Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

minimonia

MAJ 2008 - kto już o tym wie?

Polecane posty

Gość Może jestem fuksiarą...
Wybaczcie, że skopiuję to, co napisałam na 2 forum - ad. wczesnych objawów, ale... :( Nie jestem fuksiarą... Wszystko było ok. Nawet brzucho nie bolał. Obudziłam się w nocy i było mi strasznie duszno. Postanowiłam otworzyć okno w kuchni. Wstałam z łóżka, zrobiłam 3 kroki. Poczułam ból jakby ktoś mnie kopnął z całej sily w brzuch, zemdlałam. Ocknęłam się nie wiem po jakim czasie. M odtransportował mnie do łóżka. Rano wszystko było ok (około 6). Około 8 po raz kolejny zemdlałam - tym razem w łazience. Pojawiło się b. silne krwawienie. M wezwał pogotowie. Dostałam jakieś badziewie rozkurczowe. Wiem jedno - jeśli był dzidziuś, to już go nie ma Mam przykaz-dziś leżę w łóżku. Tak mi bardzo smutno... Mam jednak nadzieję, że to nie był bobasek - nie zniosłabym tego Kończę, bo M krzyczy na mnie, że mam odpoczywać, a ja przecież leżę i odpoczywam...Uważajcie na siebie kobietki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może jestem fuksiarą...strasznie mi przykro, że @ przyszła...może i lepiej, że nie wiesz...a w następnym cyklu na pewno się uda...czego życzę Ci z całego ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do może jestem fuksiarą....bardzo mi przykro naprawdę,leż spokojnie i wypoczywaj jak zalecił lekarz. Minimonia ja teraz też mniej sikam ,w nocy czasem wstanę raz a czasem wogóle ,a na początku latałam bardzo często. Mnie brzuch nadal pobolewa,ale jutro idę do lekarza ....jak mnie przyjmie bo nie byłam umówiona na jutro. pozdrawiam❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzenie31
Witajcie, od kilku dni, czuję, że się udało, od ubiegłej soboty spóźnia się @, a w czwartek 30/08 zrobiłam test i wyszedł pozytywny. Po południu, tego samego dnia pobiegłam do lekarza. On jednak nie potwierdził ciąży, powiedział, że za wcześnie, kazał przyjść za tydzień. Czy Wam się coś takiego zdarzyło? Jutro chcę zrobić badanie krwi - beta HCG. Jeśli wszystko się potwierdzi, to w maju będę się cieszyła upragnionym szczęściem. Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzenie31...lekarz nie jest czasami w stanie stwierdzić tak wczesnej ciąży...ale skoro test wyszedł pozytywnie to moje gratulacje i witaj wśród majówek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzenie- grarulacje. to normalne ze lekarz nie widzi tak wczesnej ciązy. ja byłam u gina w srodę i nawet nie chciał mnie badac bo stwierdził ze i tak nie ma po co, za wczesnie. wiec się tym nie martw. coral, pocieszyłas mnie tym siusianiem, bo troche sie denerwowałam ze mi objawy ciazy zanikają :) brzuszek tez mi jakos dziś mniej dokucza, za to cycuchy- litości... dziewczynki co wy na to zeby stworzyć nasza majową tabelkę? ładnie nam się grono poszerza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja moge zacząć :) NICK------------WIEK-------MIEJSCOWOŚĆ----------OST. @--------TERMIN minimonia-------28------------warszawa--------------28.07----------04.05 jesli ktoś chce wprowadzić jakieś modyfikacje to zachęcam :) i wpisujcie się kobietki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z tabelką jeszcze troszkę poczekam:) bo jeszcze nawet u gina nie byłam a moja ostatnia @ była 06.08.2007r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska___
hej :) mam nadzieję, że dziś nie zbroiliśmy dzieciątka :) Bo jeszcze się nie czuję na to gotowa, ale ogromne prawdopodobieństwo bo mam dziś dni płodne i dziś usłyszałam ups... no nic zobaczymy za pare dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK------------WIEK-------MIEJSCOWOŚĆ----------OST. @--------TERMIN minimonia-------28------------warszawa--------------28.0 7----------04.05 coral bay-------33-------------nowy sącz-------------25.07-----------01.05 też sie dopisałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Panie :) chyba dotarlo do mnie, że będę mamą :) postanowiłam dopisac się do Waszego topicu na maj :) z moich skromnych i mało profesjonalnych wyliczeń wynika, że Szkrabek pojawi się 10 maja :) Jak narazie czuję się dobrze, tylko strasznie piersi bolą i są ogrooomne i czasem - aż dziwne że tak regularnie między 23.00 a 02.00 odczuwam ból w podbrzuszu taki ciut podobny do tego podczas @ :( mam nadzieję, że to nic złego, wyczytałam tu u Was, że to wynik obkurczania się macicy i tak sobie będę to tłumaczyła. Ach dodam, że to nasze pierwsze Maleństwo i wszystko co związane z tym magicznym stanem jest mi nieznane. U ginekologa jeszcze nie byłam. Od doświadczonych mam dostałam info, żeby poczekac jeszcze ten tydzień :) pozdrawiam wszystkie Kobziałki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj rude kocie i gratuluję!!!!! masz rację, nie przejmuj sie tymi bólami brzucha, to normalne. macica