Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

uzurpator_na_maxxa

I niech ktoś mi teraz powie że Polki zagranicą to nie tanie dziwki

Polecane posty

Gość do kiezbań
widocznie byles do niczego... dobrze zrobila ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie, byłem do niczego. Chociaż oficjalnie podobno byłem \"za dobry\". Tak mi powiedziała. A puściła się jak wyjechała na wymianę studencką do Niemiec. I to jeszcze kurwa z jakimś zakichanym szwabem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i jeszcze lepsze. Jej wytłumaczenie brzmiało mniej więcej tak: \"90 % dziewczyn tam na wymianie zdradza swoich facetów, to co miałam zrobić?\" Hahahahaha, do dzisiaj mnie to bawi do łez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sseebbaa
widzisz kiebzan, bo to dlatego ze my jestesmy wszyscy beznadziejni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osz ty w zyciu
"no właśnie problem w tym że to nie jest odosobniony przypadek. Polki puszczają się w UK na lewo i prawo, nawet te najbardziej "porządne". Wiem, bo byłem i widziałem" Uzurpator kurwa daj jakis namiar na siebie zaplace ci dobrze zebys mnie nie wydal skoro mnie widziales co by powiedzial na to moj kochany maz i dwoje dzieci??? matko kochana!!! buahahahahaha nawet nie czytam calego topa bo pewnie jest jak zwykle :o a ja sie znow nie wiem po co wkurwiam na ludzi ktorzy widzieli jedna dzielnice za granica i maly odsetek ludzi a wiedza o wszystkich wszystko lepiej niz sami zainteresowani no bo ja tez nie wiedzialam ze sie puszczam - wlasnie sie doweidzialam bo uzurpator i reszta jemu podobnych wiedza lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komiczne widzę że twoj
kiebzań ---> bardzo mi przykro. widocznie to nie była ta jedyna :) swoją drogą sama nie rozumiem takich dziewczyn. mają fajnych facetów a puszczają się z innymi. podobnie jak nie rozumiem facetów ktorzy zostawiają fajne dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sseebbaa
No to skad taka opinia o Polkach wsrod obcokrajowcow? Z ksiezyca? Nikt tu nie pisze, ze kazda sie puszcza, ale jest to zauwazalne mimo wszystko. A takie przypadki jak ten o ktorym dzisiaj na onecie pisza na pewno reputacji Polek nie poprawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy to była ta jedyna czy nie. Ale wiem jedno. Że jak dziewczyna wyjedzie na dłuższy czas zagranicę (tak minimum 3 miesiące), to lepiej od razu się nastawiać, że się puści z innym. Zresztą moja eks sama mi opowiadała co się dzieje na tego typu wyjazdach. Nie tylko ja miałem taki przypadek, kilku moich kumpli miało to samo, a nawet jeszcze gorzej. Jedna się puściła z jakimś Serbem, a potem wmawiała mojemu kumplowi, że to z nim zaszła w ciążę, bo chciała jak najszybciej doprowadzić do ślubu. Dopiero testy na ojcostwo wykazały że ściemnia. A ile się facet stresu najadł, lepiej nie pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komiczne widzę że twoj
Jakby była porządna to by się na pewno nie puściła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZLondynuMozeAnglik
Pisze jako osoba z rodziny polskiej urodzony w Anglii, wybaczcie ale to nie jest moj pierwszy jezyk i przepraszam za bledy. Pierwsze jak to przeczytalem ten artikul to czlowiekomu chce sie wymiotowac. Ale smutne to jest naprawde. Nie rozumiem niektore odpowiedzi od dziewczyn tu jak zadawaja pytanie "a co wy faceci nie puszczacze sie ....". Kobiety maja sie szanowac, od kobiet zalezy czy jest zgoda na seks czy nie. Facet to szuka, kobieta wybiera. Prawda ze wielu polek przyjezdzia do Londynu (moge tylko mowic o Londynie bo tu sie urodzilem i mieszkam) i sa bardzo naiwne. Jak jest osoba naiwna to pewnie nawet nie wiedza co robia i to sie widzi tu. Piekne dziewczyny mlode z Polski (poznasz od razu od urody i ubrania ze to polki) chodza z murzynami, hindusami i arabamy. To jest wstyd, dlaczego, bo nikt inny tego tu w Londynie nie robi do takiego stopnia. Angielki za takimi nie leca, bo juz kazdy ich zna. Moge duzo na ten temat powiedzic. Dodam ze to nie tylko polki puszczaja sie bo znalem angielki ktore sa takie same ale roznica jest skala. Tyle takich Polek sie widzi i naprawde szkod a i wstyd. Mam nadzieje ze to jest bo u was w polsce jeszcze nie macie naprawde imigrantow i przez to obcokrajowce sa mile spotkane. W anglii to wlasnie te immigranci to sa widziane jako problemowe i w wiekszosci unikane. Nie jestem rascista, taki stan tu jest. A do Polek odzywajacych sie tu, nie siedzcie tam za komputerem w polsce, tylko przyjedzcie to angllii i zobacz jak bedziecie traktowani w wiekszosci przez ludzi dzieki waszym "kolezankom" ktorzy przyjechali przed wami. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i mamy jasność... A fakt jest wlasnie taki, że Angielka zdalnie sterowanym kijem przez szmatę takiego brudasa nie dotknie... Dla nich prowadzanie sie z Polkami, to nobilitacja... A dla Polek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komiczne widzę że twoj
