Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Na pohybel starym pannom

Wolne kobiety koło 30stki się puszczają i nie nadają się na żony

Polecane posty

Gość Na pohybel starym pannom
Lepiej nie mieć żony, niż taką co uprawiała już seks bez miłości. Taka kobieta nigdy nie pokocha mnie wielką, uduchowioną, czystą milości. Jest już zepsuta moralnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja koleżanka też taka porządna była i wiesz co? żałuje tej decyzji jak diabli, bo on jej nie dał o czym Ty piszesz i nie potrafił tego docenić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A nawet mnie nie denerwujcie
Małżeństwo to taki rodzaj transakcji - ja daję opiękę, stablizację, czułość itp. a kobieta daje min. skromną przeszłość seksualną No teraz to się zdenerwowałam...kochanienki, my 30 sto letnie rozpasane sexulanie zdziry umiemy zarobic na siebie same ok????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A nawet mnie nie denerwujcie
A jak chcemy czułosci kupujemy sobie Yorka!Q!@!!! NAjdorszego! ....Staryyy....az się zaplułam byłam ze złości!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tego światłego
Wiesz co - ręce mi opadają, jak czytam te twoje posty Naprawdę szkoda gadać, powodzenia ci w życiu życzę, bo będzie ci ono potrzebne, naprawdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna kobieta24
mam 24 lata....niedlugo 25 zostalam sama, zostalam bardzo skrzywdzona. Nigdy nie zdradzilam, kochalam i myslalam, ze on kocha mnie tak bardzo jak ja jego. Oddalam mu siebie, byl pierwszym mial byc jedynym do konca. Jak mozesz pisac ze kazda sie puszzca??? jak mozna kochac sie z kims bez milsci, to obrzydza? nigdy juz wam nie zaufam....zniszczyl moj swiat. nie generalizuj, ja nigdy nikogo nie zdradzilam, o przygodnym sejksie nie marzylam, mam dosc duzy temperament, przynajmniej przy nim mialam...a teraz...teraz mi niedobrze jak pomysle ze ktos by mnie mogl dotykac ktos kogo nie kocham? pomysl co piszesz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na pohybel starym pannom
Chodziło o stabilizację i bezpieczeństwo psychiczne oraz uczuciowe. Po prostu znam swoją wartość i nie muszę sobie szukać pani po przejściach, tylko kobietę, która jeszcze się skurwić i puścić tak dla samego seksu nie zdążyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w ogóle to skąd pomysł, że kobieta, która miała paru facetów w łóżku nie jest zdolna do wielkiej miłości. Człowieku, skąd Ty takie teorie bierzesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tego światłego
Ponawiam - do przedszkola idź !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A nie durnymi swoimi poglądami zaśmiecasz forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A nawet mnie nie denerwujcie
Marie Fleur no .....na ZPT ach go uczyli chyba..!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tego światłego
A nawet mnie nie denerwujcie - :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na pohybel starym pannom
Na moją miłość nie zasługuje zepsuta kobieta, która już miała przygody. O konsekwencjach tych przygód mogła myśleć zanim się puściła. Im więcej facetów w łóżku miała kobieta tym gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym można iść do łóżka bez miłości, ale to nie znaczy, ze jest to zupełnie zwirzęce. Zdarzyło mi się ze dwa razy: było miło, dobrze w łóżku, po też fajnie sie rozmawiało i nie zostałam potraktowana jak szmata. Też myślałam, ze mój pierwszy facet będzie moim ostatnim. Oszukał mnie, zostawił. I też myślałam, że nie jestem zdolna do sexu bez miłości. Jestem. Nie było miłości, ale za to tyle pasji, pożadania, namiętności, a zarazem szacunku- do tej pory na mieście normalnie rozmawiamy, że czułam przez te chwile może nie miłość, ale też nie czułam się k... I zaręczam Ci, że w dalszym ciągu jestem zdolna do wielkiej miłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A nawet mnie nie denerwujcie
Jezu bo az mi się słabo robi!!!! Tysiące 30 latek chciałoby nie być traktowanymi jak chodzące maszyny do sexu, inie byc zdziwonymi jak usłyszą " ależ kochana no duża dziewczynka jesteś , wiesz na czym świat stoi, see ya baj..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na pohybel starym pannom
Mnie panie po przejściach nie interesują. Przygodny seks to egoizm ze strony kobiety i krzywdzenie przyszłego męża, bo zamiast mieć żonę co się dobrze prowadziła, będzie miała żonę co pozwoliła sobie na puszczanie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na pohybel starym pannom
Jak mam do wyboru dwie kobiety: jedną o skromnej przeszłości seksualnej, a drugą, która już wie jak smakuje seks bez miłości i pozwoliła sobie na chwilę słabości to oczywiste jest, że wybiorę tą pierwszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A nawet mnie nie denerwujcie
hahahaha Marie....albo to krewny Bosaka ( notabene wiecie kiedys ogladalam wywiad z jego mamą, i naoytanie , co syn wyniosł z domu mamunia odpowiedziałą : tolerancję :-) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to wybieraj, ale po co się z tym tak manifestujesz,co? Dalej nie widzę sensu tych Twoich kazań o moralności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na pohybel starym pannom
Jakbym był z LPRu to bym wymagał od kobiet dziewictwa. Tak jak kobieta nie chce mieć faceta o kryminalnej, przestępczej przeszłości, tak facet nie chce mieć kobiety, która pozwoliła sobie w przeszłości na seks dla samego seksu i niczego więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A nawet mnie nie denerwujcie
Yhm,......albo ozenisz się z panna ktora miala ich 600 tylko zapomniala ci otym powiedziec...:-) boszzzz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na pohybel starym pannom
Kazania prawie, bo jak podoba mi się jakaś kobieta, to zawsze się okazuje, że święta nie była i nie mogę z nią być. A ja chcę mieć żonę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tego światłego
a ja mu tak dobrze radziłam - przedszkole to jest idealne miejsce dla niego na poszukiwanie małżonki. Dlaczego on mnie nie słucha 😭 Niech idzie do tego przedszkola, wtedy już nie będzie miał czasu na przesiadywanie na forum. Zapewni swojej wybrance bezpieczeństwo, stabilizację a ona będzie go kochała dozgonną i pierwszą miłością i będzie miał pewność, że będzie jej pierwszym facetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nawet.... a może przeżył noc, albo parę z taka tzrydziestką, zakochało sie stworzenie, a ona mu kosza dała, a teraz płacze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna kobieta24
to ja jestem po przejsciach??? Twoim zdaniem, nie zasluguje na to by byc z kims???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A nawet mnie nie denerwujcie
marie ....:P hahahaha o to to...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do tego swiatłego:D cudowny komentarz:D I żeby miał pewność, to niech uda sie do przedszkola prowadzonego przez siostry zakonne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×