Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kolega chciał przespać się ze

kolega chciał przespać się ze swoją nową dziewczyną i nie mógł wnią wejść

Polecane posty

Gość kolega chciał przespać się ze

kolega opowiadał mi kiedyś, że chciał przespać się ze swoją nową dziewczyną (to nie był jego 1 raz) i nie mógł za chiny w nią wejść. to doświadczony facet, miał już wiele dziewczyn - próbowali różnych pozycji, zastosowali długą gre wstępną... i nic. dziewczyna spanikowała że coś z nią nie tak (bo to był jej 1 raz) teraz już ne są razem. on mówi że to było jakieś dziwne, sam nie wie cyemu tak wyszło? dlaczego tak się stało? przecież podobno pochwa jest rozciągliwa i... zawsze wejdzie? ja też jestem heszcze dziewcią i boję się że też mi ise coś takieog przytrafi. chyba bym się zapadła pod ziemię bo zamierzam zrobić z kimś kogo kocham, a po takiwj wpadce nie mogłabym udawać później , ze nic się nie stało? dlaczego tak sie dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdarzają się takie anatomicznie inne przypadki, ale to baaardzo baaardzo rzadko, kiedy hymen jest za obfity, znaczy zbyt mocny, i jest konieczne nacięcie u ginekologa lub jego usunięcie. ale nie martw się za wczasu, bo to serio rzadkość. bądź była za mało rozluźniona (piszesz, że spanikowała) i to spowodowało zbyt małą ilość nawilżenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość absolutnie się zgadzam
albo dziewczyna ze strachu dostała skurczu mięśni pochwy, rzadko to się zdarza ale zdarza, wtedy jedynie pomoc lekarza, coś na uspokojenie itp albo ma nietypową budowę błony dziewiczej, zamiast cieniutkiego pierścienia gruby fałd skóry, ale to też raczej rzadkośc....wtedy po prostu idzie się do gina i on to moze chirurgicznie naciąc pod znieczuleniem miejscowy itp, nis strasznego jak masz obawy idz przed pierwszym razem do gina, niech Cię zbada i będziesz wiedziec czy takie "niespodzianki" mogą Ciebie czekac....przy okazji gin fachowo doradzi jak się zabezpieczyc.... co do pochwy, to i owszem jest rozciągliwa....ale jak widac problemem moze byc nie sama wielkosc pochwy co mieśnie lub błona dziewicza możliwe że facet nie miał pełnego wzwodu (erkecji) i wtedy członek był za wiotki by dało radę go wprowadzic ( z pewnoscią jeśli tak było kolega zapomniał Ci o tym powiedziec ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolega jasne
na pewno. Wiesz wierzę ci. Pozdrów kolegę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×