Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PaniChomikowa

Jakie mydło jest najlepsze?

Polecane posty

Gość gość
Polecam myć twarz płynem do higieny intymnej - większość takich preparatów ma fajny skład, delikatny, ja juz kilka lat myje twarz takimi płynami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak juz ma być mydło zasadowe to lepsze szare, niż białe, bo nie zawiera tych wszystkich...wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninooczka
Ale też i tych wszystkich... wiadomo... nie zabija. Mylę się? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość entliczekPętliczek
Trochę się zgubiłam w Waszych wypowiedziach, ja stosuję mydła antybakteryjnego, nie ma dla mnie znaczenia czy będzie białe, szare czy różowe, byle zabezpieczyć moją rodzinę przed różnymi zarazkami i bakteriami, które nie muszą wylądować w układzie pokarmowym. Zawsze lepiej zapobiegać niż leczyć, choćby salmonellę, a wakacje w pełni, okres zarażeń też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninooczka
Dokładnie tak jak piszesz. Ale mamy sezon na salmonellę i warto o tym pamiętac. Stąd moja uwaga na temat tych "wszystkich". :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy ktos uzywa czarnego mydla- savon noir? bo widzialam dobre opinie ale jest dosc drogie i nie wiem czym wlasciwie rozni sie od zwyklego mydla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marchewka2402
Mydło antybakteryjne owszem a czy środki czyszczenia też są antybakteryjne ? Tak żeby sobie blaty w kuchni poprzecierać, czy łazienkę gdzie w wilgoci najłatwiej o bakterie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak myślicie, czy mydło antybakteryjne takie jak Dettol, jest lepsze od zwykłego mydła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość badziak
Mydło 7 ziół Hb - moje ulubione, naturalne, moim zdaniem najsolidniejsze. Przede wszystkim rzeczywiście pozytywnie wpływa na skórę, nie sprawia żadnych problemów, skóra wygląda ładnie i zdrowo, a tak miało być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulka78
Mydło 7 ziół HB- mydełko ziołowe, nie uszkadza skóry. Dobrze pielęgnuje skórę i ładnie pachnie. Stosuję je od kilku miesięcy, moja skóra dobrze na nie reaguje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SKÓRA NATURALNA
www.dobremydla.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WACUĆSAS
najlepsze naturalne mydła na www.adkosmetyki.sklep.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Porada za milion
Najlepszym mydłem jest słynne mydło Aleppo. Nawet dla niemowlaka i osób z alergiami. W zasadzie jest to fakt, a nie moja subiektywna opinia. Ja kupowałam w sklepie online AD Kosmetyki - do wyszukania za pomocą gógli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobre są mydła aleppo i naturalne (czarne czy marsylskie) . Często zamawiam je tutaj http://naturashop.pl/ Ale możesz także zrobić sama potasowe czarne mydło z oliwy i oliwek czarnych. Dużo jest przepisów w internecie a wychodzą identyczne jak te w sklepach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paremski
Kwestia tego na co liczycie - poznajcie bliżej składy, poczytajcie o tych produktach, one są na prawdę różne. Zobaczcie też to - https://www.kremus.pl/ warto szukać poza znanymi markami - wtedy większa szansa na jakość za normalne pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hasznek
Mydło dla mężczyzn HB, naturalne, u mnie się sprawdza, widzę to po mocnej odmianie stanu mojej cery, która wygląda po prostu zdrowo i estetycznie. Oczywiście wpływ mydła na skórę zauważycie dopiero po pewnym czasie, nie od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia storek
Mydło naturalne HB - przynajmniej jak dla mnie. Bo rzeczywiście cerę sobie odmieniłam, wzmocniłam, poprawiłam i doprowadziłam do normalności. Poprawa przychodziła stopniowo i w tym momencie mogę powiedzieć, że jestem z efektów zadowolona. Tak powinno być ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jola1568B
Najlepszy naturalny Biały Jelen ;) A jak chodzi o mydlo w plynie, mozna sprobowac mydlo arganowe: http://www.drogeria.zyj-zdrowo.com/2427,ziaja-kremowe-mydlo-pod-prysznic-arganowe-do-ciala-500-ml.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja jestem zadowolona z tego z Ziai: http://e-ziaja.com/pl/pod-prysznic/122-mydlo-kremowe-do-ciala-z-jedwabiem-5901887004660.html?search_query=mydlo&results=27 Uwielbiam jego delikatny zapach kwiatów lilii i orchidei oraz to, ze nie wysusza mojej skóry i nadaje gładkość skorze ;) używałam tez mydła arganowego, o którym wspominała kolezanka wyżej. Jest również bardzo dobry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osobiscie polecam białego jelenia, jest całkiem ok. no i jest hypoalergiczny. ;) w sumie dziecience też są delikatne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem naturalne mydło HB jest bardzo ok - widać po tym jak wpływa na cerę, która faktycznie z biegiem czasu mocno się zmienia na plus, a nie na minus. Nie ma zniszczeń, zanieczyszczeń, odmiana zdecydowanie pozytywna - i tak powinno być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja używam tylko aleppo z czarnuszką. Nawilża idealnie ale trzeba uważać czy pochodzi z Syrii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goperek
Mydło HB - naturalne, mnie to wystarczyło, zdecydowana poprawa nadeszła. Przede wszystkim wygląda dużo lepiej, skóra jest delikatna, miła w dotyku, w znacznie lepszym stanie. Wszystko wymaga systematyczności, ale poprawa nadejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorteim
Fajnym mydłem pielęgnującym jest 7 ziół od HB - super efekt przynosi. Przede wszystkim mydło daje widoczne zmiany na cerze, która jest ładniejsza, delikatniejsza, utrzymana w znacznie lepszym stanie - a przynajmniej u mnie tak to wygląda. Tylko systematycznie je stosujcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszamy do zapisu do szkoły Policealnej Delta Edukacja na kierunek Technik Usług Kosmetycznych! Wiedza, którą u nas zdobędziesz pomoże Ci zadbać o urodę na najwyższym poziomie! Nauka trwa dwa lata i jest całkowicie bezpłatna! Zapraszamy do zapisu już dziś! ul. Szewska 17/1 Kraków Pozdrawiam - Delta Edukacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam zwykłe szare mydło. To najzwyklejsze, stosuję je od lat i chyba nie jest najgorzej.... Ponadto im bliżej natury, tym lepiej. Na wypryski - miód z cynamonem lub sok z limonki, do peelingu - fusy z kawy czarnej (nie dla cery z podrażnieniami), ale efekt wygładzenia jest naprawdę bardzo widoczny, zamiast kremu - odrobina oliwy z oliwek lub innego wysokogatunkowego, tłoczonego na zimno oleju. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniś19
MYDŁO JOGINÓW NAG CHAMPA - JEST PRZECUDNE !! Piękny zapach, głębokie nawilżanie, naturalne i likwiduje trądzik. No po prostu super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×