Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

minimonia

MAJ 2008 - kto już o tym wie?

Polecane posty

Janeczka dzięki .....i pamiętaj że grzejemy ci tu miejsce🌼 idę też spać dobrej nocki. Janeczka nie wątpię że twój M też będzie szalał.❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam dzisiaj tylko na chwilkę bo mam dziś troszkę pracy, a tu ile nowych wpisów, aleeeeeeeeeeeeee patrzę na tebelkę i co ??? Ktosik mnie usunął ? Pozdrawiam i do nastepnego kliknięcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie majóweczki!!! No i powiedziałam wczoraj mężowi że będzie tatusiem,oczywiście bardzo się ucieszył, a ja się rozpłakałam... kupiłam takie malutki skarpetki-buciki - śliczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trochę tu pusto dzisiaj, ja też wracam do pracy, bo szef się kręci, zajrzę później, tymczasem się zaczerniłam i pozwoliłam się wpisać do tabelki, bo mam nadzieję że trochę z Wami pobędę, pozdrawiam wszystkie majóweczki, BajaBaja - odnalazłam tabelkę z Tobą i uaktualniłam, powinno byc OK, ale jeśli którąś pominęłam to proszę mnie poprawić NICK------------WIEK-------MIEJSCOWOŚĆ----------OST. @--------TERMIN minimonia----------28---------warszawa--------------28.07 ---------04.05 coral bay-----------33--------nowy sącz--------------25.07----------01.05 wiolaj---------------28--------warszawa---------------25 .07---------01.05 marzenie31--------31--------słupsk-------------------30.0 7---------05.05 bajabaja-----------29--------ustroń-------------------22. 07---------15.05 franceska----------27-------monachium--------------19.07- --------25.04 madeline80--------27--------kraków--------------- ---09.08---------15.05 kathi81------------26--------Łódź----------------------01.08 ---------08.05 Gabi_c4-----------32--------Suwałki-------------------06.08----------12.05

