Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marceliona

CZY GDY WYJME DRUT ZE STANIKA BĘDZIE ZDATNY DO NOSZENIA??

Polecane posty

Gość marceliona

mam naprawde fajny stanik,i to kursde dosc drogi byl.ale wylaza te druty i juz mnie tak wkurzaja ze chce je wywalic,a stanik nosic po domu,bo pewnie nie bedzie juz wygodny,jak myslicie?nie ma co zszywac bo juz probowalam to z drugiej str poszedl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romantyczka666
a ja tak robie z wiekszoscia stanków i dobre są :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marceliona
aha,dzieki.a juz chcialam je wyciagac i do kosza...tylko ciekawa jestem jakby byko bez drutów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie nie i jeszcze raz nie - ni rób tego błędu co ja . Druciki przecież trzymaja co maja i nadaja piersiom fajny kształt , ja wyciagłam i wywaliłam stanik :o zrobiła się jak szmata i nie udalo się włożyć spowrotem drutów no a jak założyłam go - wygladał jak szmata i obsuwał się ciagle :o pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam male cycki i zawsze wyciagam druty i jest ok :D ale jak jest przy wiekszym biuscie to nie wiem. skoro druty i tak wylaza to wyciagnij i zobacz. jak bedzie zle to wlozysz spowrotem i zszyjesz. tylko jak wyciagniesz druty z push-up`a to efektu nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ja dodam cos od siebie
ja mam wiekszy biust i zdecydowanie mowie nie!!! Po to jest ten drucik w staniku, zeby podtrzymywac biuscik. Gdyby byl zbedny, to wszystkie modele stanikow bylyby bez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxx_cxxxx
Nie będzie się nadawać do niczego - przeciwnie, sam tracąc formę będzie deformował biust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×