się rozciąga ( nie obkurcza :) kurczyc sie bedzie po porodzie ) a do gina faktycznie nie ma co leciec od razu po zrobieniu testu, bo jest to za wczesnie zeby wykryc ciazę. ew. gin da ci skierowanie na bad. krwi. ja mam wizytę za tydzien i juz nie mogę sie doczekac- potwierdzi ciażę czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) ups ... no to dałam plamę z ta macicą ;) to oznacza, żem zielona w \"te klocki \" :) tez zaplanowałam jak Ty minimonia wizyte na przyszły tydzień. Ciut sie boję :) Tobie tez gratuluję ! Wszystkim Szczęsliwym Babeczkom gratuluję :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba wiekszość z nas tu bedzie zielona... to co prawda moja druga ciąża, ale pierwsza trwała tylko 6 tyg, więc nie mogę sie uwazać za wielce doświadczoną w tym temacie. na razie wiem co to mdłość, sikanie w nocy, pęd do jedzenia cebuli, i bóle brzucha :) jakieś gminne upodobania kulinarne u mnie wyszły- cebula, bigos i buraki :) z dwojga złego to i tak lepiej niz by mi się miało chcieć np. kawioru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie mam zupełnie na nic ochoty specjalnej :( I tak się zastanawiam, czy aby na pewno test był wiarygodny ?:( A skąd masz taki suwaczek ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rude kocie- nic sie nie martw;) ja byłam w 2 ciążach i w obu nie mialam praktycznie zadnych objawów a zachcianki dopiero w 8-9 miesiącu -majówka 2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike 🌼 mam nadzieję, że te braki na zachcianki i objawy to dobry znak i ... mam nadzieję, że mnie nie dopadną lada moment ze zdwojona siłą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rude kocię, suwaczek mam ze stronki www.suwaczki.pl ale jak go wstawić to zabij mnie- a nie powiem. pokazałam suwaczek męzowi a on mi przysłał gotowy link który wpisałam sobie w stopkę. chociaż tyle potrafiłam. a brakiem objawów to raczej mozesz się cieszyc a nie martwic. jedynym objawem ciazy mojej kuzynki był rosnący brzuch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czejść dziewczyny:) według moich obliczen to termin mam na 1. 05. 2008 ale prezent na dzień pracy:) Ja w pierwszej ciaży tez nie miałam zadnych objawów tylko głodna non-stop byłam:) a teraz jak pomyśle o jedzeniu to strasznie mi niedobrze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprawdzam czy dobrze wkleiłam suwaczek:) Swoją droga podobno jest parę topików z majem ale widzę że chyba tylko ten żyje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się dziewczynki Minimonia nie byłam dziś u lekarza ,idę jutro ponieważ wczoraj przyjechał do mnie brat którego nie widziałam ponad rok i jutro musi już jechać ,więc chciałam z nim spędzić trochę czasu. Ale jutro idę na 10 to ci zdam relacje. Gratulacje dla nowych ciężarówek G🌼R🌼A🌼T🌼U🌼L🌼A🌼C🌼J🌼E Wiolaj mamy chyba taki sam termin ja też na 1 maj ale lekarz tego jeszcze nie potwierdził Wpiszcie sie w tabelke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzenie31
Witajcie, nie mogąc wytrzymać do wizyty lekarza za tydzień, dziś zrobiłam badanie krwi beta HCG i ..... udało się, badanie potwierdziło, jestem w ciąży (4-5 tydzień); mój wynik: 3.610,41 mlU/ml. Według obliczeń, maleństwo powinno przyjść na świat 5 maja 2008 r. Pozdrawiam wszystkie Majówki 2008,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpisuje się chociaż ciekawe czy lekarz potwierdzi:) NICK------------WIEK-------MIEJSCOWOŚĆ----------OST. @--------TERMIN minimonia-------28------------warszawa--------------28.0 7----------04.05 coral bay-------33-------------nowy sącz-------------25.07-----------01.05 wiolaj------------28------------warszawa--------------25.07-----------01.05

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny:) G R A T U L U J Ę wszystkim nowym nowo zaciążonym:) a ja dzisiaj poszłam sobie na badania...tak sama od siebie zrobiłam sobie morfologię BHCG i progesteron jutro zrobię jeszcze mocz...odbiorę wszystkie wyniki i z tymi wynikami udam się wieczorem do gina bo wizytę mam wyznaczoną na 19.20 ja ogólnie czuję się dobrze...nie mam mdłości...tylko cały czas mam uczucie głodu bez względu na to czy jadłam czy nie jadłam...:) powiem szczerze, że wolałabym wymiotować i czuć pełną parą, że jestem w ciąży niż się denerwować czy oby wszystko jest w porządku...??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzenie31
Ciąg dalszy .... NICK------------WIEK-------MIEJSCOWOŚĆ----------OST. @--------TERMIN minimonia------28------------warszawa--------------28.07-.---------04.05 coral bay-------33------------nowy sącz-------------25.07------------01.05 wiolaj-----------28------------warszawa--------------25 .07-----------01.05 marzenie31----31------------słupsk------------------30.07------------05.05

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×