No nie powiem, chciałabym kiedyś pojechać do Anglii i zobaczyć jak tam jest, ale narazie mogę sobie tylko pomarzyć :) A Ciebie pozdrawiam i Twój polski nie jest wcale taki zły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaxKolank
Witam rodacy Sorry ja was ale moj polish nie byc super Ja widze tych facetow z Poland i nie wiem czy smiac sie czy cry? I dlaczego oni tak ciagle k*urwa k*urwa mowia? i pija vodka i sikaja na street i wymiotuja i ciagle krzycza do murzynek zrob mi loda" Luckily te dziewczyny nie rozumieja troche kultury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZLondynuMozeAnglik
MaxKolank, Widzisz w tym jest problem ze ludzie jak ty robicie z tego zart i zamiast rozwiazac problem to tlumaczysz sobie ze jak facet zle sie zachowuje to i ja jako kobieta tez moge. A jak masz problem z mojim jezykiem to chetnie z toba pogadam po angielsku, naprawde. Wiesz to nie jest walka miedzy kobietamy i facetamy jak ty to widzisz. Chodzi o wiecej tu. Nie myslisz ze moze ci faceci wykorzystuja bardzo Polki, nie przeszkadza ci to. Tez ze takie ktore nie chca byc zatrzepiane to maja wielki problem przez innych pozniej. Ze jest pozniej niebezpiecznie dla Polek w Londynie. Nie widzisz tego ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komiczne widzę że twoj
MaxKolnk to chyba prowokator i udaje Anglika ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komiczne widzę że twoj
ZLondynuMozeAnglik --> a może zacznij od teraz pisać po angielsku, ciekawa jestem czy zrozumiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZLondynuMozeAnglik
komiczne widzę że twoj, okay If you do wish to communicate in english then by all means be my guest, this topic keeps on coming up over and over again and many people just treat it as a joke. It is embarassing for anyone who has polish descendency and i for one would like an explanation as to why so many of you are in fact this naive when travelling. Awaiting response.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość offended
Can you see the topic? It's really offensive I work abroad and I'm not a cheap whore. Nor an expensive one. Besides, saying that it's up to a woman to have sex and call them immoral ( without mentioning immoral guys) is chauvinistic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komiczne widzę że twoj
no pięknie to napisałeś, ale ja się nie podejmę pisania po ang. bo boję sie kompromitacji :D mniej więcej rozumiem o co chodzi. masz rację czasem wstyd za Polaków, którzy różne głupie rzeczy robią za granicą, przez co mamy potem złą opinię na świecie. ale co zrobić, nie mamy na to wpływu co robią inni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZLondynuMozeAnglik
It is not chauvenistic at all. Women decide when to allow a guy to have sex with them. I am also of the opinion that it is mostly the case that guys are in fact immoral, i did not mention that only women act immorally. My point is the sheer scale of the problem that many people posting here have touched upon and the flippant responses by female readers. A group (albeit a small one) of polish girls have created an awful reputation for polish women abroad. My points perhaps not so eloquently put in polish were merely observations which support my opinion that a lot of these girls are simply very very naive and have no understanding of the socio political situation in the country that they move to. In acting the way they do they ultimately put themselves in danger and ruin the reputation of Poles living abroad, both those who have just emmigrated and those of us who emmigrated some while ago.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZLondynuMozeAnglik
komiczne widzę że twoj, Zgadza sie nie mamy wply, ale mi chodzi o to. Dlaczego wiekszosc Polek tak robi ? Dlaczego inne narodowosci nie ? Czy to jest ze w polsce jest moda na obcokrajowcow, i polacy siebie widza jako czyms gorszym ? Czy jest po prostu ze to sa bardzo naiwne dziewczyny z malych miast ? Czy co ? Bo wielu ludzi tego nie rozumie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komiczne widzę że twoj
