Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Na pohybel starym pannom

Wolne kobiety koło 30stki się puszczają i nie nadają się na żony

Polecane posty

Gość Nikt wam kobiety nie broni
Ja np. chce miec zone co nie spala ze stadem facetow. Denerwuja mnie te glupie dziewczyny co uprawiaja seks od 15 roku zycia i spia z kilkoma chlopakami rocznie. Zona to ma byc zona, a nie jakas przechodzona lalunia, ktora mial niejeden

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikt wam kobiety nie broni
Bo twoj maz pewnie sam byl nie lepszy. Jak facet jest porzadny to kobiete chce miec tez porzadna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiśnióweczka
mój mązspotykał sie z wieloma dziewczynami, ale czesto były to dziewice, wiec seksu nie uprawiał, bo nie chciał brac odpowiedzialnosci ze będzie tym pierwszym,ale np robił im minetki :-). przede mna miałą tylko jedna powazna partnerke seksualna...wiec twoja teoria jest bledna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiśnióweczka
w sumie minetka tez seks, haha,ale wiecie o co mi chodzi, w sumie do czynienia miał moze z 4 dziewczynami i z kazda był po kilka miesuiecy, wiec uwazam ze był bardzo porzadny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikt wam kobiety nie broni
Minetka to tez sex. A dziewice co sciagaja majtki przed chlopakami i daja sobie robic minetki to zadne dziewice. Wiec twoj maz spal z wieloma kobietami i nie gadaj, ze mial tylko jedna. Czyli jesli ty np. spalas z 5 bo uprawialas z nimi pelny seks to tylko oni sie licza tak? A ci ci robili minety (a bylo ich dodatkowo 10) to sie nie licza? Wszyscy faceci z ktorymi sie zabawialas na golasa to twoi partnerzy seksualni, czy chcesz czy nie. Nie tylko ci, co z nimi mialas pelen stosunek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikt wam kobiety nie broni
Ja bym nie chcial miec dziewczyny, ktora spala by z wieksza iloscia facetow niz ja mialem kobiet. Skoro on byl taki porzadny, to mam nadzieje, ze tez taka bylas;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiśnióweczka
ok, zgodziłam się juz z tym, że minetka to seks :-)więc powtarzam ci, ze mój mąż miał w takim razie przede mna 4 dziewczyny,a z kazda z nich chodził po kilka,lub kilkanaście miesiecy,wiec dla mnie to normalne że uprawiali seks , w moim przypadku było podobnie i to dla nas tez normalne, ze dwoje ludzi zakochanych w sobie po prostu uprawia seks...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikt wam kobiety nie broni
Mimo wszystko te dzisiejsze młode pokolenie, nastolatki i 20latki majace po kilku/kilkunastu partnerow to porazka. Watpie zeby taka dziewczyna kochala kazdego chlopaka z ktorym idzie do lozka. Bo ile mozna prawdziwych milosci przezyc w tak krotkim czasie. A zauroczenie to zadna milosci. A dziewczyny teraz sypiaja z kazdym facetem z ktorym chodza, po miesiaciu albo wczesniej ida z nim do lozka, tylko dlatego, ze z nim chodza. Ja tez sie spotykalem i chodzilem z wieloma panienkami z niektorymi nie wiazalo mnie zadne uczecie, tak po prostu sie umawialem i jakos do niczego wtedy nie dochodzilo, nawet ich nago nie widzialem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikt wam kobiety nie broni
Ja tam akurat jestem liberalny w tych sprawach, niczego nikomu nie bronie, nie obchodzi mnie co ludzie robia, ich sprawa, ale nie chce miec przechodzonej zony, co uprawiala z kims seks dla seksu, miala np. 5 partnerow seksualnych, bawila sie w petting z kolegami itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiśnióweczka
ja juz jestem po trzydziestce, ale to prawda co mówisz, ze współczesne młodziutkie dziewczyny zachowuja sie w wiele bardziej swobodnie niz kiedys, takie czasy, jednak z kims ten seks uprawiaja, a najczesciej to własnie chłopcy sa inicjatorami tego pomysłu, a dziewczyna która juz straciła dziewictwo ma póznej mniejsze opory , aby seks uprawiac z kolejnym partnerem i ich liczba, zanim wyjdzie za maz rośnie...nic tylko trzeba znależc młodą dziewczyne i szybko się ozenic haha :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiśnióweczka