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabi dzięki że uzupełniłaś tabelkę....bo to ja chyba zle przekopiowałam i tak już poleciało.BajaBaja przepraszam,że mi gdzieś zginełaś. Gabi cieszę się że twój M zadowolony.🌼 Mnie dziś strasznie bolą cycuchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Orchidea - może mama
Ostatni okres 25.08, kochaliśmy sie w dni płodne - stosunek przerwany, dziś 14 dni okres mi się spóźnia ale nie czuję żadnych objawów ani jak na ciążę ani jak przed okresem... jedyne to to, że tydzień temu często siusiałam (w nocy musiałam wychodzić po 2x do toalety) i trochę smak mi sie zmienił... nie za bardzo smakują mi sledzie które uwielbiałam, masło i ogórki w occie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
orchidea, na co czekasz, zrób test. podziwiam kobiety które czekaja az im się @ spozni, ja zawzsze robiłam test najpozniej dzien przed spodziewaną @. a 14 dni to dla mnie zupełna abstrakcja :). janeczko 🖐️ pozdrawiam wszystkie majóweczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Orchidea - może mama
bo to nie jest dobry moment na zajście :O boję się zrobić test ale chyba jutro to zrobię :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Orchidea - może mama
byłam w 4 letnim związku... przyłapałam go na zdradzie i odszedł do innej bo miała lepsze ciało i wieksze piersi :O teraz żałuje bo nie jest mu z nia tak dobrze jak ze mna :O kocham go starsznie ale nie chcę z nim byc ... nie cchę żeby mnie znowu skrzywdził i zdardzał... jeszcze mówi, ze to ja go do tego popchnęłam... on chce wróciić, ale chce, zebym zaczęła ćwiczyć...:O kiedys chciałam mieć nim dzidziusia ... ale teraz? ;( no jak w filmie :( na odatek mama go nie akceptowała i nie akceptuje :( a ja mieszkam z mamą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orichidea jednak dla pewności zrób test ,bo przestaniesz się zamartwiać i wtedy postanowisz co zrobić . Mimo tego ja myślę że jednak jesteś w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Orchidea - może mama
😭 dlaczego? bo tak długo się spóźnia? jezu... właśnie idę na studia:O płatne... myslicie, ze jesli bede pogodzę to wszytko? praca, szkoła, ciąża.. nie cchę zrezygnować z nauki już dość lat zmarnowałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Orchidea - może mama
oj pomyliło mi się :) ostatni okres miałam 25.07 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Orchidea - może mama
jakieś pół roku temu też mi się okres spóźnił 2 tyg. myślicie, ze byłam wtedy w ciąży, ale "poroniłam"? Bo dostałam jak przenosiłam dosyć ciężkie rzeczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Orchidea - może mama
a tak z ciekawości - imiona już wymyslone? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
orchidea, ja rowniez mysle ze jesteś w ciąży. jeśli okres ci sie spoźnia juz 14 dni, to test mozesz zrobić o każdej porze dnia, nie musi być z porannego moczu. przykro mi z powodu twojej sutuacji życiowej. ale faktycznie lepiej byc chyba samemu niz z osoba której sie nie ufa, i zyc w ciągłej nerwówce czy znów mnie zdradzi, zostawi itp. bądz silna, masz nasze wsparcie. i dla chcącego nie ma rzeczy niemożliwych. jeśli mieszkasz z mama to podejrzewam ze pomoże ciona ogarnąć wszystko-pracę szkołę i dziecko. dasz radę :) a imiona juz dawno mam wymyslone. jak bedzie dziewczynka (bardzo bym chciała) to Karolinka, a chłopiec( bo jednak chyba sunusia zrobiliśmy) Marek lub konrad a moze bartek? jeszcze nie wiadomo do końca, ale na 80 % marek. a jak u was kochane majówki? macie jakieś typy co do płci dziecka i imion? ps.zgaga mnie chyba spali od środka dziś :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orchidea być może twoja miesiączka spóznia się z innego powodu ,ale tego się nie dowiesz doczasu aż zrobisz test. Ja tez ostatnią miesiączke miałam 25. 07tydzień temu już miałam usg i było widać pecherzyk ciążowy. Ja już mam typowe objawy ciążowe ,mdlości ,zgaga ,sikanie chociaż teraz trochę rzadziej. Moim zdaniem najlepiej zrobisz jak szybko pobiegniesz do apteki. Ja jeszcze o imionach nie myslę bo boję sie zapeszyć,ostatnią ciążę poroniłam i teraz bardzo sie boję mocno angażować żeby sytuacja się nie powtórzyła ......ale mam nadzieję ze jak miną pierwsze trzy miesiące to już zacznę myślec na całego . Pozdrawiam i czekam na wieści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minimonia a kupiłaś rennie, mnie pomaga. I zauważyłam że zgaga pali mnie po słodkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franceska
Nie wiem,ale mysle ze gdybys poronila,wyszloby w jakims badaniu. To moj siodmy tydzien i nie mam wielkiego doswiadczenia,ale zawsze bralam sie za wszystko na raz,ale moim zdaniem ciaza w zaden sposob nie stopuje w pracy i nauce.Wrecz przeciwnie-motywuje,lepiej organizuje.Ja teraz mam mase nieskonczonych spraw i wielka energie do ich sfinalizowania.Przykro mi slyszec o twoim.Jak myslisz,jak zareaguje na ciaze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franceska
to bylo do orchideii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franceska
Ja dzisiaj w ogole nie mam ochoty na jedzenie.I spie na stojaco i umieram z zimna.Dziewczyny,co myslicie o saunie?Jestem milosniczka w zimne dni i marzy mi sie troche wygrzania,ale nie wiem czy mi wolno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Franceska z tego co wiem to sauny nie wolno ,wogóle nie wolno przegrzewać organizmu ,wskazane są raczej letnie kąpiele a nie gorące ,ja bym się na twoim miejscu wstrzymała od sauny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
franceska- do sauny nie wolno. sauna, podobnie jak goraca długa kąpiel moze podnieść temperaturę ciała a to moze prowadzić do uszkodzenia płodu a nawet do poronienia.więc kochana nici z sauny. coral, mnie zgaga pali po wszystkim,aktualnie po zupce jarzynowej. a słodkiego na szczescie nie jem, mdli mnie pozniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Orchidea - może mama
powiedział, że mi pomoże, że mnie samej nie zostawi, że przecież bedę nosiła jego dziecko, ale też wspomniał o wzięciu tabletki która wywołuje okres :O myslę, że jest mu to obojetne... chociaż wspomniał, żebyśmy razem poszli do lekarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minimonia mnie też zaczyna mdlić zawsze popołudniu i tak już do wieczora ,czasem zdarzy się małe rzyganko przed spaniem . Słodkiego teraz też juz nie jem bo wiem co się potem dzieje. No i od wczoraj nie mogę ani patrzeć na mleko ani myśleć o mleku bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Jestem nowicjuszką na tym topiku, ale mam nadzieję, że pomożecie mi z moją niewiadomą. Mam takie małe pytanko: bardzo pragnę mieć dzidzię o którą staramy się od jakiegoś czasu, jeśli wszystko dobrze by poszło to również termin miałabym na maj 2008, ale jest jeden problem:kilka dni spóźnia mi się okres (zawsze regularny co 28 dni), dzisiaj zrobiłam test CARA i wyszedł negatywnie, a okresu jak nie było tak nie ma. Napiszcie czy to możliwe żeby okres się spóźniał jak nie ma ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dopisałam, że pytam o ten spóźniający się okres (jeśli test nie pokazuje ciąży) bo wiele czytam, że mimo spóźnienia w końcu przychodził. I jeszcze jedno: czy znacie może ten test CARA? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tataneczka, to niestety możliwe. okres moze się spozniać z wielu powodów, najczęsciej z tego ze tak bardzo czekasz na jego nie-przyjscie. tu działa stres. proponuję ci zebyś zmierzyła sobie temperaturę (najlepiej w pochwie, na pewno nie pod pachą)jutro raniutko, zanim jeszcze wstaniesz z łozka(to warunek konieczny, ponieważ nawet pojscie na siusiu juz zmienia tempkę). jesli bedzie podwyższona ( ok 36,8- 37,0) to szanse na ciążę sa duże, jeśli niska to najprawdopodobniej za dzien lub 2 dostaniesz @, czego ci oczywiście nie życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Orchidea - może mama
może mi też się spóźnia z innego powodu? :O ale 14 dni? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
minimonia dziękują za odpowiedź :) jeśli chodzi o temperaturkę to rzeczywiście zmierzę ją jutro rano, mój błąd, że przestałam w dniu w którym powinna pojawić się @ (dzień wcześniej było jeszcze 37.2) zobaczę co będzie jutro. Mam nadzieję, że @ odpuści sobie na jakiś czas, moje pocieszenie jest tylko takie, że żona mojego kuzyna również miała podobną sytuację. U niej test wykrył ciążę dopiero w 5 tyg a i @ też nie było ;) mam nadzieję, że będzie po mojej mysli, choć przyznam, że nadzieje te maleją z każdą godziną :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×