju a tam jedzie i przez rok ogląda tylko sufit... I pisanie, że to margines nie ma sensu... Oczywiscie, że to jakis tam procent Polek tak sie zachowuje, oczywiscie, że zapewne zdecydowana wiekszosc jest normalna.... ale ta mniejszosc, jest tak znacząca, że wybija sie ponad inne narodowosci i zdecydowanie... Offened - czytalas ten art. o prostytucji na lotnisku... Tam tez nikt nie widzial w tym niczego zlego, wiec i Ty tez nie zauwazysz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×