ZLondynuMozeAnglik --> ja niestety nie znam odpowiedzi na Twoje pytania :( sama nie rozumiem tych dziewczyn, mimo że też jestem Polka to nie mogłabym się tak zachowywać. Dla mnie to nie do pomyślenia po prostu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komiczne widzę że twoj
Dlatego chyba najlepiej nigdzie nie wyjeżdzać za granicę jak ma się taką reputację :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie postępowanie kobiet za granicą jest po części winą polskiego wychowania.... U nas babcie ciocie i mamusie uczą facetów, zeby kobiete traktowac jak księżniczke... W żadnym kraju tak nie ma.. Włoch, Hiszpan to pan i władca - kobieta to jego słuząca i sprzątaczka (nie mowie, ze to dobrze) W chinach czy innych azjatyckich krajach babka zapieprza jak mrówka... A u nas - kult kobiety, matki Polki itp... A potem wyjedzie taka jedna z drugą, nie znajdzie pracy przez tydzien i juz nogi rozkłada... Powiecie, że wielu facetów to chamy i prostaki i nie traktuja kobiet jak ksiezniczki - owszem, ale takich babki mało kiedy zdradzaja... rogi doprawia sie tym miłym i dobrym..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZLondynuMozeAnglik
Jak chcesz wiedzic to duzo mlodych anglikow wyjezdzia z Anglii to naprawde niczego ci nie zabraknie jak tu nie przyjedziesz. Kilka przeczyn na to jest, za drogie mieszkania, nie ma dobrych szkol oproc prywatnych, jest niebezpiecznie jak sie robi ciemno (jak w ameryce), jest za duzo "immigrantow" (kazdy anglik ci powie, nie sa rascistami, tak jest), nisky poziom ludzi i pogoda okropna. Do Anglii przyjechac jest tylko dobrze zarobic na krotko i uciec do lepszego kraju. A do tematu, to ja tez nie wiem co sie dzieje z polakamy ktore tu przyjezdziaja ale naprawde nie wszystkie, napewno to ta mala grupa niszczy opinie dla wiekszosc. Problem ze ta mala grupa to nie jest az taka mala. Za czesto to sie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość offended
Sorry, it is chauvinistic and racist. So if they were sleeping around with just whilte guys, would it be ok? It's their free will and there are lots of dangerous situations you can put oneself in, not only by having sex with a black guy. I can agree that some of the girls have low self esteem and they can be an easy target. But let's not generalise. There are lots of Polish guys using girls too. I've seen far more Polish males doing embarrasing things than females.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdyby spały z białymi to tez byłoby to ohydne... Ci kolorowi to taki gwóźdź do trumny po prostu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZLondynuMozeAnglik
Offended, I disagree, it is dangerous if because of a certain group of Polish girls, Black, Asian and Arab guys are of the firm opinion that Polish girls are easy and gagging for it whereas they do not have the same opinion about other European girls. Wouldn't you say that it puts things out of proportion a little. I have to generalise becaue we are discussing things here which require me to form an opinion from my own personal observations, it would be a bit difficult for me to conduct a survey or census and then provide you with hard facts. Yes I don't doubt for a second that Polish guys use Polish girls but it makes it a bit more easy for Black, Asian and Arab guys to use Polish girls if Polish girls don't understand that most of these guys are just looking for a piece of white ass for the sake of it and nothing more. And yes Polish girls are naive because they accept advances from these guys more readily because they actually see these guys as something different or special when in fact other European girls have long past that point or were never of that opinion. In fact most have quite the opposite view, maybe if you don't believe me then perhaps you would if you heard it from a female. At the end of the day it is up to you what you do, but when your behaviour or others begins to affect other people then that is when you begin to have a problem. Most people are not happy with the general behaviour (again albeit a smaller group) of Polish girls. So please don't take offence just learn to face facts as well. Rascism is too simple a term, research and don't oversimplify, there is more going on here than you think.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×