Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PaniChomikowa

Jakie mydło jest najlepsze?

Polecane posty

Gość Paulinaq
Bardzo Ci polecam mydła z firmy Stenders, jedne z najlepszych jakie miałam. 100% naturalne i bajecznie pachną :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnynervrvv
mydlo bambino

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani g
najlepsze jest Alepp, z oliwy z oliwek , sa rozne stezenia. dla mnie genialne, wydajne i dziala. nie mialam tak dobrej skory po zadnym zelu itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imeil
Luksusowe mydło kremowe Cleopatra,naprawdę jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta-lis
Polecam mydełko HB kosmetik z serii Emosie Body. Mydło jest ziołowe naturalne nie wysusza skóry, super pielęgnuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas od jakiegoś czasu tylko mydła dettol. Teraz kupuję te z pompką. u nas bardzo się sprawdziły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamówiłam sobie to mydło HB przez internet. Nie mogę się doczekać kiedy przyjdzie paczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam svon noir (myję w nim nawet mojego psa - alergika), glicerynowe khadi i mydło z aleppo. Dobre jest jeszcze mydło potasowe i natłuszczające z helfy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze to jest mydło Biały Jelen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie mydła w kostce działają niekorzystnie na skórę wysuszając ją.Wszechobecne żele popularnych marek(fa,palmolive,dove,itp, itd)kosmetycznych z SLS , nie dość, że wysuszają skórę to jeszcze i podrażniają ją. Jeśli chcesz łagodnie umyć i dopieścić swoją skórę używaj żelów z naturalnym składem(przedewszystkim bez syfu jakim jest SLS)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego napisałem ze najlepsze mydło to Biały Jeleń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mydło Biały Jeleń ma faktycznie naturalny skład,lecz nie próbowałam go jeszcze.Żele pod prysznic tej firmy natomiast posiadają w swoim składzie Sodium Laureth Sulfate;)Na dodatek jeszcze PEG-6..jak milutko...No ale produkt jest przecież hipoalergiczny;))... Ja polecam od siebie naturalne firmy:Alterra,Alverde,Weleda,Logona,Baby Dream Ale najbardziej polecam jednak czytać zawsze skład produktu.Ostatnio w Rossmanie doczytałam że w składzie żelu dla niemowląt firmy Johnson's nie ma sls(wcześniej był)!a to cud się stał,jestem uradowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to tak podstawowego produktu i taniego nie stosujesz jak Biały Jelen,a szukasz jakichs wynalazków????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No a jakie ma byc mydło,bez ełuszczu zwierzecego??ale za to czyste bez chemiiiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miodunka1
Katrinne A czy mydło glicerynowe byłoby dobre do mycia twarzy tłustej, ze skłonnością do trądziku? Wszystko inne wysusza mi skórę, przez co jeszcze bardziej się przetłuszcza Spróbuj mydła z aleppo na początek z mniejszą zawartością oleju laurowego, ono nie wysusza skóry. I olejki do pielęgnacji. Wbrew obiegowej opinii że za tłuste właśnie one regulują wydzielanie sebum np olej jojoba http://kosmetykirosyjskie.pl/Olej-Jojoba-Inteligentny-Olej-certyfikat-Qualite-France,p,39

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Srattolem, spamerko. To g00wno nie dość, że zawiera silny detergent (ALS), zdecydowanie niewskazany w przypadku cery trądzikowej (i generalnie w ogóle do unikania), to jeszcze mocno alergizujący konserwant ( Methylisothiazolinone). Badziewie jednym słowem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Złoty jeleń nikomu nie zaszkodzi i jedno z najtańszych, co do wielkości, a zmywa wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młoda_szcześliwa_mama
Złotego jelenia nie znam, tylko białego :P A w moim domu dettol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koliaaa
Zloty jeleń??? Nigdy nie słyszałam. U nas też dettol, ale w takim bezdotykowym dozowniku. Ten gadżet zadomowił się u nas na stałe, dzieciaki są zadowolone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sretol,sretol... ile macie od jednego spamerskiego wpisu, 5 groszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś pisał o mydle HB - tylko mydło 7 ziół, ono faktycznie fajnie wpływa na skórę, odżywia i poprawia jej stan. Moja skóra zrobiła się o wiele przyjemniejsza w dotyku. To na prawdę zrobiło ogromną różnicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co myjecie twarz mydłem? Nie rozumiem tego. Przecież wystarczy umyć samą wodą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie znosze tej emulsji cetaphil do mycia! balsam do twarzy- lubie, ale ta emulsja byla dziwna, po jej uzyciu nadal mialam wrazenie ze mam brudna twarz :( lub niedokladnie umyta :( a co do mydel- osttanio kupilam sobie bialy jelen z bursztynem ale boje sie uzyc do twarzy- boje sie wysypu krost itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cetaphil faktycznie jest okropna i jeszcze taka droga! ja teeaz od ponad 2 tygodnia uzywam zwyklego szarego mydla do mycia twarzy i sprawdza sie ono genialnie! bzdury o tym ph mowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:)bardzo sie ciesze na pewno to fajnie wyjdzie no cacy mydlo no 999 www.youtube.com/watch?v=2DUpkLLyS0Y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma czegoś takiego jak nawilżające mydło. Każde mydło wysusza. Dlatego są płyny i żele do kąpieli, a potem balsamy do ciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trutetka
Mam suchą skórę i używam mydła antybakteryjnego. Mam akurat Dettol. Jest taki biały nawilżający i u mnie sprawdza się genialny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×