Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Na pohybel starym pannom

Wolne kobiety koło 30stki się puszczają i nie nadają się na żony

Polecane posty

Gość Na pohybel starym pannom
Ty nie:) Nie znasz jeszcze smaku seksu bez miłości, nie jesteś jeszcze zepsuta moralnie. Kobieta musi wyjść za mąż jeszcze w takim wieku, żeby nie doszła do stanu, kiedy będzie wolną panną i pierwszy raz się puści, bo nie wytrzyma bez seksu. Kobieta musi mieć zapewniony seks w stałym związku, bo inaczej koło 30stki zacznie się puszczać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tego światłego
maeie :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale facet, dziękuje Ci bardzo, bo dawno nikt mnie tak nie rozbawił. No musisz mieć swoje show jak nic, sala zapełniona:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tego światłego
miało być marie :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tego światłego
facet jest niesamowity :) Naprawdę mnie rozbawił :) Poglądy - pierwsza klasa :D Naprawdę życzę ci facet powodzenia w życiu. Będzie ci potrzebne, oj, będzie A tak swoją drogą, to zdradź mi tę tajemnicę, skąd pochodzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tego światłego
a i jeszcze zdradź mi tajemnicę, ile masz lat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na pohybel starym pannom
mam 22 lata i mieszkam w dużym mieście, nie jest to zresztą ważne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem! Przyszedł na świat w bardzo religijnej rodzinie, następnie uczęszczał do przedszkola prowadzonego przez siostry, potem szkoła z internatem, studia w szkole ojca Rydzyka, w międzyczasie wstąpił do LPR. I wszystko byłoby pięknie, ale pewnej nocy poznał niewyżytą, drapieżną 30-tkę:) Nawet nie widział kiedy znalazł sie w jej szponach i pozwolił uwieść. Spędzili cudowne chwile, on myślał, że to MIłOŚĆ go dopadła, już biegł po obrączki, już widział ich przed ołtarzem... niestety, rzeczywistość okazała sie bardziej brutalna... dalszy ciąg juz znamy: autor własnie przelewa swoje frustracje i rozczarowania na forum zakładając jak narazie 2 tematy, ale kto wie ile jeszcze ich będzie i może po innymi nickami. Koniec:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tego światłego
i czego ty szukasz u kobiet 30-letnich ????????????????????????????????????? I miałam rację - przedszkole to miejsce odpowiednie dla ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tego światłego
marie - to było super :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na pohybel starym pannom
Nie jestem religijny, chodzę w dresiarskich ciuchach, chodzę do klubów i świetnie się bawię. Spałem z 30letnią laską, ale tylko raz dla przygody. Ale zaczynam się martwić, że ciężko będzie o ładną kandydatkę na żonę, która się nie puszczała. Nie chcę skończyć z jedną z moich przeciętnych z wyglądu koleżanek, one się nie puszczają, ale dlatego, że nie mają z kim, nawet dziewicami są. Ja chcę kobietę z zasadami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tego światłego
"chodzę w dresiarskich ciuchach" - teraz już wszystko rozumiem :-P Trzeba było tak od razu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha i teraz bądź tu mądry... czy ostatni wpis nawiedzonego był jego, czy nie:) podszywacze czają sie na każdym forum:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tego światłego
marie - to może być jego, bo na tym drugim topiku wypowiedział się w podobnym tonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na pohybel starym pannom
To byłem ja. Lubię dresiarski styl i dobrą zabawę. Nie jestem sztywniakiem, ale żonę chcę mieć porządną! Bez skazy na przeszłości seksualnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piękna 30latka
Ja mam już 31 lat i jestem dziewicą i mam zamiar sie oddać tylko mojemu mężowi w noc poślubną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tego światłego
No nie mogę, każda jego wypowiedź doprowadza mnie do łez - oczywiście ze śmiechu :D Facet, dziękuję ci. Sprawiłeś, że śmiałam się tak, jak już dawno tego nie robiłam :D Naprawdę, wieczór spędzony z tobą (choćby tylko na kafe) to sama radość :D Aż boję się pomyśleć, co byłoby w realu ............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pohybel, już my znamy takich jak. Ach ten nieszczęsny kompleks madonny i ladacznicy! Żenicie się z niewinnymi anielicami, a potem w sekrecie przed nimi pukacie takie jak my :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vbcx
ladne kobiety i tak sie puszczaja, poszukaj sobie brzydkiej 30sti, pelno takich wolnych bo nikt ich nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za tekst...
Uwielbiam takie rozkminy facetów, ich wnioski pewnie wynikają z wielu doświadczeń i eksperymentów... Poszukaj sobie tematów o tym, że panowie muszą zdradzać swoje żony bo koło 30stki flaczeją i nie chce im się już kochać albo im się nudzą i podyskutuj z autorami takich tematów. Sami psycholodzy i seksuolodzy tu przesiadują...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde, ja bym poznala faceta kolo 30-tki ktory to nie zna przygodnego seksu, bo oni to juz odkad pierwszy raz uzyja \"mozgu\" to juz musza stale co oznacza ze nigdy nie znajde takiego faceta 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiśnióweczka
ale juz jest lepiej, na innych topikach była mowa o dziewicach, a teraz wystarczy ze ma "skromną przeszłosć seksualna" to juz cos :-), ja tam nigdy nie miałam przygodnego seksu, zawsze byłam zakochana, ale czasem potrafiłam sie zakochac w jeden wieczór , hahahaha :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wiśnióweczka
dlatego jestes zdzira, jesli dawalas na pierwszych randkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisnióweczka
na pierwszej randce nigdy nie dałam, a nawet jesli bym dała to moja sprawa patafianie, założę się, że sam bys chciał żebym ci dała, hehe, ale mozesz sobie tylko pomarzyc...od 13 lat daję juz tylko jednemu -mojemu cudownemu facetowi a opinie takich jak ty patafianów mam głeboko w d....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikt wam kobiety nie broni
No ja bym nie chcial miec kobiety co dawala na pierwszej randce i spala np. z 5 facetami, ale to wasza sprawa baby co robicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba cos w tym jest
Znam to z autopsji.Okolo 20stki bylam naprawde cnotliwa istotą;) Teraz 35!!! ,jestem samodzielna,samowystarczalna,sama i rzeczywiscie czasami decyduje sie na przygodny seks:-o Znam mnostwo wyksztalconych kobiet w tym wieku i sporo z nich robi podobnie,tylko wiekszosc o tym nie mowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiśnióweczka
to ja byłam, tylko "ś" w nicku nie napisałam...i jeszcze cos, zdzira to taka która zdradza swojego faceta, majac np. męża, czy kogos kto z nią jest, kocha ja i jej ufa , a dopóki jestem wolna i nikomu krzywdy nie robie to moja sprawa na której randce ide z kims do łózka, lepiej sie wyszalec za młodu, niz potem skakać na boki i niszczyć rodzine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiśnióweczka
Nikt wam kobiety nie broni - to szukaj takiej co nie miała bujnej przeszłosci, mojemu mezowi akurat moja przeszłośc nie przeszkadza, tworzymy zszceśliwy zwiazek od 13 lat i mamy troje dzieci...a kazdy niech sobie szuka takiej która mu odpowida

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×