Nikt wam kobiety nie broni - więc tylko moge ci zyczyc abys znalazł taka zone jakiej szukasz, akceptacja czyjejś osoby to podstawa ale to tylko połowa sukcesu, zeby miec udane małzeństwo trzeba nad tym czasem ciezko popracowac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikt wam kobiety nie broni
No masz racje, kobiete swojego zycia trzeba poznac jak jest jeszcze w miare mlodym wieku hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikt wam kobiety nie broni
A ja ci zycze zeby twoje bylo udane i zeby dzieci byly zdrowe i szczesliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiśnióweczka
a dzięki,dzieki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aionka
Załozycielu wątku gadasz dyrdymały.Ja poznalam mojego pierwszego faceta w wieku 30 lat i byłam wówczas dziewicą.Teraz mam 2 lata więcej i nie jestem już w związku.Nie uprawiam przygodnego sexu jak twierdzisz. Dla mnie jak nie ma stałego partnera to i nie ma miejsca na intymność po prostu. Nie uogólniaj więc, bo obrażasz mnie i inne mi podobne kobiety. Czy Twoja teoria tyczy się także facetów. Bo sory, ale taki przechodzony towar też się na męza nie nadaje. A Twoja żona jest twoją pierwszą?czy wogóle masz żonę? Ja tu widzę jakieś frustracje dość niskich lotów niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiat schodzi na psy
Ludzie czy wy macie jakieś życiowe zasady? Czy żyjecie z dnia na dzień i walicie sie po miesiacu z kazdym? co to jest miesiąc? Poza tym wiekszosc ludzi pewnie gdyby zostawic z osoba innej płci w jednym pomieszczeniu na dłużej niż 1 dzień i jesli by ta osoba sie podobala to doszlo by do konsumpcji. Ale co dodam? Sam pewnie tez bym tak zrobil gdybym mial pewnosc 100% ze nikt sie nie dowie. Taki juz jest czlowiek... szuka wrażeń. Dodam że mam dopiero 21 lat i jestem ze swoją dziewczyną ( pierwszą jedyną) od 5 lat i nie zdradzilem nigdy. Nie mam kompleksów typu za male to za male tamto :D wszystko jest takie jakie powinno. Mam nadzieje ze nigdy nie zdradze do konca zycia... ale nie wiadomo co sie moze jeszcze zdarzyc. Zycie płata figle. Ale wracając do zasad życiowych. Moimi zasadami są: 1. nie zdradzić 2. miec rodzine - wybudowac dom. 3. dobrze wychować dzieci. pozostale punkty dopisalbym ale jestem za mlody za malo wiem. Chociaż jestem guwniarz (21) to uważam że najlepiej poznać się za młodu i być ze sobą całe życie. Wiadomo że ta osoba musi byc wyjatkowa musi nam sie podobac musi miec to cos. Moja dziewczyna byla dziewicą i to jest dla mnie najwiekszym skarbem za to ja szanuje i bede szanowal. Dla mnie najważniejsze jest wlasnie to że była czysta jak łza :) i dobrze sie rozumiemy po tylu latach, niedługo chyba będzie dziecko bo na to się zapowiada i plany życiowe się wypełniają powoli. Niektórzy niewiem na co liczą. Niewiem czy możan szanować żonę która robiła pale koledze czy tam znajomemu lub która rżnela sie równo przez pół życia a potem znudziło jej sie i chce wyjsc za mąż. Chyba że facet też jakiś alfons.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sakfjskx
Młody , a całkiem mądrze pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swiat schodzi na psy, faktycznie młody jesteś ale i tak za głupi na swój wiek. Facet w twoim wieku powinien byc juz pozbawiony złudzeń i nie być tak naiwnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
baby to ch**e przez durze ch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każdy facet bez wzgledu na wiek jakby mógó to by ciągle sie puszczał i z każdą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety są puszczalskie i dlatego nie chcą prawiczków i dlatego ciągle ich upokarzają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×