Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kiciaaa1964

Pytanie do osób choć troche znających się na komputerach

Polecane posty

Czy wykasowanie historii w przeglądarce internetowej wystarczy, aby nikt nie dowiedział się jakie strony internetowe oglądałam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nałęczowiankę
absolutnie nie. A w jaki sposób kasujesz tę historię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biliyorum
To ja też się podepnę pod to pytanie. W pracy mają nam teraz "konserwować" komputery i wyrzuciłam już swoje prywatne foldery, ale czy historia z netu gdzieś zostaje? Kiedyś słyszałam, że trzeba wyczyścić cookie, ale czy to coś daje? Pewnie jak bardzo by chcieli to i tak gdzieś to tam zostaje prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to pech
wyrzuć historię i wyczyść ciasteczka :D ale jeżeli to jest sieć wewnętrzna w pracy to równie dobrze może serwer zbierać historię połączeń z każdego komputera sieci wewnętrznej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biliyorum
Jest sieć wewnętrzna niestety. Tylko cholerka nie wiem czy jak wyczyszczę te ciasteczka to się chłopaki nie pokapują, że nic tam nie ma. Chłopaki są spoko, ale szef by mi nie darował. On ze wszystkim do dyry leci i donosy pisze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\" absolutnie nie\" A właśnei, ze absolutnie tak :P Przynajmniej ja po wyczyszczeniu historii nie moge sprawdzić jakie strony oglądano :P \". A w jaki sposób kasujesz tę historię?\" Narzędzia--> Opcje internetowe --> wyczysć historie. Jak można takiej prostej rzeczy nie wiedzieć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaona ona
to NIE wystarczy!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biliyorum
TO pozosteje mi się tylko modlić żeby komp nie wpadł w ręce szefa ;) U nas jest też program do rejestrowania stron oglądanych, ale na razie jeszcze nie działa bo coś tam ... A jak już beda rejestrowane to jak to wygląda? Czy siedzi sobe taki pan i w kompie ma podglad jakie strony na danym kompie wraz czasem? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaona ona
tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biliyorum
cholerka, tak myślałam, ale co zrobić, jak czasem nie ma za wiele pracy, albo po 7 godzinach siedzenia w cyferkach autentycznie mózg mi paruje? Dzięki za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biliyorum
Jeszcze jedno pytanie. Mam w pracy zainstalowanego skypa i czy to też widać, ze się podłączam? I czy taki informatyk ma dostęp do wszystkich folderów w moim komputerze wogóle przy nim nie grzebiąc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat aktualny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×